Sta lahko skupaj dva škorpijona?

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

roni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a roni » 29. Jan. 2008 3:06

mene pa zanima če je kdo slišu kako se obnese zveza pri 2h škorpjončkih? LPček
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 29. Jan. 2008 9:04

se ne obnese, ne vem no po mojih izkušnjah dva škorpijona ne moreta shajat skupaj
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 31. Jan. 2008 15:26

Ni pravila.
Iz izkušenj povem, da je odvisno od osebnosti, ne od horoskopa.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 31. Jan. 2008 15:32

sanjaanja napisal/-a:Ni pravila.
Iz izkušenj povem, da je odvisno od osebnosti, ne od horoskopa.


Tko nekak ja. Res ne razumem, zakaj ljudje tok dajo na te horoskope pa na horoskopska ujemanja. jst se z dvojčki (po podatkih iz horoskopa) odlično razumem, mam brata za dvojčka in se skoz kregava. to je čist odvisn od tega, kakšn je človk karakterno. ne morš zdj nekoga takoj, ko ga spoznaš, prašat za horoskop in če ti reče, da je neki, kar naj ne bi pasal skup, ga pa odpikaš. ne gre to tko.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 31. Jan. 2008 22:59

sanjaanja napisal/-a:Ni pravila.
Iz izkušenj povem, da je odvisno od osebnosti, ne od horoskopa.


končno ena (dve-še jagoda) pametni. :)
mislm fak, da greš gledat po enem horoskopu ki si ga je kr en zmislu al pašeš skup z enim al ne, je pa že malce neumno.Ok sej razume, da pač nekateri verjamete v razne smrklja/lady/rtv slo horoskope (čudno da vse drgače piše povsod :D ), ampak da pa greš gledat al si z enim za skup al ne in se potem po možosti še na podlagi tega odločš.Oh ja. :D
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 01. Feb. 2008 14:09

Roni, punce imajo prav!

... pozabi zvezde, začuti ga raje s srcem in prisluhni intuiciji (notranjemu glasu, občutku).

Sicer pa, o astro ujemanjih le tole:

Ta pop astro ujemanja (torej: škorpijon s škorpijonom) res ne gre jemati preresno oz. še več - niti slučajno jih ne gre jemati resno! Vsak pisec takšnih ujemanj, pa tudi drugih pop astro napovedi, bo priznal, da so vsi ti teksti napisani zgolj in samo za zabavo! Tudi zato se mnogi pod te tekste raje podpisujejo kar s psevdonimi, ker jim je dobesedno nerodno pred kolegi astrologi! Ampak ker so horoskopi tako zelo iskani in brani, je to pač rubrika, ki ne sme manjkati v nobeni reviji ... In konec koncev s temi teksti samimi po sebi ni nič narobe (veliko je stvari, ki so v revijah le zato, da nas zabavajo), problem nastane le, če jih tisti, ki jih berejo vzamejo preveč zares!

Pravo astrološko ujemanje dobi težo šele, ko izurjen astrolog primerja tvojo natalno karto z njegovo natalno karto (torej vse planete in pozicije teh v tvoji karti z vsemi planeti in pozicijami teh v njegovi karti)! In tak astrolog ti bo povedal, da je to, o čemer se ti sprašuješ, v taki primerjalni karti (reče se ji sinastrija) najmanj pomemben element. Sprašuješ se namreč samo o ujemanju Sonc (torej škorpijon z škorpijonom: kar le pomeni, da praznujeta rojstne dneve največ tri do štiri tedne narazen), medtem ko bo astrologa bolj zanimalo, v katerem znamenju in na kateri stopinji imata Venero in Marsa, pa vsi morebitni aspekti z njima ... Pa tudi to še ni vse, ampak ker sem prepričana, da si me že zdavnaj 'izgubila', bom tu končala. Hotela sem povedati le, da - če že sprašuješ zvezde o vajini morebitni zvezi, da se vsaj malo bolj poglobi v pravo astrologijo, ujemanja o katerih se ti sprašuješ pa raje pozabi.

Ker te zodiak očitno zanima, ti priporočam le še tole v branje (tu morda bolj enostavno razložijo to, kar sem poskušala na dolgo in široko povedati sama):

http://www.lunin.net/horoskop/ujemanje_znamenj.php
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 01. Feb. 2008 15:37

Sam ene pa res pretiravate.

Kaj ma sploh veze, ce je en skorpijon oz. ce sta dva? Zdej ce v horoskopu pise, da nista za skupi, bos zarad tega koncala zvezo? Ene res pretiravate. Ce se mata dva rada, se malo prilagajata, potem vsaka zveza uspe.
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 03. Feb. 2008 11:24

Moja starsa sta oba skorpijona in se vec kot odlično ujameta, je sanjska zveza. Nikoli se se nista skregala ( vsaj ne da bi jaz vedla) sta res najboljsi osebi na svetu. Res če se ujames s skopijonom je pomoje lahko najlepša zveza. Iz lastnih izkusen ti povem. In tolk k si kazeta se po 24 letih poroke ljubezni in spostovanja se nisem nikjer vidla, vse kompromise sklepata nikol se ne muhata. Najboljsa kombinacija res...

In ce tako gledas ima sanjaanja in ostale prav tukaj ni pravila, odvisno je vse od osebnosti...
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
_zwezdica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _zwezdica_ » 09. Feb. 2008 20:39

Midva sva tud obadva škorpijona in se ful dobr razumeva,in mava zdj že skor 2 leti! :)
Uporabniški avatar
*spela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *spela* » 12. Feb. 2008 11:55

men tut v vseh horoskopih piše d dvojček pa škorpjon ne gre skupi, pa da nimava nč skupnga.pa sva zdej par 2 leti pa pol. če bi se ravnala po knjigah sploh ne bi smela začet :D pa še dobr d sva :)
Uporabniški avatar
*°mermaid°*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 6. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *°mermaid°* » 12. Feb. 2008 15:12

Tudi midva sva oba škorpijona, pa zaenkrat kr lepo furava :D Tko, da tud jst mislim, da je posploševanje vse povprek brezvezno.

Sicer pa ti govoriš samo o horoskopu po soncu, tuki maš pa še luno pa ascident, pa razne dekade, hiše in ne vem kaj še vse. Ne verjamem, da se po vsem ujemata, razen če sta rojena na isti dan in na isto uro, minuto,... Uglavnem kukr je že ena rekla, šele kak dobr astrolog bi lahko primerjal koliko se dejansko ujemata.
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 21. Feb. 2008 20:32

hehe....sama sem škorpijonka...pa po eni strani bi si želela škorpijončka(če bi že gledli po teh "lastnostih"...hehe)...samo sem pa čist zadovoljna z mojo devico..heh..in ga ne zamenjam za nobenega :D
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 21. Feb. 2008 22:20

js mislim da je to posploševanje res bv....to je odvisn od človeka kolk se bo prilagaju in kak se bo obnašu v zvezi....določene značajske lastnosti so vrjetn podobne,sam to ne pomen da morš kr puško v koruzo vržt...
...drgač je pa že dost vedeževalcev rekl da to kar mi beremo pa si računamo,je za ob kavici :D
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 30. Jul. 2008 9:08

heh.. jaz sm škorpijonka in mam škorpijona.
morm rečt da sma obatrmasta in kr nekej časa ostajama vsak pr svojem... pač se pa tud prlagajama... ni pa fain ko se skregama...
ni lih neke finte v horoskopu...
sma pa skup že kr lepih 5 let ... :D
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 30. Sep. 2008 20:51

Recimo, da bi bilo fajn pogledat tudi ostale aspekte.
Katere ascendente imata, kje imata Luno, kje imata Venero ipd.

Ne se sekirat, če imata Sonce v istem znaku. So še druge stvari :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov