Big Brother- Slovenski

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Misliš, da bo slovenski big brother zanimiv in ga boš spremljal/a?

Da..
92
29%
Ne..
48
15%
Bomo videli..
133
42%
Ne gledam resničnostnih šovov, zato mi je vseeno...
43
14%
Skupaj glasov : 316

Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 15. Dec. 2006 19:06

Ok zdaj, ko se Bar končuje, že snujejo nove načrte ;)

Big brother k nam prihaja marca (Je Gorazd Slak zdaj povedal na E+)... sem kar odprla temo, pa lahko pišete, kako se vam zdijo big brotherji v tujini.. če bi se same prijavile.. Poznate koga, ki se bo..

Jaz osebno mislim, da se ne bi nikoli (čeprav nikoli ne reci nikoli), ker se mi zdi, da ti to prinese več slabih stvari kot dobrih.. Pa še nimam 3 mesec časa (al kak dolgo bo trajalo), da bi se izkolpila iz svojega normalnega življenja ;)
Zanimivo pa bi bilo videt kako vse to poteka..

Po moje bodo na kup vrgli nekaj privlačnih punc in fantov, odprtih nazorov in upali, da bo kaj akcije.. čeprav dvomim, da bi bilo tako kot. npr na Švedskem :lol:
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 15. Dec. 2006 19:15

Men je ta big brother tala neumnost, da večje ni...in k nam pride zj, ko drugje ga nihče ne gleda vč :roll:

Jz se na to nebi prjavla...laj pa naj delam zaprta v uni bajti z samimi čudnimi modeli...zmeša se mi :eek:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 15. Dec. 2006 20:13

Jst bom verjetno kr spremljala, čeprav se bojim da bo čist dolgočasno. V Baru se vsaj dela, tle pa kaj, cel dan čepijo v stanovanju? A se tut izloča tekmovalce?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 15. Dec. 2006 21:33

Zanimiv mi je hrvaški pa srbski, čeprov dvomm da bodo slovenci tko 'odprti'.. :lol: Razn če ne bojo spet k pr baru skp vrgl 10 sex manijakov :roll:
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 15. Dec. 2006 21:56

Slišala sem že za naslov,to je pa tudi vse.Kakšen pa je koncept oddaje?
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 15. Dec. 2006 23:32

koncept oddaje je tak da jih je nevem kok zaprtih v hisi 24 ur na dan pod budnim ocesom kamer. enkrat na tedn so nominacije (ponavadi ne javne) in prva dva k mata najvec nominacij (kar pomen da ga sostanovalci ne marajo) sta nominirana. potem pa odlocjo gledalci kdo ostane. js spremlam trenutno srbskega in se veliiiiiiiik vec dogaja kokr v tem bednm baru.
dream
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a dream » 16. Dec. 2006 0:50

danes je lih koncala tretja sezona hrvaskega big brotherja ;)

zanimivi so, me prou zanima kko bojo slovenci...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 16. Dec. 2006 1:29

Sicer nisem gledala še nobenga Big brotherja, tega bom zihr. Da vidim v čem je fora, kaj se bo kej dogajal pa tko. Bomo vidl.
ma_nekdo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 25. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ma_nekdo » 16. Dec. 2006 9:43

Jaz sem do sedaj gledala ene 3 sezone grande fratella na italiji in tako- gledala sem samo enkrat na teden,tisti dan,ko je šou en vn in ko so imeli pač nek test za delat. je pa na italiji zelo zanimivo,saj imajo dobro voditeljco,italjani pa so itak ful bolj odprti in zabavni kot pa mi.
če pa primerjam z vsakodnevnim predvajanjem oddaje bb in bara,je bolj zanimiv bar.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 16. Dec. 2006 12:27

glasovala sem za "bomo videli". vse bo odvisno, kak bo zanimivo. no, mogoče bom gledala iz "službenih dolžnosti" :nixweiss: :twisted:
dean444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 276
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dean444 » 16. Dec. 2006 12:30

bella_ napisal/-a:koncept oddaje je tak da jih je nevem kok zaprtih v hisi 24 ur na dan pod budnim ocesom kamer. enkrat na tedn so nominacije (ponavadi ne javne) in prva dva k mata najvec nominacij (kar pomen da ga sostanovalci ne marajo) sta nominirana. potem pa odlocjo gledalci kdo ostane. js spremlam trenutno srbskega in se veliiiiiiiik vec dogaja kokr v tem bednm baru.


Kje pa spremljaš srbski BB- vem da so tam fil kandidatov mel- straming pa mi več ne dela.
Zadnjič spremenil dean444, dne 16. Dec. 2006 12:35, skupaj popravljeno 1 krat.
dean444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 276
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dean444 » 16. Dec. 2006 12:35

Ja jaz sem spremljal hrvaškega in včeri zmagovalec pobasal 1250000 kun. Srbskega sem mal spremljal prek neta. Sicer sem pa še spremljal prvi hrvaški bigbrother, ki so ga kazali prek neta, letos isto sam niso kazali vseh prostorov. Sem spremljal tudi ko sem še mel canale 5 - grande frattelo- 3 sezone in prve dve sezone BB nemčija.
Mi je dober ker so tekmovalci izolirani, in ne kot v baru ko jih folk informira kako in kaj in pol svoje obnašanje temu prilagodijo. Tam se pa ful pljuvajo in povejo v izpovednici vse - kar pač drugi ne morejo izvedeti in tud dobr mi je ker nominacije niso javne. tako da končno da so se spomnili BB imet- saj je že pred leti v stopu bila prijavnica za big brother pa tud na nemškem RTL ko je bila reportaža so omenili da se v Sloveniji zanimajo z licenco- sam pol ni bilo s tem nič.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 16. Dec. 2006 12:45

Na srbsekm vem, da se je zgodilo, da so prvotne tekmovalce vse diskvalificirali, ker so že na generalki imeli neke orgije :rofl: :lol:

Drugač pa jaz tujih nisem spremljala.. edino prvega nemškega pred enimi 5,6 leti al kolk je že to nazaj.. kr mi je bil neki Walter všeč hahah ;)

Sam jaz ne vem kaj bo zanimivega, če bodo samo zaprti.. pri baru je blo vseeno fajn, da so bili v stiku z zunanjim svetom in se je zato ful več dogajalo..
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 16. Dec. 2006 12:47

Js tudi še nisem gledala nobenega BIG BROTHER showa... ampak, ko bo pri nas, mislim, da bom (vsaj na začetku), da vidim, kako to deluje :D
Bomo videli... pustimo se presenetit...
My dreams are my reality...
dean444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 276
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dean444 » 16. Dec. 2006 14:40

Pa naj nekega bolj sproščenega voditelja izberejo in ne spet kak Bastjan. Man je recimo na Italiji tista voditeljica zakon- res obvlada zadevo. Jaz bi za BB da kot voditeljico Sašo Einsidler Štrumbelj.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]