BookCrossing.com

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 25. Sep. 2006 15:10

v bistvu sem si na grobo pogledala to spletno stran in me zanima: a to svojo knjigo lahko iz domače zbirke vzameš in jo registriraš na to spletno stran? idaej je pa meni fajna. :gut: verjetno ti res polepša dan/teden/mesec, če najdeš to knjigo :) .
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 25. Sep. 2006 20:34

O jz sem čiz očarana nad vsem tem. Resno razmišljam, da bi dala eno tole knjigo :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 25. Sep. 2006 23:41

hehe, ena je v cukrčku..jo bo šla rade volje tiasha iskat :D ok brez heca...

men se tud zdi tole fajna ideja...sam ni mi pa jasno kako to zgleda ko pridš tja kjer je knjiga kaj rečeš?ti jo kar dajo al kako?
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 26. Sep. 2006 8:30

Ful simpatična ideja, čeprav zame ne ravno uporabna... knjige, ki so mi zelo všeč, hočem imeti na svoji polici. Sicer pa si izbiram v knjižnici; majhna verjetnost je, da bi na ulici naletela ravno na knjigo, ki bi me zanimala.
Bom pa verjetno sama kakšno "podarila". Podoben sistem imajo po hotelih (v Turčiji in Grčiji sem opazila). Pri recepciji je cel kup broširanih knjig, ki jih folk pusti tam in lahko jih vzameš. Letos sem 3 prinesla domov in te bi vsekakor rada dala naprej...

V knjigarni na Kongresnem trgu (od Filharmonije proti Wolfovi) so lani uvedli nek kompliciran sistem, da prineseš rabljene knjige, ki ti jih ocenijo in za to vsoto vzameš rabljene, ki jih je prinesel nekdo drug. Ne vem, če je stvar zaživela...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 26. Sep. 2006 8:34

*purple bitch* napisal/-a:hehe, ena je v cukrčku..jo bo šla rade volje tiasha iskat :D ok brez heca...

men se tud zdi tole fajna ideja...sam ni mi pa jasno kako to zgleda ko pridš tja kjer je knjiga kaj rečeš?ti jo kar dajo al kako?


Ja Tjaša gre v Cukrček samo še po keš :D

Drgač je pa tole men fenomanalna ideja ... sm si zdjle ful pogledala tole stran in mi je tok d best ideja ... res ful zanimivo. Jst bi bla pomoje vsa iz sebe, če bi tkole kkšno knjigo našla ... :razz:

Morem tut jst nujno mal pogledat, če mam kkšno tako knjigo, ki bi jo lahko tkole naprej pustila ...

Čist sm not padla zdjle ... haha :razz:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov