Astrološka knjiga sanj

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
napolitanka+cosmo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 4. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a napolitanka+cosmo » 29. Dec. 2005 11:37

Ko kaj sanjam, vsako jutro pogledam vanjo.
A vi tudi?
Verjamete v to?
Kako na vas to vpliva, ko kaj preberete takega?
Date kaj na take stvari ali se vam zdi to spet nek "larifari"?
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 29. Dec. 2005 11:47

Jaz je nimam, niti je še nisem brala. Verjamem pa, da je nekaj na tem...
Lahko mi pa kakšna k se bolj spozna pove, kaj pomeni, da tečeš in tečeš in nikamor ne prideš. To se men namreč ponavlja na vsake tok časa. :D
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 29. Dec. 2005 12:02

Imam eno sanjsko knjigo, kjer je tudi nekaj o sanjah.Sicer jim sama ne pripisujem kakega pomena, čeprav nekaj že more bit, da sanjaš tisto, kar pač sanjaš (npr. jst nocoj o bivšem :? ).
Pa nekajkrat se nama je s cimro zgodilo, da sva se pred spanjem pogovarjali o določenem tipu in je potem ena sigurno sanjala o njem.
Uporabniški avatar
zdravstvenik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zdravstvenik » 29. Dec. 2005 12:21

Sicer jim sama ne pripisujem kakega pomena, čeprav nekaj že more bit, da sanjaš tisto, kar pač sanjaš (npr. jst nocoj o bivšem Confused ).


sva že 2 z istimi sanjami :D

no če boš pogledala pomen teh sanj, mi prosim napiši kaj več na ZS :wink: tnx že vnaprej :cool:
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 29. Dec. 2005 12:24

Jst v to ne vrjamem, samo mam doma to knjigo in če se spomnem kaj sm sanjala, vedno pogledam kaj pomeni.

Dans sm sanjala morske pse, piše v knjigi da to pomeni, da bom zdrava ... Sam če bi pisal kej slabega, bi sam zaprla knjigo :D

Za moje pojme je to pa kašno vedeževanje recimo kr neki!
you've gotta try a little bit harder.
that simpy wasn't good enough.
to make us proud.
Caitlin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 26. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Caitlin » 29. Dec. 2005 13:03

jst zdj za maturitetno nalogo pišem o sanjah. pa se mi prej sploh niso zdele nč posebnega, zdj mi je pa kr ql postal. predvsem mi je ql citat: »Neko noč sem sanjal, da sem metulj, poletaval sem sem ter tja, zadovoljen s svojo usodo. Nenadoma sem se prebudil in spet sem bil Čuang-tzu. Kdo pravzaprav sem? Metulj, ki sanja, da je Čuang-tzu, ali Čuang-tzu, ki je sanjal, da je metulj?« (Čuang-tzu)
pa tud sedaj, ko sem se malo bolj poglobila v to temo, se veliko več spomnem kaj se mi pje ponoči sanjalo. zanimivo, ni kaj :D
sicer pa ne vrjamem najbolj v te sanjske knjige. ne vrjamem da nek simbol v sanjah pomeni isto za vse ljudi. menim, da je to kaj sanje pomenijo, odvisno od posameznika.
težko je muham enodnevnicam, če imajo slab dan!
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 29. Dec. 2005 13:11

Jaz mislim da ne napovedujejo sanje prihodnosti, ampak tvoja podzavest ti pa le uhaja na površje na ta način in nek pomen majo pa ziher. :D :wink:
Sej zato pa jest sprašujem... Pa zanimivo mam jazdostkrat tut sanje, kjer se mi nič ne more zgodit, oz. mam tak očutek v sanjah... Ful zanimivo, to ziher tut nekaj pomen. A katera ve kaj? :D :D
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 29. Dec. 2005 13:57

jaz jo mam pa tudi vedno pogledam noter kaj so sanje pomenle .. pomojem je nekaj na tem .. kaj je v naši psihi ..
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 29. Dec. 2005 14:55

Jst v to knjigo ne verjamem, ker je tko neki naklamfano vse skupi. Zanimiva mi je pa ta analiza, kot je že Zofka rekla, ker itak da poszavest tkrt najbol deluje... Probam skori vsako jutro po tem ko se zbudim, razmišlat od odsanjanih sanj :). In res mi je velikokrat kej več jasno kot mi je blo...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 29. Dec. 2005 15:10

sofia83 napisal/-a:Ma ta knjiga sanj je kr neki, neki nahitr skup spacano ... Ful pa verjamem v psihoanalitsko interpretacijo sanj, ker verjamem, da nas vodi naša podzavest, ki najbolj nemoteno deluje, ko sanjamo. Tko da ... bi blo zanimivo zvedet, kaj se vse plete v notranjosti. :D


Se absolutno strinjam....
Te knjige so dejansko lari fari....jst jih imam doma kr nekaj in vanje sploh ne verjamem...
Verjamem pa, da v sanjah odraža naša podzavest in in sanjaš dejansko to, kar se s tabo dogaja...Je pa pomembno, da si znaš pri sebi interpretirat sanje...Jst sem zelo velikokrat, prav iz sanj, razbrala, kakšna bo moja prihodnost...
Npr. pred dnevi sem sanja o dveh golobih, ki sta bla (nekoc) zaljubljena in prvi dan sanj je golobica pustila goloba, drugi dan on njo...Razmisljala sem, kaj bi lahko to pomenilo...In prisel je tretji dan, ko sva s fantom koncala zvezo po 4-ih letih...Tocno isto je blo pri nama...
Pa se nekaj:ko se ti sanje ponavljajo, pomeni, kar je meni povsem samoumevno, da moraš nekaj spremenit..dokler ne bos, se bodo spet nadaljevale...Najbolj pomembno pa je, da se poglobiš v sebe in potem tudi lažje steče razlaga sanj...

Applebitecc:meni se je pred časom podobno sanjalo in sm vedela, kaj pomeni, da tečeš in tečeš in nikamor ne prideš....ampak pri vsakem posamezniku je to drugače...
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 29. Dec. 2005 15:22

doma teh knjig nimam, pa tud drgač me niti nč kej dost ne zanima kaj kej pomen. v njih pa tud ne vrjamem ker preveč. drgač na splošno nimam ne vem kakšnih sanj, ki bi nekaj pomenile. jst mam bol take preroške sanje. se prav da sanjam, kar se mi bo enkrat v prihodnosti zgodilo.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 29. Dec. 2005 16:51

jaz bi tud gledla vanjo čeb jo mela. sm mela že sposojeno. me zanimajo take stvari, sam mislm da morš it globlje da razbereš kaj sanje pomenjo. recimo: Interpretacija sanj-Freud :>
ady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 12. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ady » 29. Dec. 2005 17:11

Applebitecc napisal/-a:Jaz je nimam, niti je še nisem brala. Verjamem pa, da je nekaj na tem...
Lahko mi pa kakšna k se bolj spozna pove, kaj pomeni, da tečeš in tečeš in nikamor ne prideš. To se men namreč ponavlja na vsake tok časa. :D



mogoče je da kakšen problem porivaš globoko v podzavest in se tega niti sama ne zavedaš, ali pa imaš nekakšno težavo na katerem področju v lajfu. zdj to je lahko na čustvenm ali fizičnem nivoju.
jz bi pomoje rekla da je to neki česar še nisi razrešila al se temu izogibaš ali pa ne daješ temu pomena

upam da je kj pomagal :)

čeprov:noben ti nemore razlagat sanj!kokr so ostale rekle se je treba mau poglobit vase..za vsazga to neki druzga pomen

aja pa še vprašanje;a verjamete v to da medtem ko sanjamo pravzaprav doživljamo zunajtelesna doživetja le teh se pa ne spomnimo?
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 29. Dec. 2005 17:14

nogica napisal/-a:Jst v to ne vrjamem, samo mam doma to knjigo in če se spomnem kaj sm sanjala, vedno pogledam kaj pomeni.



Pr men je enako
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 29. Dec. 2005 17:25

Nikoli nisem prebirala razlago svojih sanj

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]