Kaj ste po horoskopu ?

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 02. Jun. 2005 15:42

(UPAM da še ni blo te teme) :D
okej , let me hear it ..

-> kaj ste po horoskopu ? veljajo za vas značilnosti tega znamenja ?

jaz sem tipična levinja .. :D
trmasta , ognjevita , strastna , pomagam prijateljem ko rabijo pomoč , za ljubljene bi naredila vse , čustvena , agresivna ko moram bit , tipični kolerik .. :twisted:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Dreyč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Dreyč » 02. Jun. 2005 15:43

ammmmmm....
Kreh...,Kreh.....
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 02. Jun. 2005 15:45

Dreyč napisal/-a:ammmmmm....



Hahaha, trije levi zapored! :D
This too shall pass.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 02. Jun. 2005 15:45

Strelka ...
Nepremišljena, hitro ustrelim, dostikrat ranim (vsaj z besedo).
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 02. Jun. 2005 15:46

jst sm pa ribica :)
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 02. Jun. 2005 15:52

krfjolca napisal/-a:Strelka ...
Nepremišljena, hitro ustrelim, dostikrat ranim (vsaj z besedo).

Me to, me to...
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 02. Jun. 2005 15:56

Ljudje, ki so rojeni v znamenju Kozoroga, so resni, zanesljivi, vestni, prakticni in potrpezljivi. Odgovorni so in zelo stanovitni. Naceloma so zvesti.

Olikani so in spostujejo tradicijo in druzino, starost in izkusnje. Sodijo, da znajo sami zase najbolje poskrbeti in ne marajo vmesavanja v svoje sisteme delovanja, ki pa nemalokrat niso zdruzljivi z drugimi. Niso ravno najbolj prilagodljivi, prej so crnogledi kot optimisticni, so pa zelo vztrajni, trdni in ambiciozni. Imajo mocno voljo in so zelo potrpezljivi. Imajo cut za dolznost, cenijo znanje in spostujejo avtoritete.

Veliko jim pomeni status, ugled in cast, veliko se jih ukvarja s politiko. So zelo dobri organizatorji. Zadev se lotijo celostno, multimedialno, vse imajo lahko pod nadzorom. Zelo so skepticni in nezaupljivi, crnogledi so in vecno nezadovoljni (kar pa jih hkrati motivira za vecjo ucinkovitost in boljse dosezke).

Razvijati bi morali neznost, toplino, socutje, razumevanje in odpuscanje. Otresti pa bi se morali pohlepa, teznje po moci in gospodovalnosti, zavisti in egoizma. Umirijo naj tudi svojo pretirano zahtevnost. Svojo energijo lahko zelo koristno usmerijo v konstruktivne ideje in monumentalne stvaritve.

Znajdejo se tudi v zelo tezkih okoliscinah, saj se ponavadi zanesejo le nase. Cesto imajo tezko zivljenje, predvsem v zgodnejsem obdobju, a skoraj zagotovo dosezejo uspeh. In to z lastnim trudom in zahvaljujoc svojim sposobnostim.

skoraj vse našteto velja zame!
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 02. Jun. 2005 16:01

sm dvojčica :D

Pa a se sam men zdi al je ta tema že bla no vsaj neki podobnga :gruebel:
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 02. Jun. 2005 16:05

še ena kozoroginja, v podznaku bikica :D
Zadnjič spremenil Tamala`, dne 02. Jun. 2005 17:46, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 02. Jun. 2005 16:08

no js sem tud strelka.. to sem našla na netu o strelcih:
Tipični strelci so vitalni in spontani. Ti večni otroci in popotniki radi pobegnejo v domišljijski svet. Nenehno se potikajo naokrog, nenehno nezadovoljni iščejo nekaj, kar so morda že zdavnaj našli. Čeprav so prisrčni in topli, s svojo neposrednostjo in iskrenostjo pogosto prizadenejo ljudi okoli sebe. Ker ne marajo napak, svojih pa niti ne opazijo, ciljajo zelo natančno. A ljudje jih imajo kljub temu radi, saj so zanesljivi, pravični in razigrani. V ljubezni se počutijo zvezane in omejene. Če pa čustva in svobodo lahko združijo, se umirijo. :gruebel: :nixweiss:
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 02. Jun. 2005 16:15

tipična devica, z ascedentom v levu :D
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 02. Jun. 2005 16:18

Jz sm pa škorpijon! :) (no, škorpijonka)

Osebnost
Škorpijoni ste med vsemi zodiakalnimi znamenji najbolj globoki, močni in sposobni spreminjanja. Tudi kadar imate nadzor nad seboj in ste hladnokrvni je pri vas prisotna intenzivnost čustvene energije, vendar znate natakniti vajeti napadalnosti in izredno moč pod navidezno mirnostjo. V običajnih družbenih medsebojnih odnosih vas razveseljuje, da ste lahko vzvišeni, zadržani in kljub temu vljudni in prijazni. Vaša občutljivost skupaj z nagnjenostjo po ekstremni ljubezni ali ekstremnem sovraštvu vas dela zelo občutljive in vas je lahko prizadeti - od tod slovito prepričanje o škorpijonovski maščevalnosti. Hitro tudi zaznate žalitve in hitro ste ranljivi, pogosto tudi takrat, kadar nimate zunanjega vzroka. Ste posesivni in ljubosumni, zahtevni do drugih, ki jim, žal, ne odpuščate njihovih napak.
Več o škorpijončkih
Hm, ja no kej je pa tut res. ;)
Evo tole: Čimbolj je hrana preprosta, tembolj vam pomaga pri regeneraciji. Veliko pomaga ukvarjanje s športom (težji športi). - hrana, čim bl simple je, bolj mi je všeč! ;) Ne maram kompliciranih stvari. S športom se pa tko al tko dost ukvarjam, pa ne morm brez športanja.. :) [/url]
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Inchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Inchy » 02. Jun. 2005 16:19

jaz sem tipična levinja .. :D
trmasta , ognjevita , strastna , pomagam prijateljem ko rabijo pomoč , za ljubljene bi naredila vse , čustvena , agresivna ko moram bit , tipični kolerik .. :twisted:[/quote]


se podpišem še jst!
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 02. Jun. 2005 16:20

dvojček. pa baje da sem kar tipična dvojčica čeprou ne bi znala povedat kere so te tipične lastnosti
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 02. Jun. 2005 16:22

DVOJČKI

Ljudje, rojeni v tem znamenju, so zaletavi in povrni, hitri, spretni in okretni, so izredni govorci in dobri trgovci, pa tudi zelo dobri vozniki, ko/ce enkrat umirijo svojo hitrost in se naucijo premisljenosti, koncentracije, usmerjene akcije in pozornosti.
Veckrat pocno vsaj dve razlicni stvari hkrati. Imajo zelo spretne roke in izreden smisel za vse Merkurjeve posle (komunikacije, potovanja, trgovina, management, jeziki, matematika...), najbolje pa se odrezejo tam, kjer so lahko leteci, gibljivi in vsestransko angazirani.

Redko mirujejo, imajo zelo bujno domisljijo in veliko talenta za glasbo, slikarstvo in arhitekturo. So popolnoma neizcrpni, izredno iznajdljivi, bistri in dojemljivi. Cesto pa se dogaja, da so nezanesljivi, dvolicni, povrsni in nepredvidljivi. Razvijati morajo koncentracijo in strpnost, otresejo pa naj se nemira, povrsnosti, muhavosti, razdrazljivosti in nezanesljivosti. Imajo obcutljiva pljuca. Veliko Dvojckov kadi. Poskusijo naj prenehati, ce pa jim to nikakor ne uspe, naj kajenje vsaj omejijo. So zivcni, razdrazljivi in nagnjeni k nervozi, zato imajo lahko tezave z zelodcem in kislino. Pogosto jih mucita revma in artritis ali imajo tezave s sklepi.

evo ga :D
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov