Fear factor

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 08. Jun. 2012 21:45

Mene, pa zanima kakšna so vaša mnenja o oddajah kot so fear factor, dirty sanchez ipd. ?
Tukaj se večinoma prijavaljajo ljude, kateri so za visoko vsoto denarja pripravljeni narediti popolnoma vse; od prehranjevanja z svojim drekom in pitjem svojega urina, jesti surove lignje, kopanje s podganami, meduzami itd.

Zanima me, za koliko denarja bi se vi prijavili na takšno oddajo?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Jun. 2012 23:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:02, skupaj popravljeno 1 krat.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 09. Jun. 2012 19:35

^ tudi meni so takšne oddaje en velik turn off. Ni tega denarja, za katerega bi lahko počel takšne stvari privatno, kaj šele pred kamerami.
Sicer je, pa to tudi dokaz na kaj so vse nekateri ljudje sposobni pristati, zaradi večje vsote dnarja. Adijo pamet. Drek bi lahko pojedel v primeru, le če mi je življenje odvisno od tega, za denark (pa naj je še kako velik znesek) no way!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 10. Jun. 2012 18:44

Fear factor je pa meni fajn oddaja...dejansko morš nekej pokazat za razliko od vseh ostalih nebuloz kjer se pije, kadi, sexa in dela dramo...

uglavnem, Fear Factor mi je zanimiva oddaja...2/3 stvari, ki jih ljudje tam delajo ne bi upala nikol nardit (še posebej tisti ko morajo kaj pojest itd.. :wink: )...kaj pa vem...če bi se že prijavljala bi se verjetno zaradi tega da preizkusim svoje sposobnosti :)
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 11. Jun. 2012 17:44

jaz sem vedno znova zgrožena, kaj folk dela za denar. zame je to tako poniževanje.. "jaz tebi dam ____ $, ti pa spoj spermo od konja. ok!" sploh ne morem gledat takih neumnosti..
za tiste ljudi samo upam, da so full zakreditirani in obubožani, da jim res ni nič drugega preostalo, kot to naredit.. tako osebo še nekako razumem, mogoče bi tudi jaz to naredila v taki situaciji. v nasprotnem primeru pa.. :tot:
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 11. Jun. 2012 19:37

Sem glih včeraj brala, da so jo v ZDA al na Danskem ukinli potem, ko so morali tekovalci pit oslovsko spermo in urin :D . Meni je vse skupaj zlo ponižujoče. Ni denarja, da se česa takega lotim, pa če bi bla v ne vem kakšni stiski. Po raznih TVjih pa izkoriščajo neumnost takih, ki padajo na te fore. Vsakemu svoje.
I never fall apart because I never fall together.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov