Potovanje okoli sveta

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 29. Avg. 2015 19:07

Z motorjem okoli sveta. Slovenci smo bili vedno precej popoten narod, od našega Zvoneta Šeruge, pa potem kasneje Benke Pulko, do današnjih dni, ko velikokrat srečaš slovenske registrske tablice, ama res bogu za leđima :D
Slika
Kot omenjeno v sosednji temi v podforumu Kariera/Delo v Londonu, se sam odpravljam na pot okoli sveta naslednje leto, po planu tam okoli junija/julija. Od lanskega leta aktivno planiram pot, vmes sem opravil izpit za motor, si kupil motor, pridobil izkušnje in opremo, sedaj pa bolj ali manj le še čakam, da se na mojemu bančnemu računu nabere določen znesek, da odrinem na pot.
SlikaSlikaSlika
Pot bo imela dobrodelen pridih, saj se nameravam ustavljati v raznih UNICEFovih in drugih dobrodelnih ustanovah na poti, voluntirati po kak teden ali dva, pomagati po svojih močeh in poročati o dogajanju na mojem blogu in spletni strani.
Slika
Marsikdo me vpraša koliko časa sem si vzel za potovanje. Glede na to, da septembra obrnem števec na 22 leto življenja in nimam nobenih resnih obveznosti, planiram potovati cca. 3 leta in več. Nikamor se mi ne mudi, na poti imam namen opravljati prostovoljno delo, med drugim tudi kako plačano delo, skratka praktično živeti na potovanju.

Čeprav bi si morda mislil, da je eno leto dolga doba, me kar malce strese, ko pomislim, da bom v roku 12 mesecev na poti že vsaj dober mesec. Štart je planiran v Londonu kjer živim, potem nekaj tedenski postanek v Ljubljani in končno odhod na Vzhod julija 2016.
Slika
Za podrobnejše informacije o poti, o meni, o samem konceptu potovanja pa lahko najdete več na http://www.okolisveta.com

Tole temo bom poskušal ohranjati up-to-date in vam dneve polepšati s krajšimi prispevki in kako kul fotko iz potovanja.
Hvala za pozornost,
okolisveta.com / Mastermind / Bregar ;)

Nekaj fotk iz zadnjih par potovanj (Balkan trip, Slovenija-London, Francija + Španija, etc..) :)

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov