Veterinarska klinika/Veterinar

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 29. Maj. 2007 13:58

Katero veterinarsko kliniko obiskujete z vašimi ljubljenčki? Kaj vam je tam všeč oz vam ni in bi želeli, da je drugače?

Mi smo obiskovali malo veterinarsko ambulanto v Sneberjah, pa tja ne grem nikoli več, ker dejansko niso ravno specializirani za pse in mačke, mogoče bolj za druge živali.
Potem smo hodili v Mestni log, kjer smo imeli vedno dobre izkušnje. Ekipa je super, vse naredijo kot je treba, so realni in prijazni.
Sedaj ko imamo novo psičko pa bomo hodili v 300 kosmatih (bližina BTCja), ker tam poznamo eno veterinarko.

In vi?
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 29. Maj. 2007 17:01

No mi smo mačkona pelal operirat v Kranj v Medicovet Klik, šli smo na en pregled k Trstenjak - Zajc Klik), pa me je cena kr na rit vrgla tko da nas ne bodo več vidl, v nadaljne bomo pa gotovo hodil kar k doktorju ki dela pri Trstenjak-Zajc, pa ma še doma zasebno prakso.
No v Kranju mi je blo čist uredu, zelo so prjazni in vse (no enga tehnika majo smotanga grrr res tečn), veterinarji so face, našga mucka je operirala ena veterinarka in je bla ful prjazna. :)
Pol pr Trstenjak Zajc je pa ta zdravnik tud zlo prjazn sam cena pa je pač zelo navita, in tam ni za nas. Ker trenutno še ne služim sama in tud v času operacije nism mela še tok keša kolk so oni zahteval pač nism muca tam operirala. Je pa res da za ta denar tud dobiš visoko kvalificirane zdravnike.

Šla sm pošnofat tud v Mestni Log ampak brez mucka in takrat bi morala čakat še na pregled pri oftamologu tko da nismo šli tja.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 29. Maj. 2007 22:15

Včasih sm mojo lubiko vozila k Trstenjaku, sam mi sploh ni biu ušeč, kr je biu skos tih, nč ni povedu, za vsak odgovor na vprašanje je skor da ne svoj račun naredu ...
Zdej nazadne smo jo pa pelal u Mestni Log, kr fotr pozna veterinarja. Tja sm jo pelala prvič, kr je mela ene probleme in je mogla urgentno nujno na operacijo- je mela lih srečo, da je meu vet tist dopoudne cajt in jo je na horuk takoj operiru, k drgač bi šla loh na drug svet (nm se pa sanjal ni, da je tok hudo z njo :( ). Uštimu jo je, tko da sm zadovoljna z njihovimi uslugami-sam da je moja lubeka spet zdrava :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 29. Maj. 2007 22:52

Mi pa že od skos hodmo k Zaninoviču na vič...
In tud mislm da nikamor drugam en bomo hodil, razen če zapre kliniko..
Nevem, že od mojih malih nog smo pri njemu (prej je mel nekje drugje kliniko) in mislm, da ne mormo rečt slabe besede..Mogoče je edino mal slabše a obenem dobro to, ker mal dlje čakaš na vrsto, ker se ful posveajo živalim in lastnikom, in pri njih ni tistga plačaj in pejt dam...Njih res briga za živali in res hočjo pomagat na vsak način..
tud stroškovno gredo ful na roke če si stalna stranka..
Pa ful dobro znajo svetovat..Vse naokoli iščejo rešitve, študirajo kaj bi lahko bilo boljše...
Men se zdijo da so res med najboljšimi...
Se pa verjetno strinjam da je klinika tristo kosmatih tud vredu, glede na to da jo vodi bivša delavka pri zaninoviču :)
Mestnega Loga pa ne maram, ker sm enkrat dobr vidla kako so se študenti učil in je blo tok grozn gledat tistga trpečega mačka, da res ne privoščm svojmu česa tazga :? nasploh hočem, da se moje živali loti profesionalec, ne pa nek še neveden študent.dostkrat naše mačke zdravi sam Zaninovič, katerga morš met že srečo da ga ujameš..ampak ko gre zares je on vedno zraven in mu ful zaupam...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 30. Maj. 2007 7:43

mi smo pa Rona vedno, že od malega vozili k Trstenjaku ... pač plačaš unih 13k na leto, pa maš strokoven odnos, nobenih problemov ... pa še blizu je ...
sicer ne vem koliko so cene drugod, sam se mi ne zdi pametno skoz menjat veterinarja, še posebi, ker ti je e4n kul, pa greš stran zarad parih jurjev .. ne vem, jst nism nikol šparala na temu ;)
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 30. Maj. 2007 8:26

To je res ja, bolje je bit stalno pri nekomu, ki pozna tvojega psa in ve kaj se z njim dogaja. Samo če pa nekje nisi zadovoljen je pa vseeno bolje it kam drugam, kjer bojo svoje delo bolje opravili.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 30. Maj. 2007 8:43

zmeraj in samo v klniko za male živali na pobrežju v mariboru...
full so prijazni..pa živali so bile zmeraj zadovoljne...in kaj je najbolj važno...takoj ozdravljene....
nimam z njimi še niti ene slabe izkušnje..pa imam doma kar nekaj živali...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 30. Maj. 2007 11:11

Angel girl napisal/-a:To je res ja, bolje je bit stalno pri nekomu, ki pozna tvojega psa in ve kaj se z njim dogaja. Samo če pa nekje nisi zadovoljen je pa vseeno bolje it kam drugam, kjer bojo svoje delo bolje opravili.

ja to pa itak ... no, sej sem napisala ...
za mojega kužija je bilo samo najboljše. Tako kot ne bi tudi svojega otroka peljala k vsakem šlosarju. Če pa pač ni pravega odnosa, pa enostavno greš.
Pa men je že to blo kul, k te je sam veterinar opomnil s kartico, da je potrebno psa pripeljat na letno cepljenje ... glede na to, da smo bolj pozabljive sorte :lach: ...
pa še fant je zraven živel, tako da mi je delal družbo, ko ga je bilo treba držat ...
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 30. Maj. 2007 11:21

Jst lahko samo povem da v Domžalah ni nobenega dobrega veterinarja. Rex ni ok, na tisti drug lokaciji pri srednji šoli sta pa dva, pa oba nesposobna do konca. Če je kdo iz te okolice naj ne hodi tja, ker ne znajo postaviti diagnoze, ki jo ima 60% mačk. Katastrofa!!
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 31. Maj. 2007 10:09

jst tud mojo pesiko že od nekdaj skoz k Zaninoviču vozim in sva obe kar zadovoljni... se sploh ne boji it tja, čeprov je bla lani kr boga, ker so jo najprej sterilizirali, kasneje pa so ji na očesu odstranil še eno bulco... skratka do zdej samo pozitivne izkušnje :)
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 31. Maj. 2007 10:13

honeydew napisal/-a:Jst lahko samo povem da v Domžalah ni nobenega dobrega veterinarja.


domžale pa spet niso tok oddaljene od Ljubljane, tko da če tam nimate kšnga hvale vrednega veterinarja bi lahko živalce v ljubljano vozili...
nevem, jst bi za mojo žival nardila vse.

micamaca, si prepričana da je tvoja kužika/mucika zadovoljna hodt k veterinarju :D
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 31. Maj. 2007 10:17

^ jah prov zadovoljna najbrž ni, se pa vsaj ne trese k šiba na vodi tko kot večina "cuckov", ki jih vidmo tam not... kakšni so res čist presrani :?
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 31. Maj. 2007 10:19

men je to tok smešno gledat te pse, ker so res tok panični za brezveze :D pa k jih vlečejo tm po tleh ker noben noče hodt v ambulanto :D bogi kužati. :(
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 31. Maj. 2007 10:23

Najhuje je ko si v čakalnici, pa pride noter kak mucek haha, vsi psi skočjo tko kot da je vojna. Potem pa mora tisti z muckom ven hehe.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 31. Maj. 2007 10:28

no če izpostavim tlele še eno problematiko z veterinarji...
men gre namreč ful na živce, ko je par folka s psi v čakalnici in jih majo al spuščene al pa na dolgem povodcu, kar nemalokrat izzove kakšen skorajšni ali dejanski spopad...mislm nevem, če greš nekam kjer boš v malem prostoru še z ostalimi psi katerih ne poznaš dej psa na kratko špago in drži ga k sebi, ne pa da šeta vsepovsod in mori tako folku kot drugim živalim in neumorno zja če maš kakšnega mačka v naročju. :roll:
mislm, folk ne zna no :roll:

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov