turistične agencije in last minute variante [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 22. Jun. 2006 18:14

Letos misliva s fantom vzet kaksno Last minute varianto, ker so na Hrvaskem taksne cene uvedli in se mi zdi brez veze it dol, ce lahko za isto ceno dobim letalski prevoz pa pomoznosti se all inclusive hotel npr. v Tuniziji ali Turciji...

Zanima me, ce ste ze potovale kdaj na ta nacin, kera agencija ima najboljse ponudbe in koliko casa pred odhodom so znane ponudbe (predvidevala sva, da bi sla 19. 7.).

Hvala :)
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 22. Jun. 2006 21:12

Lej, midva sva rezervirala včeraj, greva pa naslednjo nedeljo. Sicer sva mela tut malo sreče, ampak se nama je izšlo. :) Ponudbe so znane...čist odvisno. Največ jih je za kak mesec naprej, imajo jih pa tudi že se september. Najboljše da se vsako tolko sprehodiš mimo kake agencije in si pogledaš ponudbo. Jaz sem lani prvič potovala Last minute varianto, šli smo na Djerbo preko agencije Ilirika. Blo je res zlo poceni glede na druge cene, hotel je bil pa super. Tko da jaz mam zaenkrat ful dobre izkušnje. Jaz ti predlagam, da najprej narediš selekcijo, potem malo pogledaš slikice hotelov na internetu in se pol odločiš. Aja, pa ceni, ki jo imaš na listu moraš prištet še cca 20.000 (letališke takse, stroški rezervacije, bla bla - to govorim za recimo Grčijo, Tunizijo, Turčijo,...) Uglavnem, Last Minute je super za dijaški oz. študentski žep, je pa res dobro da se prej pozanimaš o hotelu, da te ne dajo lih v kakšno beznico..
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 24. Avg. 2006 10:20

Združena tema

zanima me, s katerimi turističnimi agencijami ste potovali LAST MINUTE variante in kakšne so bile vaše izkušnje...ali so ponudili obljubljeno, ali je bilo popolnoma skregano z oglasom in tistim kar ste plačali....razpište se
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 25. Avg. 2006 6:58

zej boste pa rekli da noben na tem forumu ni potoval na last minute način? :intrigant:
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 25. Avg. 2006 7:06

Sori, jaz nisem nikol potovala last minute... Vem pa da ma Relax kr nekaj tega...
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 25. Avg. 2006 7:29

na last minute nism res nikol potovala, mi je pa šefica rekla, da baje je ceneje, če greš first minute varianto. baje da je last minute dražja. lej, ne vem ti točno povedat. povem ti lahko samo to, kar sm od nje slišala
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 25. Avg. 2006 7:30

ja to sem pa tudi jaz letos opazila, da ni neke hude razlike med cenami :?
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 25. Avg. 2006 20:23

Last minute ma dons že usaka agencija, če ne drgač se pa najde kšna varianta na odklopu al pa podobnih internetnih straneh. Določene hotele včasih znižajo tut za 20k al pa clo več, kar se pa ne zgodi ravn dostkrat. Js sm recimo letos čakala, da bojo en hotelčk na Santoriniju spustil za prbližn tok, pa se to žou ni zgodil, grem pa u tork zato na Kos, tut last minute varianta in upam, da bo use kt je treba-med drugim tut, da nau moj lubi na avionu sedeu 5 vrst pred mano :evil: Drgač grem pa z Intelekto, za 2tedna in bom kritiko podala po mojih počitncah. Morm pa povedat, da me ta drug tedn praktičn zastonj pršu, tko da je bla cena res nora.
Kar se pa tiče first minute al pa last minute razmerja u ceni, pa mislm, da je čis odvisn kaj dubiš, dostkrat namreč last minute znižajo ceno do res čis spodne meje, tko da se ne morm strinjat, da je first minute cenej-je pa res, da si tm zberš točn tist kar hočš met...nvem no, sj pravm-kokr maš srečo da kj "urajmaš" :wink:
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 25. Avg. 2006 20:38

a gre kdo na KRF v septembu? :)
Uporabniški avatar
shiry
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 22. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a shiry » 25. Avg. 2006 20:40

do zdaj sem vse lastminute naročala prek www.odklop.si
priporočam :gut:
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 26. Avg. 2006 0:37

Last minute- Tunizija, Djerba, preko agencije Intelekta

Ko sva prišla na letališče sva izvedela, da so naju premestili v drug hotel, vendar tista bejba iz agencije ni vedela ničesar o tem drugem hotelu, ampak sva težila in izvedela določene informacije. Ko sva prišla do samega hotela nama je bilo the best-ful bolj kot če bi bila v tistem, katerega sva vplačala
Uporabniški avatar
4_maya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a 4_maya » 26. Avg. 2006 10:02

junija sem sla na last minute s Kažipot tours na Zakintos - na sredo sem vplačala, na nedeljo pa odpotovala. Lahko samo pohvalim - ladja/letalo v studiu bivanje, za 10 dni - 30.000sit. Super! No potem ko plačaš letališko pristojbno (1 smer), pa da te avtobus zapelje do benetk da gres na ladjo pride zadeva okol 40.000sit. Tisti studio pa je mel klimo, TV, pa se ni bil dalec od plaze. Za dol si plaubni potnik, za nazaj te pa na letalu od Adrie pricakajo naše nasmejane stevardese :) Lahko samo se recem da bom sla se kdaj! :)
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 26. Avg. 2006 11:51

*slamca* napisal/-a:Last minute ma dons že usaka agencija, če ne drgač se pa najde kšna varianta na odklopu al pa podobnih internetnih straneh. Določene hotele včasih znižajo tut za 20k al pa clo več, kar se pa ne zgodi ravn dostkrat. Js sm recimo letos čakala, da bojo en hotelčk na Santoriniju spustil za prbližn tok, pa se to žou ni zgodil, grem pa u tork zato na Kos, tut last minute varianta in upam, da bo use kt je treba-med drugim tut, da nau moj lubi na avionu sedeu 5 vrst pred mano :evil: Drgač grem pa z Intelekto, za 2tedna in bom kritiko podala po mojih počitncah. Morm pa povedat, da me ta drug tedn praktičn zastonj pršu, tko da je bla cena res nora.
Kar se pa tiče first minute al pa last minute razmerja u ceni, pa mislm, da je čis odvisn kaj dubiš, dostkrat namreč last minute znižajo ceno do res čis spodne meje, tko da se ne morm strinjat, da je first minute cenej-je pa res, da si tm zberš točn tist kar hočš met...nvem no, sj pravm-kokr maš srečo da kj "urajmaš" :wink:


pa sej sedeže na letalu ti določijo šele na letališču uslužbenci letalske družbe, ne pa turistična agencija :!: morta bit dovolj zgodaj na letališču, da se ne bosta tazadnja čekirala, pa dotičnega uslužbenca opozorita na to, da naj vaju posedi skupaj, če že sam ne bo dojel tega.

jst sm šla 2 leti nazaj last minute v turčijo z agencijo iz kranja (travel point) in je bilo super!!!! en teden prej smo plačale, zrihtale vizo, na blef čist izbrale hotel in vse, v agenciji so nam tud zlo fajn svetoval, nas nič okrog niso prinesli in moram priznat da je bil to eden boljših dopustov! pa fora manjše agencije je tut, da ima včasih kakšno zadeo malo ceneje, pa še ne zaračunajo tolk tiste provizije pri plačilu. drugač smo pa v bistvu plačale ponudbo, ki jo je organiziral globtour, tko da o vodiču rajš ne bi-v enem tednu sem ga vidla enkrat za 20 minut se mi zdi, pa seveda potem na letališču ko se je ves slinast in prijazen poslavljal od upokojencev, nas seveda tut povohal ni, ker kaj pa če s študenti? butelj v glavnem :!:
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 26. Avg. 2006 12:01

A se dajo dobit tudi last minute letalske karte? Čimbolj ugodno. Jaz sem si namreč zmislila, da bi čez dober teden, 10 dni obiskala prijatelja... Pa so tako drage karte, da me je že skoraj vse minilo!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 26. Avg. 2006 13:18

Pri letalskih kartah je ceneje če jo naročiš ful vnaprej kot pa zadnji trenutek

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]