Breaking Bad

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 10. Sep. 2013 18:26

Ni nikogar na forumu, ki bi gledal najboljšo serijo v zgodovini televizije?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 10. Sep. 2013 18:28

trenutno sm pri 3. sezoni.. sem mal pozno začela gledat :) zakon serija!
zdle skočim pod tuš in gremo gledat dalje :P

Slika
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 10. Sep. 2013 18:34

Huh čudno, da nismo mel že teme. Jz nestrpno čakam na zadnji del. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 10. Sep. 2013 18:50

ja men tud. pregledal ful strani pa premetal iskalnik pa nisem našo.

zadnji del je bil morilski in cliffhanger je bil vreden konca sezone ne pa samo dela. To kar ti počnejo s to serijo je res neverjetno kaj nam delajo! Kak pri pizdi se misli to končat?

my thoughts exactly:

http://imgur.com/gallery/ND2hEFP
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 10. Sep. 2013 19:02

Jaz sem ravno začela gledat peto sezono (prvi del)! Gledam že celo poletje samo to :D Res top serija. In prosim, brez spoilerjev :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 10. Sep. 2013 19:14

ja ne bomo zaj pazli na spoilerje, če ti ne moreš ne pogledat v to temo preden vse pogledaš.

dajte prosim tisti, ki ste pogledali povejte kaj dfak mislite o koncu zadnjega dela? Bo Hank preživel? Je lahko to kaj je Marie med klicem povedal blo dejansko njegovo poslavljanje al samo kost producentov, da se mi zdaj o tem pogovarjamo?

Prvič v življenju sem po ogledu dela zakričal v računalnik pa začet bincat vse okoli sebe pa klet na polno. Verjetno tud zadnjih 10 minut nisem dihal ampak hiberniral... neverjeten del res!!! trenutna ocena na imdb je neverjetnih 9,8. Saj res ni prva taka ocena pri Breaking Bad, ki ima ogromno podobno neverjetno odličnih epizod ampak ta je bla res nekaj posebnega. Užival sem tak, da se sploh nisem zavzel za čas in mi je vse minlo kot da je del dolg 5 minut... I HATE THAT!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 10. Sep. 2013 23:22

Jaz si ne upam nic ugibat, ker serija je do zdaj imela ze kar nekaj preobratov in wtf trenutkov; tole bo morda tudi en izmed njih.

Me zelo zanima, kaksen bo konec, ampak obenem je pa precej tragicno, da se najboljsa serija vseh casov koncuje. :cry:

Slika

Nekaj se tudi govori o spin-offu, v katerem bi bil Saul Goodman glavni karakter.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 11. Sep. 2013 13:59

Serijo spremjam že od začetka in me res vsak konec vsakega dela posebej pribije na stol :P

kar se zadnjega dela tiče-mislim da bo v zadnjem trenutku Walter nekako speljal vodo na svoj mlin in bo rešil Hanka. tudi jaz sem na Hankov pogovor z Marie po telefonu jemala kot nekakšen konec, ampak zadeve so se že v preteklosti zasukale tako, da so me njaprej močno prestrašile, nato se je pa vihar polegel tik pred zdajci. menim, da bo imel še Jesse pomembno vlogo v zadnjem delu, čeprav še ne vem kakšno...osebno bi bila vesela, če bi Hank fasal tisto kroglo v glavo, ampak...pustimo se presentiti :)
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 11. Sep. 2013 14:18

ja mene najbol "moti" flashforward ki so ga kazali in ki pokaže zdravega Walta enkrat daleč v prihodnosti... WTF is with that? Samo tri deli še, stvari pa ne bi mogle bit bol zakomplicirane kot so...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 18. Sep. 2013 14:07

“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 19. Sep. 2013 14:36

Evo, jaz sem pogledala vse dele, ki so zunaj. Najboljša serija, a hkrati jo sovražim. Dogajanje v 14. delu :motz: Waltu se je uradno do konca odpelalo. Ni mu važno kdo umre, koga prizadane, samo da ima denar. Denar za družino my ass. To je prva serija, da sem res začela sovražit glavni lik. Žal mi je (z belo) Hanka, ker mi je že od začetka bil zanimiv lik + plus zdaj sem dejansko navijala zanj. Ko sem gledala Jessie-ja sem imela kar solzne oči, upam da preživi! In ko mu je Walt povedal za Jane je bilo nekaj najhujšega kar bi mu lahko v tistem trenutko povedal. Ampak ravno zaradi tega vsega je to sigurno najboljša epizoda od vseh serij, kar sem jih kdaj gledala. Še par minut po koncu sem se tresla :D Da ne omenjam igre vseh, ki je fenomenalna. Walt, Jessie, Skyler (ko je Walt odpeljal Holly se mi je srce trgalo), Junior mi je super odigral tisto sceno, ko je izvedel za Walta. In prepir med Waltom in Skyler z nožem! Hands down, najboljša serija ever. Samo čakam, kako se bo vse skupaj končalo. Walt ne sme uit pravici.

Kaj sem jaz pravilno razumela tisti telefonski pogovor na koncu? Je Walt želel na nek način zaščitit Skyler? Če je, potem je to edina in verjetno zadnja dobra stvar, ki jo je naredil v zadnjem času.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Sep. 2013 14:49

“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Sep. 2013 14:51

btw, zadnja epizoda je na imdbju po 23 tisoč ocenah ocenjena s čisto 10ko, kar še nisem videl nikoli, da bi se zgodlo.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 19. Sep. 2013 15:22

^^ Dober članek. Nisem pa vedela, da je toliko fanov proti Skyler. Zakaj točno mi tudi ni jasno.

Če si ta epizoda ne zasluži čiste desetke, potem si je nobena ne.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Sep. 2013 20:18

Omg, zadnjega dela, ki je zunaj si nisem še pogledala, in zdej ste mi dvignili pričakovanja na desetmiljon procentov tisočev :D.
Takoj grem dat pobirat.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron