Medij John Edward

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 20. Feb. 2010 9:20

Ne vem, lahko, da obstaja podobna tema, vsaj jz je nism zasledila..

Kar sm vas hotla mal povprašat je glede medija Johna Edwarda.
Spremljam njegove oddaje na zone reality in vam povem, da vsakic ko ga gledam kaj ljudem govori dejansko jokam ku dež :)..
zdej ne vem, kolk spremljate, to morte gledat, da razumete na kaj mislim..
John je medij,ki čuti energijo pokojnikov in sprejema njihova sporočila in jih predaja naprej svojcem.. to je u bistvu ful ljudi u nekem studiu in on začuti točno določeno energijo, torej točno določenega pokojnika, ki mu na svoj način sporočajo kdo so in on najde svojce med občinstvom..
in učasih omeni točno določene dogodke, prigode in marsikoga spravi u zadrego..in ni da bi kar neki ugibal in blefiral.. kasneje pač marsikatero družino tudi obišče in se pogovori z njimi.. velikokrat svojce in znance pomiri, saj nekateri niso prepričani kaj se je zgodilo z njihovimi umrlimi..največkrat glede kakega samomora ali pa karkoli.. in John vedno poudarja, da je on le vez med živi in umrlimi in jim pomaga se zbližat, da kdorkoli si tega želi, lahko to doseže tudi brez njega..
uglavnem njegove oddaje so mi malo dale mislt.. a ga kdo gleda in kaj mislite o tem??
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 20. Feb. 2010 16:44

Ja jst to gledam včasih in ne vem, res tok v nulo zadane da res sam gledaš in še posebi takrt, ko mu ne povejo nobene informacije in samo kimajo. Jst tut jokam zravn. :)Enkrat sm faks zalivala da bi ga loh pogledala do konca. :D Itak se bodo najdle neke teorije kako to ni res, sam to se itak vedno. Mene najbolj dotakne ko reče samo neko besedo in se svojci dobesedno zlomijo in začnejo kimat in jokat pred vsemi. Naj vsak zase presodi a je res al ne :)
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 20. Feb. 2010 19:41

Jaaaaa, pa tud on mi zgleda ful tak... kaj vem.. ka ga vidiš učasih... ganlo me je ful enx ko, je eni gospe reku 'sej ne znam opisat, ampak čutim tako energijo in do ljudi, ki jih sploh ne poznam lahk za trenutek čutim neizmerno ljubezn'.. jz pa u jok in una teta tudi :)
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
LadyBug11777
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 20. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LadyBug11777 » 22. Feb. 2010 17:41

Ja, včasih se vprašam zakaj ne bi blo res? A ne bi blo čudn, da nas pol kr ni več? Mi imamo samo 5 čutov, ki jih kolikortoliko obvladamo, zakaj ne bi obstajala stvari, k jih mi pač ne zaznamo? Sej radijskih valov glih tko ne vidmo, pa obstajajo. Torej obstajajo stvari, k jih mi ne zaznamo, pa so vseen real sam na enih drugih nivojih.
Uporabniški avatar
ramsi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 1. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ramsi » 25. Jan. 2011 19:10

tud jaz to večkrat gledam in na splošno mam velikokrat na Zone reality. res je neverjeten in kr ne moreš verjet, da dobi res neke informacije, ki ponavadi žalujočim svojcem toliko pomenijo...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Jan. 2011 19:20

Jaz sem prevelik skeptik, da bi to gledala tako kot ve.Zanimivo, da se je medij našel preko luže in ima celo svojo oddajo....
Vsi iščemo odgovore, ampak nekateri gredo predaleč s tem.
The world is as you are.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 17. Mar. 2011 14:31

Mellyora napisal/-a:Ne vem, lahko, da obstaja podobna tema, vsaj jz je nism zasledila..

Kar sm vas hotla mal povprašat je glede medija Johna Edwarda.
Spremljam njegove oddaje na zone reality in vam povem, da vsakic ko ga gledam kaj ljudem govori dejansko jokam ku dež :)..
zdej ne vem, kolk spremljate, to morte gledat, da razumete na kaj mislim..
John je medij,ki čuti energijo pokojnikov in sprejema njihova sporočila in jih predaja naprej svojcem.. to je u bistvu ful ljudi u nekem studiu in on začuti točno določeno energijo, torej točno določenega pokojnika, ki mu na svoj način sporočajo kdo so in on najde svojce med občinstvom..
in učasih omeni točno določene dogodke, prigode in marsikoga spravi u zadrego..in ni da bi kar neki ugibal in blefiral.. kasneje pač marsikatero družino tudi obišče in se pogovori z njimi.. velikokrat svojce in znance pomiri, saj nekateri niso prepričani kaj se je zgodilo z njihovimi umrlimi..največkrat glede kakega samomora ali pa karkoli.. in John vedno poudarja, da je on le vez med živi in umrlimi in jim pomaga se zbližat, da kdorkoli si tega želi, lahko to doseže tudi brez njega..
uglavnem njegove oddaje so mi malo dale mislt.. a ga kdo gleda in kaj mislite o tem??

Jst mislim da bo prej pekel zmrznil preden se boste zenske odpovedale svojim blodnjam o nadnaravnem.


I was on the John Edward show. He even had a multiple guess "hit" on me that was featured on the show. However, it was edited so that my answer to another question was edited in after one of his questions. In other words, his question and my answer were deliberately mismatched. Only a fraction of what went on in the studio was actually seen in the final 30 minute show. He was wrong about a lot and was very aggressive when somebody failed to acknowledge something he said.

Also, his "production assistants" were always around while we waited to get into the studio. They told us to keep very quiet, and they overheard a lot. I think that the whole place is bugged somehow. Also, once in the studio we had to wait around for almost two hours before the show began. Throughout that time everybody was talking about what dead relative of theirs might pop up.

Remember that all this occurred under microphones and with cameras already set up. My guess is that he was backstage listening and looking at us all and noting certain readings. When he finally appeared, he looked at the audience as if he were trying to spot people he recognized.

He also had ringers in the audience. I can tell because about fifteen people arrived in a chartered van, and once inside they did not sit together.


Kako ste lahko tako naivne. Mediji, astrologi, vedezevalci, vse to je navaden Cold Reading.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Mar. 2011 16:09

...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov