Nočne more

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 26. Maj. 2008 7:47

Zadnji teden se mi tut do 2x, 3x na noč sanja kej groznga :? . Zbudim se v joku al pa že čist na robu joka. Sanjajo se mi različne stvari, ampak vedno v povezavi z mojo zvezo (moj tip, js, kakšna njegova bivša, da sm jst al pa on kej narobe nrdila, ipd.). A se mogoče kdo mal bolj spozna na to, da bi lahko razložu, kakšen je pomen vsega tega, ipd.? Vse to me zelo mot, ker me je vsakič kr strah zaspat... :roll: :cry:

Upam da te teme še ni. Sm šla v iskalnik pa ni blo nč. Dala sem pa temo v Cosmo Astro zato, ker me zanima predvsem pomen teh sanj. Lahko se pa tut prestavi zarad mene. :wink:
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 26. Maj. 2008 8:57

Pomojem si ful navezana na njega in ga nočeš zgubit..In pol to potlačiš v podzavest, kaže se pa v sanjah.Usej tk se men zdi :)
Hmm, vrjetno moreš sama pr seb razčistit da boš vidla da si res sam ti pa da te ma rad in da neboš mela več kakih skrbi :wink:
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 26. Maj. 2008 20:28

To se je meni pred kratkim tudi dogajalo. Kaj pomeni točno, ne vem. Sanje pa so vedno način, kako naša podzavest uredi z nezavednimi mislimi in občutki. Torej so nočne more neke vrste alarm, da nekaj ni tako kot bi naj bilo.

Verjetno si samo zelo navezana na fanta in ga nočeš izgubiti. Mogoče je rešitev da se prepričaš (svojo podzavest), da fanta ne boš zgubila, ker vama gre super in ga imaš res rada.

Če res ne bo kul in če si dojemljiva za podobne zadeve probaj meditirati in izprašati podzavest zakaj je tako, kot je, kaj ti želi s tem sporočiti in jo prepričati, da je vse ok.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Okt. 2008 20:19

Mene pa zanima, kaj za hudiča naj bi pomenilo to, da že skoraj vsako noč sanjam, da sem prevarala svojega fanta? :? ne vem, kaj naj bi to v resničnem življenju pomenilo, ker imajo menda sanje čisto drugačen pomen v realnem življenju?
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 02. Okt. 2008 21:54

jst pa že od malega skos sanjam kakšne naravne katastrofe, eksplozije, nesreče ... zadnje čase tudi da me hoče kdo ubit oz. da umiram .. :? npr. dostikrat se mi je že zgodilo da sm sanjala da se utapljam in sem se zbudila ker sm kr nehala ('pozabla') dihat :gruebel:
al pa lih prejšnji teden sm sanjala da sm bla na vrhu ene ful visoke stavbe (ubistvu zelo poznana terasa (hodim na čik pavze med delom in na kosilo), samo stavba je bla ful višja in vse stavbe okoli so ble enake kot v resnici) .. in jst sm gledala dol in kar naenkratje ena od sosednjih stavb eksplodirala (kao jedrska eksplozija) in karnaenkrat je bil povsod prah in jst sm padala in vse se je vrtelo .. in pol sm se zbudila, se mi je vrtelo in sm jokala ...
dosti takih mam ... enkrat sm sanjala da je bil istočasno potres in ful močna nevihta (poplave) in tornado, mi smo se vozli po eni ovinkasti cesti kao proti zaklonišču, vse se je treslo, tornado je prihajal proti nam in jst sm se spomnila da smo pozabli pobrat mojoo best frendico ..

in včasih me je kr strah zaspat ker nevem kdaj bom v sanjah spet 'na robu smrti' .. :gruebel: to je tako grozno vsako drugo noč umirat oz. bit ful blizu smrti :?
Zadnjič spremenil Libido., dne 04. Okt. 2008 21:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 02. Okt. 2008 21:58

2x
Zadnjič spremenil red*cherry, dne 02. Okt. 2008 21:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 02. Okt. 2008 21:58

Tamarra* napisal/-a:Mene pa zanima, kaj za hudiča naj bi pomenilo to, da že skoraj vsako noč sanjam, da sem prevarala svojega fanta? :?


Da premal seksata. :D
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 02. Okt. 2008 22:01

če bi jst mela tipa bi bla pomojem vesela da bi sanjala to kar sanjate ve :D boljše kot moje sanje :cry:
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
SpiCy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 16. 10. 2007
Kraj: SpaCe

Neprebrana objavaNapisal/-a SpiCy » 04. Okt. 2008 20:18

joj sem mislila da sem edina,ki se kdaj zbudi v joku, glede na to da kogarkoli prašam vsi pravijo,da tega še niso doživeli in me čudno gledajo.
kdaj se zgodi da sanjam kaj, kar me že v sanjah tako prizadane(kdo umre, vidm kašne prikazni...itd) in si tako prestrašen da si v joku v sanjah in se obenem zbudiš isto v joku in celo kaj zavpiješ:eek: . ponavad morm prou ustat in nardit krog po sobi karkoli,ker se mi tudi zgodi da se borim zato da se zbudim
se je že dogajal da so me sanje tok vlekle nazaj, da sem bla kot med "portalom" sanje-resničnost...in se morm presilit, vsat in tko nekaj za par minut počet karkol da pozabm...ker druga stavar se je pa tudi zgodil ko sem se ulegla nazaj sem sanjala isto amapk drugač...ni bilo nadeljevanje ampak..podobno

nimam mor drgač, samo tja in sem čisto brez razloga...in res včasih so take, da sem v šoku še ceu dan
_- I don`t play your rules I make my own -_
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 04. Okt. 2008 20:47

Tamarra* napisal/-a:Mene pa zanima, kaj za hudiča naj bi pomenilo to, da že skoraj vsako noč sanjam, da sem prevarala svojega fanta? :? ne vem, kaj naj bi to v resničnem življenju pomenilo, ker imajo menda sanje čisto drugačen pomen v realnem življenju?


To piše v tanovem cosmu, kaj bi nej to pomenlo, če to sanjaš :P
Kdor išče nebesa na zemlji je med zemljepisom spal
Uporabniški avatar
klupko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klupko » 04. Okt. 2008 20:56

Js mam tud pogosto ene blesave sanje...
Prejšnji teden sm sanjala da sm bla v službi..vsepovsod ogledala in me je kr naenkrat neki zagrablo in začelo davit...v ogledalu sm vidla sam sebe in ničesar več, ampak neki me je dušilo...
Zbudil me je lubi kr sm neki stokala in sm ga zbudila.. Vem da pol nism mogla zaspat in sm bla vsa presrana.. Kako bi blo šele če bi sama spala... :eek: No ja..jokica ena :roll:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 05. Okt. 2008 21:20

Libido., tudi jaz velikokrat sanjam, da me nekdo hoče ubiti, da me preganja, sem na robu smrti, drsim v prepad, lalala... Nisi edina. :)
Me pa zanima če kdo ve kaj to pomeni? Morda kakšna nerazčiščena, potlačena in destruktivna čustva...? :?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 05. Okt. 2008 21:23

^^ja, mene tudi zanima kaj bi to pomenlo ... sm že ful iskala, pa nikjer nism dobila odgovora :gruebel:
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 06. Okt. 2008 9:08

joj, men je pa ful grozn, k me kdaj v sanjah kdo lovi al pa me hoče posilt, zaštihat.. pa laufam in hočm kričat (pač na pomoč, al kej tazga) in ne spravm niti glasu iz sebe... že doug nism sanjala (drgač mam itak najraj spanc brez sanj..se mi zdi, da se najbolj naspim :) ), ampak čist vedno k morm kričat, mi ne gre (razn enkrat, mislm da sm čist mal spravla iz sebe).
kera ve kaj bi to blo?
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 06. Okt. 2008 9:26

red*cherry napisal/-a:
Tamarra* napisal/-a:Mene pa zanima, kaj za hudiča naj bi pomenilo to, da že skoraj vsako noč sanjam, da sem prevarala svojega fanta? :?


Da premal seksata. :D


:P ja super, hvala za pomoč a ne :P :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov