Ljubljenčki - Mačke

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 13. Avg. 2004 7:57

pri nas doma je pa vedno cel živalski vrt. zmeraj nekaj muc okrog hiše, kak pes, imela sem zlate ribice...
pa drugače imamo tudi kake insekte, pa ptiči okrog letajo, pa ker sem doma zraven jezera, je dosti rac pa labodov...
no, če povem bolj konkretno. trenutno imamo črnobelo muco Bibo (ki je sicer dalmatinka-nima še svojega homevidea :D , z otoka Pag) in mačkona z imenom Macho (ki je precej podoben Garfieldu), sicer imamo pa še psičko, zlato prinašalko, ki ji je ime Leda in ima sedaj 9 mladičkov (če bi pretvorila v človeška leta, bi bila pri 35h že mama 26h otrok), ki so ful luškani :runningdog:

aja,rada bi pa še imela činčilo...pa še kaj...
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 13. Avg. 2004 10:29

Včasih smo pri nas imeli en kup muckov ampak so vse avtomobili povozili, ker smo doma blizu ceste,potem smo imeli morskega prašička po imenu Biba, ki pa je potem ohromela na zadnje tačke, ker je padla moji sestrici na tla :tear: zdaj pa imamo mačko Mišo, ki ima 10let in moram priznat, da jo mam res rada, ker je toliko časa že pri nas..
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Avg. 2004 10:36

Učas sm mela 2 skopčevki: Pipi pa Kuku, pol sm mela dve želve, pol sm mela mačka Črča, pol sm mela še enga ptiča Pipija, pol sm mela dve želve Kelly pa Zack pa mi je zack pobegnu pa smo kupl še 2 Romeo in Julija, pa samojedko Kimmy sm mela (pa je zbolela pa smo jo mogl dat enim k majo hišo), drgač mam pa skor cel čas muco Bucko - Buci ki je stara 13 let.
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 18. Avg. 2004 8:13

Mi smo imeli vedno mucke, vendar ker je naša hiša med dvema cestama, niso preživele več kot kakšen mesec. Nato smo nabavili psičko, na katero sem se zelo navezala, smatrala sem jo za prijateljico. Če pomislim nanjo, me še sedaj zaboli. Lansko leto je namreč izginila neznano kam. Kar na lepem je ni bilo več :( . Nihče ne ve nič, čeprav dvomim, da je res tako. Gotovo jo je nekje kdo podrl, potem pa kar tam pustil ali kaj podobnega. Raje ne razmišljam o tem, ker me boli.
Jaz sem želela drugega psička, vendar so se moji starši preveč navezali na prejšnjo in nočejo druge, češ da se bojijo, da se ponovi zgodba. In tako smo sami. :(
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 18. Avg. 2004 8:19

Naša mucica Biba ma pa zdej 4 cortkane mladičke. :freude:
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Matejči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 10. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Matejči » 24. Avg. 2004 8:17

jest sm pa skoz mela samo mucke. pri osmih letih sm dobila mešanko s perzijcem, Sufi, dons je stara 16 let, pa okrog 8 kg ma, bajska, pa moja lubica
Sufi je šestkrat mela mladičke, po enih 5 komadov, tko da je blo takrat sploh veselo pr nas. pa smo vse oddal, samo enkrat smo obdržal mladička, Poldi smo mu dal ime, pa je na žalost po sedmih letih zbolu, tko da smo ga mogl dat uspavat.je blo ful hudo, še dons mam njegovo ovratnico spravljeno.
pol smo mel mucka, Kiki, sm ga posvojila, ker ga je eden pr cesti, pred našo hišo vn vrgu, je bil bl potepuški, pa ga je avto zbil, glih k sm bla jest na morju, tko da je bil pol zame morje čist brezvezen.
pol je pa moj fant najdu čist mičkeno kepico dlak v eni luži, pa valda smo jo spet koj posvojil, ime pa je dobila: Lužica. jo mam še dons.
pol sva se pa midva s fantom odselila v svoj stanovanje, pa sva čez par mescov vselila še dva mucka, Fracek pa Frida. zdej sta stara dve let, pa čist vse rože mi požreta, kavč sta mi čist nacufala,... pa mi tut na misel ne pride da bi jih dala stran.
zame so mački zakon. mi je dolgčas brez njih
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 24. Avg. 2004 9:53

Mucki so res neki najbolšga. Pa najbolš je k niso odvisni od tebe tko k ps recimo... :)
Če nisi del rešitve, si del problema.
Mačkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mačkica » 17. Okt. 2004 11:31

Jaz mam pa 2 muci, stari sta 2 leti in pol. Pa sva se z možem odločila, da bi imela še eno, našla oglas, šla po muckico, najlepšo, najbolj prijazno, srčkano živalco, kar sem jih videla, staro 2 meseca. In kaj se zgodi? Najini mački čisto znorita, pihata ... skratka, doživeli sta pravi mačji živčni zlom in je bilo tako hudo, da sva mogla ta malo peljat nazaj. Zdaj mi je pa tako žal, ker je nisva mogla obdržat in najinima mucama ful zamerim. Saj se prepričujem, da je bil to pač nagon, da nista grdo mislili itd., ampak vseeno ... jezna sem nanju, nimam volje, da bi se igrala z njima, ju crkljala. A ima katera kakšno dobro idejo, nasvet, kako naj jima "oprostim"?
:teddy:
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 17. Okt. 2004 15:52

Js pa mam muciko staro 4 mesece.Tki srček,prede pa ko pokvarjena lokomotiva. :D
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 24. Okt. 2004 14:35

Mel smo dve mucke (eno avto povozu, ena je umrla od bolezni), enga mal zmedenga psa mešančka (smo ga dal ustrelit zarad starosti-k tut hodt ni mogu več normalno), pa jst sm mela celo familjo paličnjakov (6. razred OŠ) in so mi pocrkal, zdj pa vzgajam tko pri pisalni mizi enga zelo pogumnega pajka (se me nč ne boji) :D Drgač pa bi ful mela mucko, ampak k sm med tednom v LJ, neb mogla se ukvarjat z njo.
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 13. Maj. 2005 8:31

jaz mam mačko - perzijko , ki je stara že 14 let .. in psičko - briarda , ki je stara 3 leta :)
sem pa mela tudi še eno muco , ki pa je umrla .. :( :cry: nevemo zakaj .. bla pa je nadpovprečno inteligentna .. tak mi je žal za njo :cry:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 13. Maj. 2005 12:28

viii žvalce.Jst mam pa rottwailerja Carja,pa 3 mucike Boni,Roziko pa Jankota.Pa ribico Duškota :D
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
kimmy02
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 19. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kimmy02 » 21. Maj. 2005 8:17

Jaz mam pa mačko, ime pa ji je Rikica in ima srednje dolgo črno in belo dolgo dlako :D
(s)mejte se
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 21. Maj. 2005 18:55

jz pa mam eno muco wec....je ena rekla da bi jo mela...zj pa jo noče.pa sm jo pač obdrzala :) betttttka :D
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 07. Jun. 2005 20:12

Tole pa je moja ljubica...

Slika
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov