Egipt

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 24. Jan. 2006 10:48

Pozdravljene!!
čez približno 2 meseca se odpravljam v egipt...bolj natančno v hurgado....zanima me, če ima katera/i izkušnje s to destinacijo....kakšne se zanimivosti tam...ali so možna kakšna potovanja drugam...itd...razpišite se!

Slika
pozdravček...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 24. Jan. 2006 10:57

joj, a ves da smo o tem ze govorili nekje pod temo o potovanjih .... smo se full razpisali .... o tem ce gres na potovanje v Egipt, al pa se sam izlezavat.
Ja, imas pa moznosti fakultativnih izletov, jst osebno ti predlagam Cairo+ pirmaide pa Luxor, potem pa definitvno snorklanje oz. ce je moznost potapljanje z jeklenko...
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
alesko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 177
Na forumu od: 7. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alesko » 24. Jan. 2006 12:51

v hurghadi mas ogromno moznosti za izlete na koralne grebene, jeep safari pa te pizdarije...pa dost lepo je tam tko da..have fun!!! pa slikce!!!
Have u ever loved someone so much u'd give an arm for, not the expression, no, literally give an arm for...???
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 24. Jan. 2006 13:18

me pa nekaj zanima...koliko na primer pride cenovno en izlet v kairo z letalom....ker tja bi pa res šla...

itak, da bodo slikce... :D ampak do tega je še več kot 2 meseca...že dneve odštevam.... :D
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 24. Jan. 2006 13:20

iz sharma v kairo je cena leta 250$, z busom pa 80$

pa preracunaj ;)
¤¤ Boy what we do, And where we do, The things we do, Are just between me and you ¤¤
Uporabniški avatar
alesko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 177
Na forumu od: 7. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alesko » 24. Jan. 2006 13:25

v kairo se ti splaca it ja,sam organiziri se mal ker mesto nima specificnga centra...tko da zna bit kr zanimivo..
Have u ever loved someone so much u'd give an arm for, not the expression, no, literally give an arm for...???
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 24. Jan. 2006 13:31

midva sva bila predlani- oktobra 2004 v sharmu, pa sva planirala najprej v hurgado,pa nama je rekla v agenciji,da tam ni nič posebnega :?
uglavnem je tam full lepo, midva sva se imela nepozabno, in seveda obvezno vzemi s seboj opremo za šnorkljanje,ker je to tolk lepo da okol padeš, pa vzemi s seboj če imaš možnost podvodni fotoaparat-nama je žal da ga nisva vzela oz. dol kupila za male pare :cry:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 24. Jan. 2006 15:35

astra_mb napisal/-a:me pa nekaj zanima...koliko na primer pride cenovno en izlet v kairo z letalom....ker tja bi pa res šla...

itak, da bodo slikce... :D ampak do tega je še več kot 2 meseca...že dneve odštevam.... :D


tko je .... ce bi se ti rada sla samo izlezavat, pol pejt u sharm al pa hurgado in potem doponjuj s fakultativnimi izleti : Cairo z busom je cist cool, pa Luxor mors vidt....

Ce pa si lahko privoscis, pa pejt na krizarjenje pa se bos izlezavala na ladji , pa se vidla sto in jos stvari :D

Moje osebno mnenje: izlezavas se lahko tudi kje drugje pa nc ne pocnes , tujino (pa s tem ne mislim Hrvaske), pa raje izkoristi za poptavanje in oglede oz. zdruzi oboje ..., ker suma sumarum za une fakultativne izlete lahko kar dosti placas, ce pa pol sestejes, te skor isto pride ce bi sla npr. na krizarjenje
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 24. Jan. 2006 17:27

imam že hotel, letalo pa vse rezervirano....hotelski kompleks sindbad....za aquaparkom..potapljaškim centrom in še in še je baje tam....itak, da grem v prvi vrsti na počitnice....da malo vržem možgane na off... :D ampak rada bi pa res še kaj iz tega potegnila...in se malo bolje "pripravila".... :)
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 25. Jan. 2006 19:58

astra_mb napisal/-a:imam že hotel, letalo pa vse rezervirano....hotelski kompleks sindbad....za aquaparkom..potapljaškim centrom in še in še je baje tam....itak, da grem v prvi vrsti na počitnice....da malo vržem možgane na off... :D ampak rada bi pa res še kaj iz tega potegnila...in se malo bolje "pripravila".... :)


pol pa fakultativni izleti, sej verjetn bojo tam kaksne agencije ...
pa oglej si to, kar smo ti svetovali
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 26. Jan. 2006 21:30

u Egipt bi pa šla js ful rada..
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 26. Jan. 2006 21:39

jz sm bla v sharm el sheiku, pa mi je blo lepo, sam ljudje so nenormalno vsiljivi, ful mors pazt glede sadja kaj jes, da ne sobis ksne driske, ful mi je prevec suho ozracje ( mam tezave z pljuci, pa sm tezko dihala), pa plaze mi niso vsec, ker so samo tisti koralni grebeni...

nevem jz sm bl tm za dominikansko, mehiko, kubo...

nevem no, sj mi je blo ful lepo v egiptu, nemorm nc rect, sam ni mi blo pa najleps od vsega..
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 26. Jan. 2006 22:09

no jaz ne grem v sharm...ampak v hurgado....in me trenutno zanima le hurgada...sharm še morda pride kdaj kasneje na vrsto.... :D verjetno takoj za sicilijo...bom videla kako mi bo všeč....glede hrane že imam informacije...da je treba želodec razkužit... :D z viskijem...hotel ima kar 9 restavracij....pa menda bo kaj pametnega in užitnega za jest.... :cool:
glede teh fakultativnih izletov pa se še bom kaj na agencijah pozanimala....da se vem finančno pripravit pa morda kaj več zraven vzet... :wink:
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 27. Jan. 2006 1:23

Kairo je zelo lepo mesto, če seveda ne zaideš v napačne četrti. Ljudje znajo biti precej vsiljivi, pusti doma preveč izzivalna in pisana oblačila. Pa veliko sreče pri lezenju v piramide! - odlična vaja za ritko in noge :D
First to Know

Tres tres chic.
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 27. Jan. 2006 7:17

ja to glede oblacil ko gres vn ful upostevi... ne neki izivalno oblecena bit, bl tko u izi pa da cim man pokazes...

viski vsak dan mal popij da te razkuz... mi smo ga skos po malm, pa smo bli edini k smo bli skos zdravi, pa smo bli v hotelu hilton pa so ostali od skupine zbolel mi smo bli pa ok....

ce mas moznost pejt kamele jahat, pa z 4kolesniki se po puscavi gont...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov