Maturantska četvorka 2006

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 19. Maj. 2006 12:20

Danes so v večjih mestih v Sloveniji od 12.00 maturantke in maturantje odplesala četvorko. Sam sem bil v Ljubljani kot opazovalec in moram reči da je zgledalo noro. Edino motlo me je pretirano žvižganje s piščalkami.

Kakšno imate vi mnenje o tem? Ste se že udeležili četvorke na ulici? Kakšen se vam zdi kot ples?

Še nekaj fotk iz ulice in Globala:

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 19. Maj. 2006 12:28

Uh..., jaz sem se ravno 'sprehajala' okrog pošte in sem opazovala ples pa vse to... Fuuull je bla gužva tut po pločnikih, folk je norel s fotkiči.. Motilo pa me ni nič, glede na dejstvo, da so maturanti zaključili šolanje - vse čestitke! Sem pa opazila tiste 'Brazilce' - mmmm :D :cool:
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Čebela19
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 10. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Čebela19 » 19. Maj. 2006 12:39

Kaj naj recem?Maturanti, poklon.Nice work! :zustimm:
Uporabniški avatar
shiry
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 22. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a shiry » 19. Maj. 2006 13:45

Sreča, da nisem šla v mesto, v to gužvo :D Drugače pa nice in čestitke maturantom. Uživajte...če ne prej pa po maturi zaslužene počitnice!
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 19. Maj. 2006 14:06

ja to je nekaj nepozabnega, ravno lansko leto sem bila jst med njimi pa tam četvorko nažigala.. al je blo fajn.. juuuuj!!!
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 19. Maj. 2006 14:55

Jst pa moja frendica sva šle dons gledat četvorko. Ble sva na mali terasi in sva vse od
zgori vidle ----- NORO!!!!!!!!!

Mi smo jo mel lansko leto in se mi je zdela mal boljša kot letos, ampak sej to ni važn, važno da smo spet podrl rekord :gut:

Men je blo ful smešn ko se je un model iz 'kao' državnega zbora začel neki oglašat,
maturanti pa vsi: buuuuuuuu :flop:
:D

Pa ful majo žurko na gospodarcu!!! Glih zdej sm šla mim in se majo res zakon :razz:
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 19. Maj. 2006 14:59

Jaz sem letos plesala! :D Blo je ful fajn, zakon vzdušje. :) Sicer mi je šlo na živce, ker so nekateri stalno piskali z unimi piščalkami od trenutka ko so jih dobili v roke (kar je blo cca 2 uri pred samo četvorko :roll: ), ampak okay. Fajn smo se meli! :D
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 19. Maj. 2006 14:59

Letošnji maturanti, se še verjetno okrog potikajo, ker ni nobenega komentarja iz njihove strani :P.
Drugače pa sem tudi jaz danes (le kot soplesalka) odplesala četvorko in mi je bilo reeeees lepo! :jump: Odlično, nepozabno, super ... faaaajn! :freude: Pa še vreme je zdržalo, da smo po četvorki odplesali še tango, sotiš in šamarjanko. Potem pa se je začelo deževati & še kar ne preneha.:tot:
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 19. Maj. 2006 15:03

Js sm bla tud lani ena izmed njih..in moram rečt da je blo noro noro in še enkrat noro... :flower: :freude:
pol je bil pa itak še taaaaak žur na gospodarcu...res nepozabno no.. :tanz: :jump:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 19. Maj. 2006 15:20

Jaz sem pa delila majčke pa dežnike pa to vse v Kranju. Pa je blo res grdo, k ni blo tega materiala za vse maturante, ker so premalo poslali :?
Drugače je blo pa full fajn, dž ni nič apdal, še zdaj ne :)
Sevede pa je še vedno žurka na slovencu. :D pa je kr fajn blo...
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 19. Maj. 2006 15:32

********
Zadnjič spremenil Tiavanna, dne 22. Mar. 2010 19:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 19. Maj. 2006 16:28

Mi smo plesali v Ljutomeru, kjer je maturantska četvorka bila organizirana letos prvič. Glede na to, da ima Ljutomer le eno srednjo šolo, nas je plesalo precej oz. skoraj vsi; sicer je številka proti drugim mestom majhna - 184 plesalk in plesalcev.

Bilo je suuuuper, vendar bi bilo še lepše, če ne bi nekaj minutk pred 12 začelo deževati; tako smo odplesali četvorko v dežju, potem pa se več ali manj porazgubili. But party goes on ... :D
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 19. Maj. 2006 16:31

Tiavanna napisal/-a:U, sam nekaj pa moram pokritizirat...Pismo so dali majhne majčke! Mislim, za punčke so ble okay, sam za fante...moj soplesalec je visok 190 in je dobil S majčko! In pol še menjat niso hotli. :?
Je pa tudi pri nas zmanjkalo majčk, če se ne motim...ampak to čist na koncu, pa treba je upoštevat tut to, da so majčke hodili iskat tut nekateri, ki sploh niso plesali. :?

Pri nas so bile za plesalke na voljo majice le v eni velikosti (M), za fante pa je bila izbira večja. Je pa res, da so si majice vzeli tudi nekateri, ki niso plesali ... Jaz sem vesela, da smo dobili dežnike, ki so nam še kako prišli prav. :wink:
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 19. Maj. 2006 19:12

Ja, sem sem plesala...in očitno je samo pri nas pripekalo sonce k zmešano...po četvorki smo plesal še "rodetski" marš, mambo, tango in "đajv" :razz: Men je blo čist noro...sam k je sonce tolk prpekalo, da me je glava še 4 ure bolela... :)
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 19. Maj. 2006 20:35

Angel girl napisal/-a:Ko smo hodili od gospodarca nam je ena gospa kar bonbone metala čez okno :lol:

Hahaha, ful dobr. :D
Nas pa četvorka čaka naslednje leto. Komaj čakam. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov