Iščem film/oddajo/serijo

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

LadyMoon05
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 5. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a LadyMoon05 » 18. Maj. 2009 19:47

Heloo vsi!
Jas res nism vedla kam bi to uvrstila...takle gre: recimo da ste pred leti gledali film in vam je zdaj žal da si niste zapisal naslova. Ta tema je zato da si skupaj pomagamo in najdemo film ki gi posameznik/i iščemo.

Pa lahko kar začnem...pre kakšnima dvema letoma se je zvečer nekje ob polnoči vrtel na mislim da na a-kanalu nek film. šlo se je o punci , ki je se s svojo mamo preselila v majhno mestece k njeni mami, ki pa je imela raka. In ta punca začne ugotavljat nekaj kar se točno ne morem spomnit ampak začne dobivat neke privide o nekemu blondincu ki je umrl že pred leti in ta ji pokaže da so ga ubili in nato enga dne dobi ta punca pod vratom znak od auta mercedesa in ugotovi kdo je blondinca ubiu...vmes pa se ji prikazuje še en fant ki je pune sexy :P in se ji v sanjah prikaže kot favn(pol človek pol koza)...

res rada bi vedla kter film je to...sm že skor obupala...nonstop mi lazi po glavi naslov witch town al nekai takega sam tega pa nikjer ne najde...prosim lepo...pomagajte mi najti naslov tega filma :) <3
"Make up is an accessory. You wear it, don't let it wear you!"
AngelDevil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelDevil » 27. Maj. 2009 17:23

probaj na partisu poiskat
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Maj. 2009 19:12

in kako točno nej bi ženska na partisu, ki je ogromna baza, našla ta film?

drugače pa pojma nimam za keri film se gre.
AngelDevil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelDevil » 27. Maj. 2009 19:17

pa če je napisala witch... naj proba prvo s to besedo!! Konec koncev so pa tudi opisi filmov... in ji bo približno jasno :roll:
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 27. Maj. 2009 21:34

^^

res rada bi vedla kter film je to...sm že skor obupala...nonstop mi lazi po glavi naslov witch town al nekai takega sam tega pa nikjer ne najde...prosim lepo...pomagajte mi najti naslov tega filma


ji gre po glavi ta naslov, ampak NI pravi očitno ker nikjer nič ne najde ... nevem kako naj bi ji pol na partisu našlo ..
Let's swim to the moon .....
AngelDevil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelDevil » 27. Maj. 2009 22:48

ko na partisu izpišeš prvo besedo ti takoj najde vse kar se na to besedo navezuje... Če samo witch napiše ji bo vse pod tem imenom vrglo in še dodatne besede.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Maj. 2009 22:52

^^ Niti ne :gruebel:

sploh se ji pa samo zdi, da je witch notr, ni nujn.

LadyMoon05- pa se nč druzga ne spomneš? kakšnega glavnega igralca, karkoli?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
AngelDevil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelDevil » 27. Maj. 2009 23:03

Glej jaz sem ji samo hotla pomagat... pa naj gleda na partis ali pa če ne.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 27. Maj. 2009 23:04

*mala* napisal/-a:sploh se ji pa samo zdi, da je witch notr, ni nujn.


ma vidiš da ne dojame :D

če ji na googlu ni nič našlo, pol ne vrjamem da na partisu ji pa kr bo .. :D
Let's swim to the moon .....
AngelDevil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelDevil » 27. Maj. 2009 23:12

Naprimer: The Blair Witch Project, Race To Witch Mountain, Plague Town, The Boys Of Ghost Town, Ghost Town,... primer kaj bi lahko bilo....
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 27. Maj. 2009 23:15

če že hočeš pomagat ne meči vn kr enih v tri dni filmov ki že po naslovu vidiš da nimajo niti malo veze z opisom filma ki ga ona išče
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Maj. 2009 23:20

AngelDevil napisal/-a:Naprimer: The Blair Witch Project, Race To Witch Mountain, Plague Town, The Boys Of Ghost Town, Ghost Town,... primer kaj bi lahko bilo....



KLIK- ene 250 fimov z witch. Pa to je sam witch, kaj pa še ostale "podobne" besede? Naj gre ona povlečt dol 1000 filmov, pa še ne bo taprav med njimi... al pa lažje: pregledat slikce vseh 1000 (govorim o približnih ocenah, ne me dobesedno jemat) filmov in brat opise ()
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
AngelDevil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelDevil » 27. Maj. 2009 23:28

punca govori o nekih prividih... to gor so večinoma hororji. malo si poglej opise teh filmov na partisu pa boš videla, da ima veze s tistim gor :D Pa res nevem zakaj se me tukaj toliko trudimo? Punca pa nič ne pokomentira tega
LadyMoon05
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 5. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a LadyMoon05 » 28. Maj. 2009 14:12

AngelDevil napisal/-a:punca govori o nekih prividih... to gor so večinoma hororji. malo si poglej opise teh filmov na partisu pa boš videla, da ima veze s tistim gor :D Pa res nevem zakaj se me tukaj toliko trudimo? Punca pa nič ne pokomentira tega


leite res huala vsem ki se tak trudite za mene...razlog da pa nism mogla komentirat pa je biu ta da nism mela interneta za zelo dolgo tako da res oprostite....se vam pa res zahvaljujem za use kar ste predlagale bom vse dobesedno vse preverila in če bo kaj našlo bo če ne ne.
hvala še enkrat
"Make up is an accessory. You wear it, don't let it wear you!"
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 25. Jul. 2009 17:20

Pozna slučajno kdo en (se mi zdi da japonski) film, kjer nekega človeka ugrabijo/omamijo, ga osamijo, zaprejo v eno bajto za par let in mu onemogočijo kakršenkoli stik s svetom/stvarmi, ki se dogajajo zunaj bajte? Mu dajejo hrano čez posebno režo vsak dan, druzga kontakta z zunanjim svetom pa nima ... Pa film pol prikazuje njegove izpade, psihoze in tko naprej?

Enkrat so mi sam odlomke kazal, pa nimam pojma, kak je naslov filma, tko da če kdo ve, se priporočam za info. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov