Ideje za lep preživet dan

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 20. Jun. 2005 18:50

čao.
punce dajte pomagajte mi z vašimi idejami. s fantom bova šla v kratkem malo k njemu na vikend spet in nimam idej kako ga lahko vse presenetim. če imate domisli glede večerje, iger,....kar vam srce poželi mi povejte. rada bi da se imava lepo. vendar mi zmanjkuje idej. hočem mu narediti par presenečenj. hvala vse, ki boste odgovorile.
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 20. Jun. 2005 19:04

:) jas bi nardila tko..da bi vso sobo okrasila s cvetjem...bilo kam ga daš ,u lončke, majhne vazice, pol pa pržgeš še svečke take bele...ampak ne une navadne,ampak une za na grob pa jih daš ven iz une plastike pa na krožničk al kšn stojalčk za rože, pa če ma tis stojalčk 3 poličke bi na vsako dala eno svečo, pol bi pa stojal še mal s cvetjem okrasila...nevem bi rožice prvezala nanj.....hm pa ni mus da greš zdeju cvetličarno lohk so travniške rožice prov lepo zgleda...no pol bi dala ...če maš kašno kristalno skledo pa daj vodo na pol pa pol čajne svečke not nameč (:lol:)....no pa tkomal
ane
tko mam jst na balkonu
sej če pa maš balkon je pa še bol kulll....dej pa jogije na balkon pa tm tko ukras
edin če maš mal preozek balkon ni ravno cool....jst mam prov lepo...se morm puhvalt :roll: :P no hmm.....pol pa mata tm čips al pa une gresine pa kšno umakco al pa viki krema...pa tkoo.....probi bo prou fajn...hehe
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
evagirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evagirl » 20. Jun. 2005 20:51

uf...no recimo mal se gresta skup kuharje...iz lastnih izkušenj povem da zna bit prou zanimivo...pa sigurn dobr rata :) -kar skuhata ane :)

pa na kak sprehod in mogoče sex v naravi :) če je taka možnost...da ni nobenga okol :)

pa ful ležanja in crtanja...tu pridejo pa u poštev posteljne igrce...o teh je pa itak dost govora v cosmotih :)

uživejta :) :wink:
saabi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 7. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a saabi » 21. Jun. 2005 12:22

imejta nudistični dan...obleke so prepovedane
peneča kopel...šampanjec, jagode...
sex na mizi, v kuhinji( ob kuhanju)...
glejta najljubši film, in se crkljajta in sladkajta...
uporabita sladko smetano, čokolado...
...imejta maškarado...( knatakarica, vojak..itd)
..vsak naj napiše na listke kaj si želi početi; kje želi biti poljubljen, kam mu naj namažeš smetano, čokolado; kje želi sexsat.....potem to dajta v vrečko/skledo.. žrebajta, in počnita to kaj je blo izžrebano..
...lahko na listke napišeta teme pogovora, vprašanja; pa se pogovarjajta ob svečkah in vinu...
naredita si piknik na tleh sred sobe...
...počnita kaj vama v tistem trenutku pač pade na pamet :twisted:
Uporabniški avatar
incognito
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: Mb

Neprebrana objavaNapisal/-a incognito » 21. Jun. 2005 13:22

morda se bo slišalo prav butasto, ampak obnašajta se kot najboljša frenda... idita na sprehod, ful se pogovarjajta, hecajta in "igrajta"... ko sma midva s srčkom imela tak dan je bilo naravnost božansko in si ga bom zapomnla za vse večne čase :love:


Opusti pretirano cartanje in romantiko čez dan, ker se lahko malo tudi naveličaš :roll:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov