Krutost ne pozna meja

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 20. Jun. 2007 14:43

Ne morem verjet, kaj sem prebrala...me je kar groza :cry:
Upam, da jih najdejo, pa upam, da bodo odgovarjali oni in starši!
Samo, kaj več kot upanja nimam...

http://www.mojpes.net/forum/index.php/t ... 847.0.html

Če je katera iz Kočevja, dajte malo ušesa napet, mogoče se bo kateri zmeček hvalisal z dejanjem, pa prosim, kar na policijo.
Da sem pa na mestu katerega od staršev, pa grem samo še po pištolo pa se vstrelim, ker nisem sposobna vzgojit otroka...
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 20. Jun. 2007 14:49

ajoj :(

enostavno bi blo njih potrebno kamenjat :motz:
tudi maček je živo bitje!!!

kako bi blo njim, če bi jih en v črn žakelj dal in vrgel v reko ali pa bi ga mike T. uporabil namesto vreče za box!

Lani na morju me je pretresla novica, da je fant prijel puncinega mucka mladiča (2,3 mesece starega) in ga z vso silo zalučal v steno :eek: ... kok bi jst nega porinila s stolpnice ...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 20. Jun. 2007 14:50

O moj bog :eek:

Kar na jok mi gre :(
Uporabniški avatar
*belina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 24. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *belina* » 20. Jun. 2007 16:03

Res grozno, nimam besed!

Drgač se pa spomnem, da je nekdo v temi zanimivi oz. smešni linki enkrat objavil posnetek, kjer je neka ženska s špičasto peto od čevljev stopala na mucka in ga tako čist prebodla :eek:

Na grmado s takimi!!!
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 20. Jun. 2007 17:11

Groza :cry: ne morem verjeti, da lahko to mladi ljudje delajo, pa sej so še otroci. Mene predvsem zanima kje so starši!?!? Kdo vzgaja njihove otroke?!? Kje je šola? Okolica? Kaj smo/ so ljudje res tako otopeli, da ne opazijo ve mučenja? Če bi se to dogajao v času, ko smo bili mi mulci, bi nas dali direkt v vzgonji zavod, danes se pa tem stvarem smejijo in jih še podpirajo. Mene bi moj oče nabil, da bi si za celo življenje zapomnila! Kaj smo/ so ljudje res tako željni prelivanja krvi, in če ni to človeška, pa naj bo nadomestek žival? Ne podpiram nikakršnega mučenja živali in tole je obsojanja vredno! Takšne stavri morajo v javnost, čim večkrat. Mladim je treba privzgojit ljubezen do živali, ne pa da se izživljajo nad njimi. Pred časom so eni mulci naši pričko začeli brcati v pričo moje sestre. Se je drla kot žival- obe da je oče slišal domov, se je samo obul in letel ven, hvalabogu je dobil enga mulca, poklical policijo, potem pa ga na silo odpeljal k njim domov in njegovim staršem in policiji povedal kaj se je dogajalo! Kaj je sledilo, mi sicer ni znano, dejstvo pa je, da mora nekdo za te stvari odgovarjati kazensko. Če so otroci premladi, morajo do njihove pravne starosti odgovarjati starši! To se ne dela!

:motz: kok me take stvari pogrejejo :cry:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 20. Jun. 2007 18:06

:( Sploh nimam besed, so se mi kar ulile solze. Ubogi mucek. :( Najbolj žalostno je pa to, da tudi ČE bodo dobili storilce, posledic najbrž sploh ne bo. Kot pri tistem primeru na Gorenjskem pred par leti, kjer so mulci potem tožili šolo, ker so jih začasno izključili. :evil: Ma sramota, res. Da so ljudje tako hudobni in nimajo niti najmanjšega čuta za živali... :evil:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 20. Jun. 2007 19:34

Bogi revček :cry:

Ma da bi jih jst vidla, pomojem bi jim bla u unmu trenutku ne vem kaj sposobna narest :evil: ! Jst ne vem, kaj je z enimi ljudmi, da so se sposobni tko znašat nad enim nemočnim bitjem (pol pa nej bo to žival, otrok...), to so zame totalni psihopati.

Sj ne vem, kaj tastari počnejo, jst bi se zakopala 3 metre pod zemlo, če bi moj otrok kej tazga naredu.

Včer sm mela okn odprt in je moja muca sedela na oknu in gledala ven, pa so tud pršli trije mulci in so se začel neki dret in zaganjat vanjo, da se je čist prestrašla. Kva sm jih pa nadrla! Sam rabežal so se, vsi posrani :evil: !!!
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 20. Jun. 2007 19:46

Tega pa jaz ne bom nikoli razumela..Kako so ljudje lahko tako kruti?Pa kje imajo srce,da se spravijo na ubogo žival? Kako lahko to gledajo kaj šele se izživljajo? Eni očitno nimajo srca in sočuta do živali :(
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 20. Jun. 2007 19:50

Ja meni je lih v torek sošolka pravla, da je neki časa nazaj čisto slučajno prestregla sosede, ki so poslali svoja dva otroka zakopat pasje mladičke, ker so jim bli pač odveč. :evil: Jih je vprašala, kam peljejo kužke, tamaladva pa sta se ji vsa vesela režala v fris in rekla, da gresta zakopat pse. :evil: Jih je sam pobrala in nesla domov. Pol so na srečo vsi dobili dobre domove, sam žalostno je to, da je takih primerov pri nas ogromno! In da takih staršev ni sram...Ma grozljivo.
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 20. Jun. 2007 19:53

ja, tole tazdanje nisi ravno lepo nnapisala...ponavadi starši niti ne vejo kakšni kreteni znajo biti njihovi otroci in sploh ni nujno, da so imeli slabo vzgojo....doma so lahko lepi, pridni in kulturni ampak tisto hudičevo jezo, ki jo kopičijo v sebi eni končajo s samomorom, drugi pa se izživljajo - kot so se tile idioti na mačku...
...kako pa lahko kdo kaj takega naredi vsak normalen človek ne more razumeti, ker to delajo samo kreteni...[b][/b]
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 20. Jun. 2007 21:20

ravno gledam to na svetu. ne morem verjet ... kakšen človek moraš biti, da narediš nekaj takega???! če kdaj vidim katerega od teh mulcev, bom šla jaz z njimi nogomet igrat. presneti objestneži mali! kam gre ta svet?
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 20. Jun. 2007 22:34

:cry:
pa kk lh človk sploh pomisl na kej tazga no?!? jst sm že vse življenje obkrožena z mucki in ko sm bla mejhna in smo mel mucka, niti pomisnla nism na to, da bi mu kej nardila. k sm se ga pipnla, pa je začel mjavkat in nism vedla, kaj to pomen, sm se slabo počutla, ker sm misnla, da sm ga kej ranla. tuki pa takele berem.
k bi s tem mulcem sama obračunala.
in ja, je stvar vzgoje. v redu, v mogoče 2% starši niso nč krivi, ostalo pa so. s svojim obnašanjem vplivajo močno na otroka pa se tud zavedajo ne.
jao, a jim je treba tega? a jim tastari niso kupl nobene žoge, da bi jo lh brcal? so rajš enga mejhnga mucka???? a dj no, prou ne morjo :cry:
nism nasiln človk, to sm že večkrat povedala, sam takim ljudem (tud če so sam mejčkni otročki) bi pa lih to nardila, kar so oni muckom. ker pač ne prenesem, da se nekdo spravla na neko nebogljeno bitjece, k živi zato, da se lahko crklja in dobi tiste ljubeče besede, k jih mogoče res ne zastop, zato pa čut ljubezen od človeka. ampak neeeee, rajš jih pejmo brcat. jst mam zdj enga mičkenga mucka doma, ga bom šla kr v steno metat pa iz balkona dol. sj mi noben nč ne more, ane... zakaj pol ne bi? :evil:
mah, bolš da neham, da me nau kdo resno vzel.
enostavno ne razumem, zakaj folk to dela :cry:
satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 21. Jun. 2007 7:36

^^
Se strinjam, starši so vzgled!
In če se oni obnašajo v stilu "eh , saj so samo živali", se bo otrok enako ali še huje-kot smo videli :cry:
Ni besed za taka dejanja, ni opravičil in kar se men tiče so ti mulci naslednji Pluti...
In ne vem, kje so vsi ti starši?
Če bi bilo po moje, otroke v poboljševalnico, starše pa v zapor!!!
Mogoče bi potem vzgojo jemali resneje, ne pa da ima lahko vsak otroke!
Še če hočeš vozit avto, potrebuješ izpit,...
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
Uporabniški avatar
orion lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 1. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a orion lady » 21. Jun. 2007 9:11

Sicer nisem niti pogledala posnetka ampak je dosti da sem prebrala naslov. Men se kar srce trga ko preberem kaj takega. In za tako obnašanje otrok so v 99% krivi starši in vzgoja. Tisti starši, ki po takem dejanju svojih otrok pravijo naš pa že ni tak al pa kaj v tem stilu sigurno vedo kakšne pošasti imajo za otroke.
...Naj bo vsak do sebe plemenit
Čist in brez okov
...
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 21. Jun. 2007 9:56

Ojoj! Mix emocij ob branju tega! Od žalosti, da mi je šlo dobesedno na jok, do jeze in preklinjanja... Prekleta mularija! :evil: Me zanima, če bi njim pasalo, da bi jih kdo fajn prebrcal. Uh, marš! Ja, itak, saj če bi starši zvedli, bi po moje najprej reagirali v stilu:"Moj otrok pa že ni tega počel..." in kasneje po možnosti:"Ja, pa kaj potem, saj je samo maček." Matr, ko bi jih človk... Saj sploh ne vem, kakšna kazen bi bila dovolj vzgojna oziroma primerna, ker takega nagnusnega folka se po moje itak ne da spremenit. Uffff....
I know there's no forgiveness for the things I've said and done; at least I know what I am and I'm not the only one

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov