Kinodvorane in zaposleni (na splošno)

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 11. Jul. 2008 12:31

Mene pa zanima, kateri film ste si nazadnje ogledali v kinu, kako se vam je zdel, ali ga priporočate za ogled in kateri film imate v bližnji prihodnosti namen iti gledat v kino (kateri film vas mika...?)

Js sm nazadnje gledla v planet tušu akcijsko komedijo Hancock :D Film priporočam za ogled, še posebaj tistim, ki imate radi akcijo, saj se res veliko dogaja in tudi nasmejiš se zelo. Film me je zelo pozitivno presenetil. Čas ob gledanju filma mi je zelo hitro minil in še potem ko sem odšla iz dvorane se mi je zdelo, ko da sem v tistem domišljijskem svetu, da bo zdaj zdaj od nekje z neba priletel Hancock hehe :D Tak da čista desetka.

Moj namen pa je še ogled filma Sex v mestu, v Koloseju, saj sem slišala, da je zanimiv. Ob prihajajočih filmih pa sem si želela ogledati še Kung Fu Pando, ki pa sem si jo pred nekaj dnevi že ogledala doma, tako da ne bo nič s kinom in kokicami :D :)
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 11. Jul. 2008 16:35

jah no tale hancock me niti ni tok prtegnu,mi je recimo velik bl biu ušeč wanted.Čeprov use zgodbe kr dost predvidvljive.Že ene 5 let u kinu gledam večinoma samo risanke,ker bratca pelm u kino.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 20. Jul. 2008 21:54

pa hancock je kar uredu mi bil, will smith mi je itak čist sexi tko da verjetno mi je bil zato film ušeč :D drugače pa sem nazadnje pogledala film 27dresses pa mi je bil ful fajni
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 27. Jul. 2008 15:02

Tudi jaz sem nazadnje pogledala Hancocka in sem bila prijetno presenečena. Priporočam ogled, če želite malo sprostitve.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 27. Jul. 2008 17:14

Učeri: Temni vitez. Super film. Vreden ogleda :zustimm:
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 27. Jul. 2008 18:41

A ni to čist ista tema kot kritike filmov?! :gruebel:
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 27. Jul. 2008 19:11

ŽuŽa napisal/-a:Učeri: Temni vitez. Super film. Vreden ogleda :zustimm:


:D Js tut učeraj gledla in res superca :D dve uri pa pol mineta kot bi mignil :cool:
:gut:
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 27. Jul. 2008 19:13

_ninchyka_ napisal/-a:
ŽuŽa napisal/-a:Učeri: Temni vitez. Super film. Vreden ogleda :zustimm:


:D Js tut učeraj gledla in res superca :D dve uri pa pol mineta kot bi mignil :cool:
:gut:



Že začetek je tak napet..to mi je pr filmih ful dobr. Sam škoda res k Heata ni več :frown: .
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 27. Jul. 2008 19:22

ŽuŽa napisal/-a:
_ninchyka_ napisal/-a:
ŽuŽa napisal/-a:Učeri: Temni vitez. Super film. Vreden ogleda :zustimm:


:D Js tut učeraj gledla in res superca :D dve uri pa pol mineta kot bi mignil :cool:
:gut:



Že začetek je tak napet..to mi je pr filmih ful dobr. Sam škoda res k Heata ni več :frown: .


Ja sm čula ja, da igralca, ki igra Jokerja ni več... ampak ne vem kaj se mu je zgodilo... :frown:
Lih Joker je bil men najbl strašen, Batman pa tak junak hehe... Pa un njegov orjaški dvokolesnik, oborožen s topovi in mitraljezi mi je bil hud :twisted: Uglavnem akcija od začetka do konca...
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 27. Jul. 2008 19:45

Kako ne veš? Sej je blo ful cajta po medijih - Heath Ledger je umru od prevelike in nevarne kombinacije zdravil...Zlomka :?
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 27. Jul. 2008 20:12

Uff, kaj sem nazadnje gledala v Tuš planetu...hm...tako dolgo je že, da se ne spomnim več :D odkar lahko z utorrentom lepo nalagam filme doma, v kolosej pa v tuš planet hodim zelo redko...bi pa šla z veseljem gledat zdaj Dosjeje X ali pa Mamma mia!...bomo videli, upam, da bom nazadnje šla gledat :)
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 23. Avg. 2008 18:46

No v tej temi (glede na to, da je podobna temi kritike filmov) bi lahko razpravljali tudi o tem, kje si najraje ogledate filme...
Kolosej (mb,lj), planet tuš itd... kje je boljše, kje se vam je kaj zamerilo in kaj, naj dvorane, kje se vam zdijo zaposleni bolj prijazni, kje so boljše kokice itd

Slika

No, jaz morem povedat, da sem sprva vedno hodila v kolosej... ob vikendih seveda... in se mi je zelo zamerilo to, da ob vikendih nimajo popusta za študente...
Zdaj pa najraje hodim v Planet Tuš v mbju, kjer tudi v soboto in nedeljo dobiš popust ob priložitvi študentske izkaznice... in tistih 1 evro se res pozna, glede na to, da je potem obvezno (brez tega se ne počutim kot v kinu) potrebno nabaviti še kokice in coca-colo Slika
Drugač sm pa čula, da je baje v dvorani 1 največje platno v Sloveniji in največja dvorana in v tej dvorani sm gledla Viteza teme in je blo res superca... V tej dvorani se mi zlo dopadejo tud pisane zvezdice na stropu, med predvajanjem reklam in napovedi, heh
Slika
Zadnjič pa sem bila v Čokolino dvorani :lol: (manjša dvorana), kjer sem si ogledala Zgodbe iz Narnije: Princ Kaspijan Slika
Kdor išče nebesa na zemlji je med zemljepisom spal
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 23. Avg. 2008 20:22

jst hodim največ v kinoteko. btw, zdaj bodo spet odprli kinodvor (kot da katero zanima :D). v kolosej grem bolj redko, če me spravi kakšna družba. v tušu nisem še nikoli bila.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 23. Avg. 2008 21:56

_ninchyka_ napisal/-a:No v tej temi (glede na to, da je podobna temi kritike filmov) bi lahko razpravljali tudi o tem, kje si najraje ogledate filme...
Kolosej (mb,lj), planet tuš itd... kje je boljše, kje se vam je kaj zamerilo in kaj, naj dvorane, kje se vam zdijo zaposleni bolj prijazni, kje so boljše kokice itd Slika


No glede tvoje razlage, pa dajmo potem govoriti v tej temi samo o kinodvoranah. Za komentiranje filmov imamo že obstoječo temo.

Zgolj v vednost: Poleg kinodvoran Koloseja in Planet tuša so še druge kinodvorane v naši deželi
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 24. Avg. 2008 9:17

Vsakic znova k grem v Kolosej si prisezem, da je bilo zadnjic. In potem grem spet, ker ce se hoces mal sprostit ob kaksnem trapastem ali dejansko dobrem Hollywoodskem blockbusterju (npr. The Dark knight) pac moras zaviti v Koloseja, ce si v Ljubljani. Komuno so zaprli, jaz upam, da jo bodo res odprli konec septembra nazaj, v kinu Vic pa igra le en in isti film (ponavadi skoraj en mesec). Kinoteka ima sicer dober spored,ampak kinodvorana je zanic.

Kolosej mi kar obraca zelodec, zaradi publike. Ljudje govorijo med predstavami, "a ves da sem zadnjic sla z unim na dejt" ipd. se pogovarjajo po mobitelu, smetijo - na koncu vsakega filma je v kinodvorani ogabno. Najbolj fine bejbike nardijo najvecji svinjak.

Sploh ni cudn, da nasi starsi vec ne hodijo v kino. Se jaz in moja druzba se pocutimo tam kot outsiderji - edini, ki so dejansko prsli gledat film?!? Morda je mal boljs na tazadnjih predstavah (okol polnoci). Ampak takrat se pa slisi muska v kinodvorane iz diskacev. Porazno.

Meni je bila najbolj vsec Komuna, normalna publika, nobenih kokic in OK kinodvorana.

In upam, da se bo Dvor res odprl nazaj. Ni bil slab.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron