Kakor da vem kaj bo...

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 27. Maj. 2008 10:03

Večkrat mam v mislh določeno pesem in si jo zapojem in v večini primerov se ta pesem potem pojavi na radiu...sicer bolj v nočnih urah!!!Potem sem pač nekoč šla z enim ki mi je bil všeč pa še z eno na an kraj in sem si pač samo mislila kako bi bilo fajn če bi ostala z njin ker bi ona morala nekam nujno iti...in ona je res šla domov ker je zbolela!!In že parkrat se mi je to zgodilo da ko sem si nekaj predstavljala se je to zgodilo..
Ok saj vem da je vse mogoče naključje ampak me včasih prav preseneti vse skupaj.... :D
A se je kateri že to dogajalo??

Nisem vedela v kero temo naj dam pa sem odprla novo.... :)
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
beba5683
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 26. 5. 2008
Kraj: Novo Mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a beba5683 » 27. Maj. 2008 11:16

nwm no lahk d je sam slučajnost ampak men se tud podobne stvari dogajajo, včasih neki sanjam in kmal se to tud pol zgodi, prav vem ka bo kdo kdaj reku al pa kej, kot da bi to že doživela
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 27. Maj. 2008 15:50

Zanimivo. Po moje je to neke vrste šesti čut, ko v naprej čutiš/predvidiš kaj se bo zgodilo.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 27. Maj. 2008 16:01

meni se tut to dogaja.. naprimer po 5 letih odkar je izšla pesem ona.. teenage dirtbag si jo zadnič pojem in 3 minute kasneje an radiu.. ko sami vete kak poredko se ta pesem dandanes sliši, če se sploh še...

drugač pa OGROMNO KRAT doživim deja-vu...
pač ne tak da bi v naprej vedla točno kaj se bo zgodilo, ampak kakih 30-40 sekund izventelesnega stanja, ko se mi zdi da nimam vpliva na to kaj se dogaja, pa se mi zdi da sem dogodek že doživela.. in se prav zavedam da sem v tem stanju, to ni neki trenutek, ampak kr traja... pune smešno.. malo me skrbi kaj bi blo če bi se mi zgodilo to med vožnjo...

aja pa to še...
ful se mi dogaja zadne čase da se zbudim, in pogledam na uro pa mi začne v roki budilka zvonit, al pa da se zbudim kako minutko, dve pred budilko.. prav koda bi telo vedlo kolko je ura.. mogoče ker mam dormeo (this is a free comercial by kaja=)) )
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 28. Maj. 2008 13:30

beba5683 napisal/-a:nwm no lahk d je sam slučajnost ampak men se tud podobne stvari dogajajo, včasih neki sanjam in kmal se to tud pol zgodi, prav vem ka bo kdo kdaj reku al pa kej, kot da bi to že doživela


Enako
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 28. Maj. 2008 16:15

Js si tut včasih samo zamislim / sanjam kaj pa se potem dejansko zgodi. :)
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 03. Jun. 2008 21:11

To bo pa moč misli :) -se meni tudi dogaja. Še posebej, odkar sem prebrala knjigo Skrivnost :) :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Jun. 2008 21:14

^^ A pol moram nehat tok mislt al kaj? :D
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 03. Jun. 2008 21:19

Moč misli je zelo močna in če si nekaj zelo doživeto predstavljaš in v to res verjameš, potem se ti bo najverjetneje to tudi zgodilo. Vaja ne škodi, enim uspe prej kot drugim...enim pa tudi ne-pač res po mojem odvisno, koliko verjameš.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 15. Jun. 2008 15:31

ja meni se tudi dostikrat dogaja to..ampak bolj takrat ko podzavestno kaj mislim..se pravi ko tega ne izgovorim al pa se dlje s tem ukvarjam, ampak res preblisk (npr. tiste punce pa že zihr 2 leti nisem srečala--skor zihr jo bom tisti dan) pa tudi to z zbujanjem 10 sekund pred budilko.. ampak to je po mojem bolj to, da se je telo navadilo na čas zbujanja..sploh če se zbujaš vsak dan ob istem času..
Jaz mam edino obdobja, ki trajajo po kakšen mesec, ko se zbudim ponoči ali pa pogledam na uro čist vedno takrat ko je polna ura. res..prav strašno mi je blo.. sploh pa če se zbudim točno ob treh ponoči (kar se mi pogosto dogaja) zaradi onga filma The exorcism of Emily Rose .. prav čudno vse skup :roll:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 19. Jun. 2008 10:04

Ne bi to bolj spadalo pod temo 6. čut?
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 21. Jun. 2008 22:46

jaz imam včasih občutek, da se je teh nekaj sekudn v mojem življenju že nekoč odvrtelo... recimo grem čez neka vrata pri sosedih, pa mi je tako, kot da sem natanko tako že enkrat šla in potem nekdo nekaj reče in potem je kot da sem te besede že enkrat slišala... in samo par sekund je takšnih, potem pa spet vse po starem...

se pa spomnim, da sem v sanjah sanjala o neki knjigi, ki sem jo jaz pisala... neko fuuul strokovno stvar, pa vse s emi ej tako živo sanjalo... neke ful pomembne reči so ble not zapisane, pa se potem, ko sem se zbudla, nisem mgola več spomnit... ampak smao vem,d a so ble neke fuuul pomembne zadeve ki bi pojasnile neke še nepojasnjene stvari... tak da bad, da se nisem potem več stavkov spomnila... samo stran vem, da je izgledala kot srednjeveški kodeks...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
miriam
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a miriam » 13. Jul. 2008 17:48

meni se to zelo pogosto dogaja...v bistvu sem se naučila na ta način uravnavati svoje življenje odkar sem prebrala zbirko Vladimira Megre Anastazija.vsakemu od nas je prirojena intuicija, ki nas opozarja na dogodke v našem življenju(slabi in dobri občutki), samo kaj, ko je večina ljudi ne upošteva.ko eni pravijo, da je predvidevanje dogodkov jasnovidnost...je ampak to ravno ne drži v tem smislu.to lahko doseže čisto vsak s svojimi mislimi in celo sanjami.dolgo sem se trudila, da bi bila s fantom, ki sem ga zelo ljubila(in ga še zdaj) in ni bilo dolgo nič iz te zveze...dokler niso postale moje želje jasne in misli kristalno čiste ter seveda jasne predstave o tej zvezi...in čudeži so e začeli dogajati, ki trajejo že kar nekaj časa...in vse se odvija ravno tako, kot sem si zamislila...
točno pa vem, kadj bo kaj narobe in seveda kdo bo to zmedo zakuhal...tako, da lahko že vnaprej rešujem situacijo.
svojo prihodnost pa lahko vidimo iz sanj(zgodi se ravno to kar smo sanjali),seveda če so sanje zelo jasne in se jih spominjamo...
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 13. Jul. 2008 19:06

Enkrat, ko sem imela drugi zmenek s fantom k mi je bil noro všeč sem si cel dan vrtela komad: Kiss me*Sixpence None the Richer.

Prideva v kafič; pa ta pesm, js sm kr v šok padla.


+ Tisti dan sem res " fasala" njegov " kiss " :)
Uporabniški avatar
Piina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a Piina » 19. Jul. 2008 13:54

Meni se to velikokrat dogaja. Včasih je že kr scary. :? Že dvakrat sem mela "preroške" sanje..
Enkrat sem sanjala nekaj čisto običajnega, vsakdanjega - ob devetih smo imeli napovedan obisk in se je nato izkazalo, da babica ni mogla priti zaradi glavobola. Ko sem se zbudila, sem vprašala mamo, kdaj pridejo in je rekla ob devetih. Ko se je pripeljal avto, je iz njega stopil samo dedi in rekel, da babica ni mogla priti, ker ma grozen glavobol. Vem, da ni nič kaj takšnega, ampak sem vseeno bla kr v šoku. :?
Drugič sem pa sanjala enega zafrknjenega profesorja, ki mi je v sanjah rekel, da še nisma končala (ravno smo zaključevali ocene, jaz pa sem bla prepričana, da sem že končala), in me je hotel v trenutku poklicat pred tablo. Ko sem se zjutraj zbudila, se odpravla k uri zgodovine, mi začne isti profesor, da še nisva končala in da se še bova morala pogovoriti. :eek: Mene je skoraj kap. Pred to uro pa sem sošolki povedala, kaj sem sanjala. Ona pa cela šokirana.
Dejansko verjamem, da so sanje neka sporočila, ki nam jih pošilja podzavest.. ampak o tem v katerem drugem topicu :)

Drugače pa velikokrat vnaprej vem, kaj bo kdo rekel, zato me ponavadi vsi preklinjajo in so začudeni, ko rečem isto kot so oni mislili. Ali pa, da sem vedla, kaj bodo rekli. Sem pa se že navadla, da mi intuicija nenormalno deluje. Baje, da mam to po mami, ki jo ima še posebej razvito. :?

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov