Orakeljeve karte

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 16. Sep. 2008 10:58

Poznate te karte?
Js mam ene doma, ker mi jih je kolegica za darilo prnesla.
So tut neke vrste karte da lahko prbližno vidš stvari k se bojo dogajale...daš vprašanje, premešaš karte, potegneš eno ven ki ti da odgovor. In pol maš eno knjigco, kjer ti za vsako karto piše kaj pomen.
Live your life like you want
Lencka83
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lencka83 » 08. Okt. 2008 12:41

Kakšne pa maš?

Moja frendica je imela Pogovore z angeli in sm bla tok navdušena da sem si tudi jaz ene morala nabaviti. Te stvari dejansko delujejo! Čeprov včasih tega ne vidimo k si česa nočemo priznat, ampak sčasoma se pokaže, da je res (sm si enkrat zapisala kaj so mi angelske karte pokazale in čez par mescev našla list in se je izkazal da je blo res tko ;) )

Zdej pa sm si zase naročila Atlantidske karte, so take lepe umirjene, lih kar jst rabim :)
Lencka83
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lencka83 » 08. Okt. 2008 12:41

Kako jih pa uporabljaš? po navodilih al po občutku?
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 13. Okt. 2008 2:49

Vsake karte je treba uporabljati po občutku. Vsak lahko posamezno karto interpretira drugače. Takoj, ko dobi karte v roke, jih očistiš, vsako posebej vzameš v roke in pogledaš, kaj čutiš ob njej. V vsako karto se moraš poglobiti in si ogledati vse podrobnosti, saj na njih nič ni narisano po nakjučju!
Uporabniški avatar
butterflychek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 11. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a butterflychek » 15. Okt. 2008 20:49

Tudi jaz imam te karte Pogovori z angeli in moram priznat, da so tako meni, kot tudi ostalim zelo natančno odgovorile na zastavljena vprašanja..Karte so res neverjetne! :wink:
Uporabniški avatar
miss_kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_kitty » 16. Okt. 2008 21:20

Jaz jih imam že nekaj časa.
Karte mi dajo neko spodbudo, upanje, predvsem pa pokažejo pot, ki se ti včasih zdi vse prej kot možna. Naj povem, da vedno ko sem vprašala za nasvet, sem dobila odgovor iz področja za katerega sem spraševala. Odgovori, ki sem jih dobila oz. bolje rečeno sporočila, so se kasneje izkazala kot pravilna.
Sama imam karte Pogovori z angeli in moram povedat, da jih res rada vzamem v roke, poleg tega pa se na angele obračam tako rekoč vsak dan.
In za njihovo pomoč sem blazno hvaležna!
Just dance!
Uporabniški avatar
miss_kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_kitty » 16. Okt. 2008 21:21

Jaz jih imam že nekaj časa.
Karte mi dajo neko spodbudo, upanje, predvsem pa pokažejo pot, ki se ti včasih zdi vse prej kot možna. Naj povem, da vedno ko sem vprašala za nasvet, sem dobila odgovor iz področja za katerega sem spraševala. Odgovori, ki sem jih dobila oz. bolje rečeno sporočila, so se kasneje izkazala kot pravilna.
Sama imam karte Pogovori z angeli in moram povedat, da jih res rada vzamem v roke, poleg tega pa se na angele obračam tako rekoč vsak dan.
In za njihovo pomoč sem blazno hvaležna!
Just dance!
Nuna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 138
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nuna » 18. Okt. 2008 19:03

Kje se pa dajo te karte dobit?
Uporabniški avatar
butterflychek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 11. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a butterflychek » 18. Okt. 2008 21:37

Jaz sem jih kupila v DZS-ju, pomoje se pa dobijo tudi v kakšni knjigarni. :wink:
Lencka83
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lencka83 » 20. Okt. 2008 9:09

Ja v knjigarnah jih majo.

Jst sm jih naročila kr prek neta pri Canguri, fajn je ko majo tako velko izbiro orakeljskih kart, od teh angelskih pa atlantidskih do boginj in karmičnih kart...
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 14. Feb. 2009 17:06

Js mam Samorogove...in k sm pisala maturo, ko sm zaključla sm bla itq mal živčna in sm pač šla po karte in vprašala, če bom nrdila maturo in dejansko mi je pršla vn karta na kateri je pisalo "defenetly yes" in sm nrdila, pol k sm se upisala na faks pa spet karte povlekla vn in sprašvala če bom sprejeta, sm dobila karto "very soon" in sm bla sprejeta :D mislm sj ne vem več, a je naklučje al pa res to deluje :D

Drgač glede uporabe, ti pa vse piše u navodilih, tko da ni problema.
Live your life like you want
Uporabniški avatar
little.miss.trouble
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a little.miss.trouble » 22. Feb. 2009 17:13

js tut mam angelske karte...edino knjige nimam, zato si jih razlagam po svoje...mam jih ful rada ker so do zdj še vedno delovale, včasih me prav pomirijo, pa ponavadi dajo take zanimive odgovore :angel:
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 22. Feb. 2009 20:37

Lih v četrtek sva si s kolegico kuple te angelske karte. Sva jih slučajno vidle v DZS-ju in ker sem jst že prej slišala za njih sva se pol nekako odločle da jih vzameva ... No, če pravite da so res tako dobre, potem pa super :)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Čokolada**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Čokolada** » 29. Maj. 2009 15:06

Te karte so super! :) Sama imam doma Pogovori z angeli od Doreen Virtue in morm rečt da zadenejo v polno. Sam morš pa res vrjet u angele, ker drugač ne pomaga. In od kar jih imam morm rečt, da mi gre u lajfu neverjetno na boljše. Tako da vam jih res priporočam. Jaz svojih ne dam za nič na svetu. :P

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov