Twilight saga

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
xenya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 19. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a xenya » 07. Jul. 2008 12:06

Nekateri ste že sigurno brali knjigo Somrak (Twilight) avtorice Stephenie Meyer. Po tej knjigo so posneli film oz. ga še snemajo. Knjiga je v ZDA že izrinila Harryja Potterja iz prvega mesta po priljubljenosti (neuradno). Je tudi bestseller v večih državah, čeprav Sloveniji zaenkrat še neznan. knjiga je prvi del triologije, ki govori o ljubezni, lahko rečem nesmrtni ljubezni med navadnim dekletom in nekoliko posebnim fantom. Kako posebnim, pa si preberite ali pa počakajte na izid film, ki v ZDA predvidoma izide 12.12.2008

do takrat pa malo za pokušino, nekaj predogledov.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=hYhTn0U2jYU
[/url]

http://www.youtube.com/watch?v=AmclVpc_qpA

http://www.youtube.com/watch?v=gDVlQPpVUA8

http://www.youtube.com/watch?v=HkRH_L4SSAw
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 07. Jul. 2008 17:35

a ma to kej veze z naznizanko the twilight zone?
to sm jest ful rada gledala
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 07. Jul. 2008 18:18

obožujem to knjigooo xD sem tudi že prebrala knjigo New moon, Eclipse pa še ravno zdaj berem ^^ najboljše knjige kar lahko obstajajo... ko enkrat pričneš brati ne moreš prenehati... in komaj čakam na december, da bom videla tudi film... sicer pa sem zadovoljna z izborom igralcev :)
Uporabniški avatar
xenya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 19. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a xenya » 07. Jul. 2008 18:59

izbor igralcev je tudi meni zelo všeč. po videzu so zelo podobni osebam v knjigi, upam, da bodo tudi karakterno zaigrani dobro :D . sicer pa mislim, da Eclipse izide avgusta v sloveniji v vezani obliki, vendar me ne držite za besedo...

softTouch...ta film se ne navezuje na serijo The twilight zone..s to nanaizanko sicer nisem seznanjena, vendar sem sigurna, da ni povezave s filmom, ker film temelji na zgodbi stephenie meyer...a vseeno je vredno branja in kasneje ogleda.
Uporabniški avatar
Jagodkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagodkaa » 10. Jul. 2008 10:13

jz tud obožujem twilight pa tudi new moon in eclipse! komaj čakam da izide breaking down..pa seveda film, čeprav bo nanj treba še malo počakat. bedno je, da je v sloveniji twilight tko neznan, tudi knjig se ne da dobit, razen prve (vsaj jz jih nisem nikjer našla). upam da bo film sploh prišel v slovenijo...
Uporabniški avatar
xenya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 19. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a xenya » 10. Jul. 2008 11:20

Jagodkaa napisal/-a:jz tud obožujem twilight pa tudi new moon in eclipse! komaj čakam da izide breaking down..pa seveda film, čeprav bo nanj treba še malo počakat. bedno je, da je v sloveniji twilight tko neznan, tudi knjig se ne da dobit, razen prve (vsaj jz jih nisem nikjer našla). upam da bo film sploh prišel v slovenijo...


knjige lahko dobiš, vendar le v angleščini...za izposojo v knjižnici v šiški, za nakup pa v knjigarni vale novak...
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 10. Jul. 2008 15:39

xenya napisal/-a:
Jagodkaa napisal/-a:jz tud obožujem twilight pa tudi new moon in eclipse! komaj čakam da izide breaking down..pa seveda film, čeprav bo nanj treba še malo počakat. bedno je, da je v sloveniji twilight tko neznan, tudi knjig se ne da dobit, razen prve (vsaj jz jih nisem nikjer našla). upam da bo film sploh prišel v slovenijo...


knjige lahko dobiš, vendar le v angleščini...za izposojo v knjižnici v šiški, za nakup pa v knjigarni vale novak...


pa po novem lahko kupiš knjige preko emke.si in felix.si ^^
le to je, da so v mehki vezavi pa niti niso tako zelo drage :)
Uporabniški avatar
Jagodkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagodkaa » 11. Jul. 2008 11:05

ja ampak new moon je izšla leta 2006, eclipse pa lani poleti in jz sm že takrat gledla na spletni strani od emke in felixa pa ni blo ne sluha ne duha o njih. tko da mi gre mal na živce da pridejo knjige v slovenijo skoraj eno leto po izidu.
mogoče katera ve če bo breaking down izšla tudi pri nas? če se jo bo dalo kupit v kateri knjigarni? jz sm malo gledala po straneh slovenskih knjigarn pa je nisem nikjer zasledila..
Uporabniški avatar
xenya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 19. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a xenya » 13. Jul. 2008 19:31

Jagodkaa napisal/-a:ja ampak new moon je izšla leta 2006, eclipse pa lani poleti in jz sm že takrat gledla na spletni strani od emke in felixa pa ni blo ne sluha ne duha o njih. tko da mi gre mal na živce da pridejo knjige v slovenijo skoraj eno leto po izidu.
mogoče katera ve če bo breaking down izšla tudi pri nas? če se jo bo dalo kupit v kateri knjigarni? jz sm malo gledala po straneh slovenskih knjigarn pa je nisem nikjer zasledila..


baje da v sloveniji breaking down še nekaj časa ne bomo vidli...škoda...bo treba spet po netu iskati...
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 23. Jul. 2008 0:38

Huh kak je pa mene ta knjiga not potegnila :)
Ravno sem na sredi Twilighta in prav težko knjigo odložim. Že razmišljam kdaj bom moji zlati mami (hehe) rekla za mastercard kartico da si še hitro New Moon in Eclipse naročim.
Uporabniški avatar
Jagodkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagodkaa » 24. Jul. 2008 22:24

zdj lahko tudi pri emki naročiš eclipse in new moon, jih dobiš v prvi polovici avgusta in tudi breaking down, ampak nanjo bo treba počakat do druge polovice avgusta.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 27. Jul. 2008 18:52

Oh ne emka pa mene ne bo vidla hehe. Če si naročim pri amazonu samo New Moon in Eclipse me pride vse skupaj slabih 6 EUR ceneje kot pa če bi naročla pri emki. DObro jaz mam možnost si v avstrijo knjige poslat in do tja amazon ne zaračuna poštnine, zato pa tud taka razlika. :)
Razlika edino pade za 2 EUR če si še Breaking Dawn zraven naročim. Ampak glede na to, da mata New Moon in Eclipse vsaka po dobrih 600 strani mam tak kaj za delat, do takrat pa bo Breaking Dawn tud kaj cenejši heeh.

Ok zdaj pa še nekaj glede muvija, na katerega res komaj čakam...
Ovi tip, ki špila Edwarda je res idealn za to vlogo, vsaj kolko sem v trailerjih vidla. Tak nekaj prav special ma, kar mora za moje pojme met vsak, ki igra vampira. Mi ovi, katerega je Meyerjeva prvo želela (Henry Cavill) sploh ne bi ustrezal. :D
Uporabniški avatar
xenya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 19. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a xenya » 14. Avg. 2008 9:05

danes so dostavili breaking down (4.del) tistim, ki so ga naročili pri emki...samo za info...v zda je izšel 2.8. in ponovno ruši rekorde...
Uporabniški avatar
Jagodkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagodkaa » 24. Avg. 2008 20:34

krasna knjiga breaking dawn! ne vem kaj se toliko ljudi pritožuje čez njo..
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 15. Sep. 2008 14:03

Na YouChoose poteka peticija glede Midnight Sun dileme.
Osnutek (oz. prvih 12 poglavij, če se ne motim) Meyerjeve Midnight Sun knjige, ki je napisana iz Edwardove perspektive, se je nekaj časa nazaj pojavil na spletu in zaradi tega je Stephanie za nedoločen čas dala knjigo na led. Vprašanje je, če bo sploh kdaj nadaljevala. Celotno zgodbo si lahko preberete tukaj.

V peticiji fani prosijo, da naj njeno odločitev premisli...

Save Midnight Sun

Jaz še mam samo Breaking Dawn za prebrat (prve tri knjige so tak awesome, da sem jih prebrala v enem mesecu - and I'm not a bookworm, not at all) in mi nekah ful ni pri srcu, da bi to naj bla zadnja knjiga o Belli in Edwardu.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]