Moški-lev

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 07. Sep. 2007 12:06

No, o levckih pa se nismo nic debatirale :)

Punce.. Ki mate levcka al ste ga mele ali jih poznate.. Pisiteeeeeeee :)
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 07. Sep. 2007 12:47

Hm... Kaj naj recem. Sama sem levcek in trenutno sem si zelo blizu z enim levckom :D

Levi s(m)o zelo ponosni. Z vsakim dosezkom se pohvalimo in tud od drugih pricakujemo, da nas bodo pohvalili. Radi smo v srediscu pozornosti, da imamo mi glavno besedo (recmo u sluzbi, privat lajfu itd.). Zelo velik nam pomenjo prjatli, radi smo u druzbi, se zabavmo... Z njim je res skoz polno smeha in verjemi, da ti z njim ne bo nikol dougcas! Zase in za mojega levcka lahk recem, da sva zelo custvena, da rada vsako ljubezen idealizirava in da bi naredila use, da bi ta ljubezen obstajala za vedno, pa cetudi bi marsikdaj morala pozreti kaksno grenko. Ljubljeno osebo radi razvajamo, ji izkazujemo ljubezen in pozornost na use mozne nacine, sam da bi bla v nasi blizini srecna. Rabmo pa tud precej pozornosti z useh strani, ne sam v partnerskem odnosu. Radi mamo razkosje in ugodje. Ni nam tezko dati malo vec denarja za kaksno stvar, sam da je taksna kot si zelimo in da osrecimo naso ljubezen, ker smo zelo radodarni. Smo zelo vztrajni in ambiciozni. Radi dajemo nasvete, znamo bit pa tud precej trmasti in nase mislenje je zlo tezko spremenit (kar ste najbrz ze forumasice opazle pr men :D ).

Ce mas pa v igri uloviti levcka, ti pa svetujem, da izberi zelo izviren in hkrati direkten pristop, ker levi ne maramo povprecja. Zelijo si samo najboljse. Naj se povem, da damo levi precej tud na videz in urejenost (punca, ki ne da dosti nase ga bo bolj tezko ulovila). Majo pa levcki radi nagajive punce, tko da ce bos dvoumno govorila (namigovanje na sex), bos zihr pridobila pozornost nase. Pa ne pozabi ga ves cas hvaliti :D

To bi lo nekak to z moje strani :wink:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 07. Sep. 2007 19:00

bouhica dobro si nas opisala.Jaz bi še sam dodala,da leva ni fajn razjezit,ker pol zna fajn zarjovet :D
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 07. Sep. 2007 19:52

Ja, tu pa tam pogledamo skoz prste, ko se pa stvari naberejo in se res razjezimo, pa rjovimo k zmesani. Mas prou ja :wink:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 08. Sep. 2007 1:45

Bolš da se jih izogibaš. Resno. Jz še sam s sabo ne morem :wink:
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 08. Sep. 2007 10:30

metron(temporary) ne pa ne :P

No, sej js tud dostkrat sama s sabo ne morem, pa kdo drug tud ne, ampak ta levcek k ga js poznam... huh... Clo prenasava drug drugega oz. se stekava na polno :D
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 08. Sep. 2007 13:15

za leve sm slišala, da jih je težk ulovit,kr majo radi popolnost, pa zlo radi so pohvaljeni...tiste ku js poznam so tud kr samovšečni :roll: ....pri znamenjih se z njimi, po kol. energije, lahk primerjajo sam ovni pa škorpjoni...tk da so levi eno najmočnejših znamenj...znajo kr fajn prizadet, če pa njih kdo prizadene so pa zlo užaljeni,bae se jih težk prizadene, sam ko jih enkrat ni več poti nazaj...iz svojih izkušenj pa lahk povem, da so f*** težk ulovljivi in so za mene(tipična vodnarka) prevelik zalogaj :?
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 09. Sep. 2007 9:50

*urškica* ce uberes pravilen pristop, znajo zlo hitr popustit :D Verjemi meni-ti povem iz lastnih izkusenj :wink:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 09. Sep. 2007 9:55

jst pa moj sva tut oba leva. pa moja soseda, pa sestrična, v glavnem folk, k se z namu dobr zastopm, je tut večina levov.. tko da ne vem, k naj se ne bi prenašal med sabo baje..
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 09. Sep. 2007 10:07

densy mnja to tud meni ni jasno :roll: Ker se mi se ni zgodilo, da se s kaksnim levckom ne bi zastekala, al pa da bi prslo do kakih problemou.

Najbrz majo u mislih to, da pac oba imata zeljo po prevladi in da se lahk kle zakomplicira...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 09. Sep. 2007 10:22

bouhica napisal/-a:densy mnja to tud meni ni jasno :roll: Ker se mi se ni zgodilo, da se s kaksnim levckom ne bi zastekala, al pa da bi prslo do kakih problemou.

Najbrz majo u mislih to, da pac oba imata zeljo po prevladi in da se lahk kle zakomplicira...


ah nevem no.. jest če se nism razumela je biu to ponavad dvojček. k je biu res dvoličen. (bivši) men neki govoru, drugim pa neki druzga.. :roll:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 13. Sep. 2007 18:47

hmm, ta moj levcek je en hudicev trd oreh :(

ful neodlocen...pa od enega takega zodiakalnega znamenja tega nism pricakovala..al majo sam tk radi, da naredi zenska prvi (in drugi in tretji...) korak??

jst mam rada, da se tip zame (po)trudi pa mi lih ni do tega, da vse sama naredim...
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 15. Sep. 2007 11:15

Maudisa napisal/-a:bouhica dobro si nas opisala.Jaz bi še sam dodala,da leva ni fajn razjezit,ker pol zna fajn zarjovet :D


indeed. ROAR.
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
niagara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 27. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a niagara » 15. Sep. 2007 17:49

Ja levi mislijo, da so najpomembnejši na celem svetu in da se jim bodo drugi klanjali,melodramatični. ''Malo morgen'' :roll: Res pa je da imajo dober smisel za humor, no vsaj tistega ki ga jaz sebno poznam, ne morem rečti da to velja za vse. :wink:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 15. Sep. 2007 21:39

sam ocitn je tud od spola velik odvisn...
moje naj frendice so vse levinje, tko da bi si mislila, da se bom tud z njim super razumela, me pa cist ob zivce spravlja (kar je itak tud + tocka zanj)..
no,je tud res da sm kot tipicna dvojcica precej nepotrpezljiva.. :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov