Polna luna...

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 02. Apr. 2007 20:12

Danes je polna luna...


Kako vpliva na vaše razpoloženje?
Vas tudi kaj "nosi"?

Ob casu polne lune smo bolj obcutljivi, dojemljivi in cujeci. To je cas, ko je treba stvarem priti do dna, ko vse skrito pokuka na plano, ko ne moremo delati drugace, kot je edino prav.

Sonce in Luna si stojita nasproti in drug drugemu kazeta svoj pravi obraz. Zato mocno custvujemo in hitro reagiramo na vsak izziv iz okolja. V ozracju je spet vec energije (par dni pred scipom vlada napetost, pogoste so hude prometne nesrece, ljudje so razdrazljivi in zal je to tudi obdobje, ko lahko pricakujemo vec nasilja, umorov ipd. Zenska, ki ima mesecno perilo ob polni luni, krvavi mocneje, vec je (tudi prezgodnjih) porodov.

Pojdite ven, med ljudi, izogibajte pa se pomembnim pogovorom - to ni primerno obdobje za nasprotovanje. Izogibajte se tudi kirurskim posegom in puljenju zob, ce je to seveda mogoce.

Ko Luna pada - od polne do prazne Lune - je cas za biznis in materialne zadeve.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 02. Apr. 2007 20:43

jaz sem ful občitljiva ko je polna luna in prazna luna. ponavadi ponoči ne morem zaspat, in pa ful sem razdražljiva! kaj drugega se pa trenutno ne spomnim
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 03. Apr. 2007 5:24

včeraj ob 19:16 se je začel ščip - polna luna, prva pomladna p.luna.
(ker je bilo o njem že razloženo, predstavljam luno v znamenjih).
zadržuje se v znamenju tehnice, kar pomeni, da imamo ob teh dnevih posebno občutljiv trebuh in hrbet, če se podhladimo lahko dobimo celo vnetje mehurja in ledvic. veliko pozornost zahtevajo tudi kolki. karkoli zdravega naredimo za telo, vpliva blagodejno, kar pa škodi pa deluje še posebno škodljivo.
v dnevih tehnice si je dobro spodbuditi telo in dušo, se ukvarjati s športom in igrami, si privoščiti dolge kopeli, masaže.
ti dnevi so tudi primerni za postavitev novih ciljev.
partnerstvo: truditi se moramo biti razumevajoči. čas je primeren za ljubezensko izpoved, raznorazna darila in romantično zapeljevanje.

večeri so najboljše preživeti v krogu prijateljev.
pomankljivost je, da nam v tem času primanjkuje odločnosti.



sonce pa se v tem času nahaja v znamenju ovna.*

"Sonce se sprehaja po ognjevitem in dejavnem Ovnu, tako imamo zdaj več energije kot v minulem obdobju, bolj smo dinamični, odprti za vse in optimistični, hitreje se navdušimo nad stvarmi in se lotimo kakega dela.
Ne dišijo pa nam rutinska in takšna dela, ki zahtevajo veliko pozornosti in koncentracije, pač pa nam bolj ustrezajo tista bolj dinamična.
Radi in več načrtujemo in pogosteje se odločamo za začenjanje nečesa novega." *

* vir: lunin.net
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 03. Apr. 2007 10:41

Js dons prvič hujšam po polni luni... :D Zaenkrat mi kr gre... :D Kolegica to skos dela, pa je baje kr fajn no... Če drucga ne, se bom mal očistla... :wink:
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 03. Apr. 2007 11:52

Name polna luna nič ne vpliva. Vsaj tako se mi zdi.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Apr. 2007 12:38

Dagi napisal/-a:Js dons prvič hujšam po polni luni... :D Zaenkrat mi kr gre... :D Kolegica to skos dela, pa je baje kr fajn no... Če drucga ne, se bom mal očistla... :wink:


To moram tudi sama enkrat nardit...ampak nekak zmerej pozabim ali zamudim...drugače pa nevem kako sploh to točno poteka... :?:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Apr. 2007 12:41

Danes je polna luna? Mogoče sem pa zato tako zanič. Grozno se počutim-komaj se gor držim, vse mi gre na živce.
Drugače pa ne vem če na mene luna vpliva. Vem samo da me je "nosila" ko sem bila mlajša :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 03. Apr. 2007 12:42

če prav mislim: ko pride luna v neko fazo npr. ščip, mlaj, od tistega trenutka naprej 1 dan ne smeš jest trde hrane. lahko piješ samo vodo in nesladkane čaje, naravne soke. pred postom pa je priporočljiv kak kos sadja, ne pretežka hrana..
ob luninih krajcih je hujšanje malo manj učinkovito, bolj se kile zgubijo ob polni in prazni luni.
:)
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Apr. 2007 13:06

joj, jst mam zmeri ko je polna luna, pred polno luno, po polni luni, mlaj, vse kar je kej tazga, neke vplive... :D
učeri recimo se mi je razpoloženje tko menjalo, ma k vreme....Čist sm preveč občutljiva na vse te zadeve...
Hvala bogu da so ostali že vsi navajeni in vedo kako in kaj takrat z mano..sam im manj razpizdit pa čimveč razvajat da nism sitna :D pa še tko lohk zlo hitr ratam...
pol je pa itak tko da mam skor zmeri ob polni luni tud PMS...In vsi so zlo zadovoljni :lach:
me pa luna ne nosi....razen kdaj kej povem v spanju če mi sveti glavo...
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 03. Apr. 2007 15:15

Na mene edino vpliva to,da sem bolj razdražljiva.. :?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Apr. 2007 16:17

ha :)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 03. Apr. 2007 16:36

amital napisal/-a:v da imamo ob teh dnevih posebno občutljiv trebuh...

K bi vedle kok je mene učer ceu dan boleu trebuh - sm misnla , da bom umrla! :eek:
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 03. Apr. 2007 17:14

ful ma vpliv luna, samo se tega premalo zavedamo, takšne in drugačne stvari predpisujemo drugim vplivom..

drugače gre pa jutri zjutro v škorpijona. poudarjeni sta duševnost in čutnost, v ospredju je spolnost. sečila in spolni organi zahtevajo posebno pozornost, večja je možnost splava pri nosečnicah.
kakršnokoli cepljenje in kirurški posegi so odsvetovani. čas je ugoden za obisk zobozdravnika.
priporočljivo je uživati čebelje proizvode, iz meda je priporočljivo naredit masko za obraz.

v teh dnevih je intuicija močnejša, odločitve so jasnejše. dobro je načrtovati nove projekt. ti dnevi so še posebno čustveni, lahko so divji napadi jeze, ljubosumja in poželenja. spolnost je strastna, lažje se izpolnijo nenavadne želje.
čas je ugoden tudi za meditacijo in igranje inštrumentov.
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 17. Apr. 2007 21:00

vem samo, da ko je luna v ribah je dost alkoholizirnega folka, dosti je prometnih nesrec in pase mi sladko (cel cajt - v nenavadnih dozah).

prav zacela sem opazat to :)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 18. Apr. 2007 5:14

ribe so najbolj od vseh znamenj nagnjene k alkoholizmu, odvisnosti. pa bolj občutljive narave so, pol se pa ta karakter na splošno kaže ko je luna v ribah :)
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov