Hrvatska traži zvijezdu

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 02. Apr. 2010 18:04

Temo odpiram, ker se ravno danes na RTL začenja "pevski del" 2. sezone in ker sem lani pri 1. sezoni zelo uživala, tako da upam, da bomo tukaj malo pokomentirali kandidate (tudi iz 1. sezone). Upam samo, da nisem edina, ki to gleda :D

Moj favorit v 1. sezoni je že od avdicije dalje definitivno bil Zoran, ki je bil na koncu 2. Video z avdicije:


Sta pa oba prišla med prvih 15 :)

Kaj pa vi? Kdo vam je bil najbolj všeč v 1. sezoni in za koga navijate sedaj? Komentirajte malo :)

Res upam, da nisem edina, ki gleda :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
Tina Verbič
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Veliki Gaber

Neprebrana objavaNapisal/-a Tina Verbič » 02. Apr. 2010 18:45

Jaz sem lani to ful gledala. Navijala sem za Zokyja, itak. Ampak tudi Bojan mi ni bil slab, jasno. Drugače pa mi je hrvaška verzija veliko boljša kot naš "talent šov", že zaradi žirije. Tam so mi vsi bolj simpatični kot pri nas... Čeprav je bila lani Jelena boljša kot ta ženska s tisto afro frizuro (moje mnenje)... :D Tony je pa itak klasa zase :D :D

Ampak priznam, letos nisem tako zagreta za to, pogledam samo vsake toliko časa.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 02. Apr. 2010 18:56

Točno, žirijo sem pozabla pokomentirat :D Jelena je bla ful v redu, ja, samo Anđa tud ni slaba, men je neki posebnega ... Kot da bi ušla iz Čudežne dežele :lach: Tony je pa itak zakon :cool: Čeprav letos potem ko je Anđa prišla se mi je zdelo da so na trenutke že mogoče malo preveč nesramni vsi skupaj ... Fox mi je pa kar nekaj. Včasih sploh ne razumem ne kaj je povedal, ne kaj je hotel povedat. So mel pa Hrvati tud Talent, ko si že ravno omenla, samo tisto meni ni tako fajn kot to ... Kar se pa letošnje sezone tiče, se pa najboljše šele začenja, približno čez 5 minut :D
Use your head and follow your heart.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 03. Apr. 2010 10:43

Mi nimamo rtl-a... To lovi sam na anteno ane?
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 03. Apr. 2010 12:50

^^ Hmmm ... Žal ne vem tega, se niti ne spoznam na te stvari, pri nas doma glava družine to rihta :D Se mi pa zdi, da hrvaških programov ne moreš več spremljati če nimaš digitalnega sprejemnika.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 03. Apr. 2010 13:37

A je gledal kdo sinoči? Jst nisem počakala do konca, da bi videla kdo je izpadel, sem pa vidla danes na uradni spletni strani. "Moj" Boris je izpadel, sicer pa mi včeraj itak ni bil všeč, je bil med slabšimi. Sem pa presenečena, da je Ivana izpadla, ker dobr poje. Kim sigurno lahko pokaže še več, mi je bil pa Dino zelo všeč - petje, nastop in pesem :)

Upam, da si ne bom pisala sama s sabo :D
Use your head and follow your heart.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 03. Apr. 2010 13:45

joy23 napisal/-a:^^ Hmmm ... Žal ne vem tega, se niti ne spoznam na te stvari, pri nas doma glava družine to rihta :D Se mi pa zdi, da hrvaških programov ne moreš več spremljati če nimaš digitalnega sprejemnika.


Ne, sej mi mamo itak digitalno televizijo... Sam tm gor ni RTLa :D To ste zihr kje blizu Hrvaške doma? Pri nas ne lovi nič hrvaškega..
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 03. Apr. 2010 14:10

^^ Aja, to je pa res, smo blizu meje :D
Use your head and follow your heart.
annia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 29. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a annia » 14. Jun. 2010 18:43

sem komaj dans vidla da nekateri tud gleajo htz :D ... je že zdavnaj konec :( :( .... mi je pa bil od vsega začetka favorit duje pa vilibald.... kim mi je bla na avdicijah wou... samo pol ko pa gledaš še to ka delajo v oni hiški ka so not zaprti pa ti dol pade vse.... ni bol samovšečnega, tečnega, lenega,itd. otroka... res mi je blo ful žal da sn sploh to gledla kr se mi je pol tak zamerla mala da adijo.... vili pa duje sta pa itak carja :oops: :oops: :oops: :oops:


p.s. mi mamo sobno anteno pa smo na pohorju doma tak da ne vem ki vleče ki pa ne... digitalni pr njih pa še ni čist povsod:D... pač eni mamo samo 3 slovenska programe pa 5 hrvaških in ene par madžarskih :lol:
annia
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 14. Jun. 2010 21:20

No ja, sej sma očitno tko edine na forumu, ki gledama (oz. sma gledale). Kot vidiš, sem se bolj kot ne pogovarjala sama s sabo :D

OMG, men je pa Duje bil totalno anti. Iz oddaje v oddajo bolj. Njegovo hvaljenje, da vse babe padajo na njega - jst se ga pipnala ne bi. Poln samga sebe :roll: Pa tud če to dam na stran in ga ne ocenjujem po karakterju, njegovo petje je bilo men katastrofa. Vedno se je neki drl iz grla. Men ni bil všeč njegov glas. In tud če to dam na stran (pač vsak ima svoj okus), mu pa definitvno ne morem oprostit njegove izvedbe "Umirem 100 puta dnevno" v polfinalu. Takrat nisem mogla verjet, da je prilezel tako daleč in sem si mislila, da je to sramota za njega, za Tonyja (katerega pesem je čisto pokvaril) in za celotno oddajo + ni fer, da je prišel tako daleč, namesto koga drugega. Moj absolutni favorit je bil Juraj. Amazing mi je bil z "Libar" in "Budi moja voda". Daleč najboljše nastope je imel, neverjetno energijo. Že zarad tega sem bla jezna in razočarana, ker je Juraj izpadel eno oddajo pred Dujetom, torej v četrtfinalu. Cel teden nisem prišla k seb. Če bi izpadel v polfinalu, bi se še potolažla, ker sta mi takoj za njim bila dobra Vilibald in Kim. V njegovi zadnji oddaji so ga malo posrali, da so mu dali za pet "Billie Jean". Jacksona lahko malokdo poje. Vili mi je od začetka bil fejk, čist tko kot je Tony rekel. Potem pa čedalje boljši. In čisto simpatičen, tak posrečen, včasih je deloval na odru, kot da ne ve, kaj bi sam s sabo :D Sem bla vesela, da je prišel v finale. Kim prekrasno poje, vendar so mi njeni nastopi bili vsi nekam enaki in dolgočasni. Vedno je stala pri miru, se mogoče enkrat ali dvakrat zavrtela in malo migala z roko. Čeprav poje pa res :flehan: Sem se večkrat spraševala, če bi ji zarad fenomenalnega glasu lahko oprostili malo dolgočasne nastope. Tistih torkovih oddaj pa nisem gledala, tako da ne morem komentirat njenega obnašanja. Se mi je pa zdelo, da je ostali ne marajo kej preveč. V finalu mi je potem bilo vseeno, kdo bo zmagal, čeprav se mi po eni strani Kim zdi bolj primerna za zmagovalko v takšni oddaji. Vili bo po moje si itak tudi ustvaril kariero, ampak se bojim kakšno glasbo bo kej imel. Če bo kakšen metal, potem ne bo zame :D Upam, da bomo tudi o Juraju še kaj slišali.

Nekaj meni najljubših nastopov:
~ Kim: I Love You, Total Eclipse Of The Heart, Because Of You, Can't Take My Eyes Off You, Singin' Rock And Roll
~ Vilibald: Purple Rain, Bitanga i princeza, 24 sata, Frida, Nakon svih ovih godina
~ Juraj: Libar, Budi moja voda, Svijetla i sirene
Use your head and follow your heart.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov