Internautica

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 30. Apr. 2008 16:23

Velika vecina ve,da se v Portorožu vsako leto v začetku Maja odvija sejem internavtike! Tokrat bo sejem potekal od 6.5 do 11.5 in v tem casu se bo zgodilo veliko zanimivih stvari,med drugimi tudi koncert Oliverja Dragojeviča-z gostom Gibbonijem itd...

no zdej me pa zanima,ce kdo izmed vas gre dol?
bo kdo delal na sejmu?? je ze kdo delal dol etc..no razpiste se :)
Uporabniški avatar
Lara
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara » 30. Apr. 2008 17:01

Jaz bi sla nekaj kupit :D Verjetno bom sla pogledat, ce bo vreme zdrzalo.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 30. Apr. 2008 17:26

Mah, te marinade so mi čist bedne. Sm bla enkrat prisilno na Gibonniju (se mi zdi?!), hvala bogu za družbo enih hecnih rahlo okajenih modelou, k so se tist cajt, k sm js čakala idiota, s kermu sm pršla, ukvarjal z mano :D .

Well, letos očitno ne bom delala, čeprou mi je blo oblublen :< . Najraj bi tle skurcala dotične osebke, ampak se bom uzdržala, kr sm preveč poštena deklca.

Delala sm pa že, tko tle kt u Izloli. In je blo zmer superca. Pa da se razumemo, delala (!), ne nastaulala, kar pomen, da znam povedat, kaj se prodaja, da znam primerjat, predlagat in naudušt kšnga potencialnga kupca :) . Pa še dost kolegou iz nautičnih vod spoznaš, zmer kej nouga zveš in dožviš.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 30. Apr. 2008 17:35

Lara napisal/-a:Jaz bi sla nekaj kupit :D Verjetno bom sla pogledat, ce bo vreme zdrzalo.

no-ce prides mi sporoc na zs pa se pred ponedeljkom lepo prosim-da prides mal do nasga stanta :)
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 30. Apr. 2008 17:42

Aloha napisal/-a:Mah, te marinade so mi čist bedne. Sm bla enkrat prisilno na Gibonniju (se mi zdi?!), hvala bogu za družbo enih hecnih rahlo okajenih modelou, k so se tist cajt, k sm js čakala idiota, s kermu sm pršla, ukvarjal z mano :D .

Well, letos očitno ne bom delala, čeprou mi je blo oblublen :< . Najraj bi tle skurcala dotične osebke, ampak se bom uzdržala, kr sm preveč poštena deklca.

Delala sm pa že, tko tle kt u Izloli. In je blo zmer superca. Pa da se razumemo, delala (!), ne nastaulala, kar pomen, da znam povedat, kaj se prodaja, da znam primerjat, predlagat in naudušt kšnga potencialnga kupca :) . Pa še dost kolegou iz nautičnih vod spoznaš, zmer kej nouga zveš in dožviš.


kje ti je blo boljs delat v Izoli al v Portorozu?
ja ljudje so v tem fohtu zlo preprosti pa tko prjazni-in res jih velik spoznas taksnih in drugacnih osebkov
cak a si ti iz obale drgac?
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 30. Apr. 2008 18:37

Portorož mi je itak bolš, že sam zarad "slovesa", majskega termina (ki sicer ni lih najbl primeren za nautične sejme, ampak men osebno je fino, pomlad pa novi načrti in ideje), velikosti sejma in lokacije (deset minutk pa sm tm).

Nism z obale, u Piranu mamo vikend.

Mnja, js ne bi lih rekla, da so neki zlo preprosti, je kr veliko število naduvanceu, k sam nakladajo, oblublajo in se čist previsok cenjo.
Večina tistih, k jih pa js poznam, je pa fajn descou, prjaznih, ustrežlivih, zabaunih. Upam, da mi kdaj prou pridejo tovrstna poznanstva :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 30. Apr. 2008 20:44

ja Portorož je tud men velik boljsi pac sloves mondenega mesta pa tko

aaa to je drugo mi mamo bajto v Portorožu k studiram v Kopru.. :)
Mateya120
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mateya120 » 06. Maj. 2008 15:26

oj, jst bom vrjetno šla na sejem v soboto. Zanima me sam če mogoče vesta če so živali dovoljene?(zelo mali kuža)

hvala
*FaLLeN*AnGeL*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 8. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *FaLLeN*AnGeL* » 06. Maj. 2008 17:36

Jz sm lih dons zvedla za ta sejem k sm šla na pijačo pol me je pa še frendica klicala, če bi delila letake med vikendom pa sm rekla, da loh k itak ta vikend tuki ostanem. Drugač bo pa zihr ful folka pa bo ful dogajal :) .
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Maj. 2008 18:00

Mateya120 napisal/-a:oj, jst bom vrjetno šla na sejem v soboto. Zanima me sam če mogoče vesta če so živali dovoljene?(zelo mali kuža)

hvala


Heh, itak da lahko, sej je večinoma na prostem. Če si prepričana, da nau dvignu noge nad kšno barko, pol ni problema :wink: .

Za vikend je drgač kr folka, u glaunem firbceu, k pridejo na sobotni/nedeljski izlet, cela familija, mal štafnajo, poberajo use možne prospekte, grejo še nekam na kosiu in domou.
Med tednom je dost bolš, kr greš lahko u miru pogledat, kar te zanima, ne rabš čakat "u vrsti", dejansko se laži kej zmenš, takrat se ponavad kupuje.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 12. Maj. 2008 17:05

no punce&fantje

zdej me pa res zanima kdo je bil kaj na sejmu iz cosmopolitana?
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 12. Maj. 2008 17:33

žal sovpadlo z downhill tekmo, do kere čutim večjo naklonjenost, bi pa šla zelo rada, ampak žal med tednom nisem imela časa :( je bil pa fotr med tednom in je rekel da mu je blo vredu
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Maj. 2008 18:26

Jah, klasika pač.
Glede na to, da hodmo u Portorož že deset let, jesen pa na Izolo, mamo že use, kar ns je zanimal pregledan, od zuni in znotri, tko da kej nouga niti ni blo za čekirat.
Js grem ponavad mau pozdraut folk, poferbcat, kej pouprašat, sšimfat neuporabne hostese (bi pa pohvalla eno iz Pirana, k je bla ful prjazna in clo vedla, kaj prodaja :) ), se uguzit za kšn šiht (žou se mi jh je že ene par konkretno zasral, tko da letos nism nč sprašvala).

Impresioniru nas je Abati-jeu jastožer :D alias lobster, 55-ka, konkretno uporabna, prostorna, dodelana barka, o ceni nima smisla razpraulat.
Ne gre spregledat Shipmana 50 (ahhhh).
Fascinantna in najbrž najbl izstopajoča je bla pa Black Magic, Leonard, jahta črne (!) barve (na fotki).

Slika Slika
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 12. Maj. 2008 18:48

^^ ta je pa še lepša od sunseekerjevega predatorja 82, ki je samo na pol črn

:D
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 12. Maj. 2008 18:54

Nad tole barkico je bla tud moja sosolka impresionirana in sem danes poslusala kok je bla huda in oh in sploh :D

Drugac pa letos nisem mogla it na internavtiko, ker mi ni s casom znesl. :/

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov