COSMO ZABAVE V PLAYI

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 29. Feb. 2008 18:53

No z vcerajsno prvo zurko so Cosmopolitanovke in cosmopolitanovci dokazali,da se znajo zabavat :)


Zurka je bla super..in upam,da bo se vec taksnih..

no v tej temi se pa le razpiste..po mili volji me zanimajo vasi komentarji na vcerjasnji vecer..ce je kdo bil tam..pa na naslednje zure tud..kot vemo bo revija cosmopolitan v Playi imela tematske vecere 1x mesecno...
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 29. Feb. 2008 19:07

No me zanima kere ste ble nooo,mogoče pa še jst kdaj pridem če vs bo več da vas mau spoznam pa tko mau uprašam kako ste :D :D
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 29. Feb. 2008 19:10

nas je blo kr veliko od gospoda plestenjaka,pintarja,nejca simsica,spele groselj,maje bulc...in tako naprej..

ti pa le pridi kdaj te bo zanimivo spoznat ne..
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 29. Feb. 2008 19:12

Po imenih sodeč je moralo res biti divje :lol: :lol: :lol: ...

sami pozerji :tot:
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 29. Feb. 2008 19:22

ni blo ne vem kako divje..je blo pa super..pac zbrial so tipa za naslovko revije men's health..pa miss hawaian tropic je bla tam pa tko naprej..
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 29. Feb. 2008 19:51

Ja ok ta miss havain tropic je na predizboru nosila mrežico za čez kopalke(MOJO) k ji jo je moja kolegica posodla.Pa ni mi neki baš lepa.Ne mislm misnla tko da je blo mau več teh iz foruma,te znani osebki me drgač glih tok ne fascinirajo...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 29. Feb. 2008 21:11

Uuuu, ceu žur, Grošeljca, Erazem, Plastelin, waaaa, kaj sm zamudla :D ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 29. Feb. 2008 21:43

uf kar se foruma tice neki jih je blo..k so moje kolegice ja..ene so prsle k je blo ze vsega skor konc ene mal prej..sam sm nicke pozabla..drgac pa tud mene zanima ce je bla se kera iz foruma tam k je ne poznam
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 17. Apr. 2008 20:48

naslednja zurka sledi 24.4.2008 ob 20:00
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 22. Apr. 2008 17:00

da ne bo ker/a rekla,da nism nc povedala
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Apr. 2008 17:07

Torej v bistvu cosmo organizira partije kamor so povabljeni smetarijada kvazi zvezdnikov...in potem takem bo Jochie izgubil službo...in bo samo še za okras tukaj ali kaj?
Oziroma če bo že party cosmo...bo izključno na bazi cosmoforumašev in bo fake cosmo party v lastni režiji?

Očitno spadamo mi med kvazi pripadnike cosmota in smo neki nakladači ki nekaj furamo neki umetni imidž in skušamo biti cosmo boyssi oz. cosmo girls...pa odpade zdaj možnost da rečem jaz sem cosmo frik in cosmo hud model....ode ego v pm in samopodba...kajti vse skupaj je zgrajeno na lažnih temeljih.
No vsaj i redki izbranci lahko uživate med cosmo zezdami in komunicirate in ste v igri...

Mnja... :nein: :frown: :cry: :saddev:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 22. Apr. 2008 17:09

ryu10kyu napisal/-a:Torej v bistvu cosmo organizira partije kamor so povabljeni smetarijada kvazi zvezdnikov...in potem takem bo Jochie izgubil službo...in bo samo še za okras tukaj ali kaj?



Ne, jst bom hodila na njegove partije! Oblubm!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Apr. 2008 17:11

No daj bomo potem imeli fake cosmo party in bomo pač normalni smrtniki šli v neki pajzl od lokala in furali neki lažni egotrip kvazi zelo pomembni osebki! :D :D :D Če drugega ne bomo namesto pira in raznih kavic še vedno lahko naročili koktail z imenom cosmopolitan...kolikor vem ga imajo v Uršuli...tako da ne bomo prikrajšani :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 22. Apr. 2008 17:23

ryu10kyu napisal/-a:Torej v bistvu cosmo organizira partije kamor so povabljeni smetarijada kvazi zvezdnikov...in potem takem bo Jochie izgubil službo...in bo samo še za okras tukaj ali kaj?
Oziroma če bo že party cosmo...bo izključno na bazi cosmoforumašev in bo fake cosmo party v lastni režiji?

Očitno spadamo mi med kvazi pripadnike cosmota in smo neki nakladači ki nekaj furamo neki umetni imidž in skušamo biti cosmo boyssi oz. cosmo girls...pa odpade zdaj možnost da rečem jaz sem cosmo frik in cosmo hud model....ode ego v pm in samopodba...kajti vse skupaj je zgrajeno na lažnih temeljih.
No vsaj i redki izbranci lahko uživate med cosmo zezdami in komunicirate in ste v igri...

Mnja... :nein: :frown: :cry: :saddev:


torej si ti vse skupaj narobe predstavljas oziroma kvasis bedarije!!
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 22. Apr. 2008 18:17

ryu10kyu napisal/-a:No daj bomo potem imeli fake cosmo party in bomo pač normalni smrtniki šli v neki pajzl od lokala in furali neki lažni egotrip kvazi zelo pomembni osebki! :D :D :D Če drugega ne bomo namesto pira in raznih kavic še vedno lahko naročili koktail z imenom cosmopolitan...kolikor vem ga imajo v Uršuli...tako da ne bomo prikrajšani :gruebel:


Sam res ej, še prej bom šla pa jst na kašno tržnco pa si kupla kašn fake D&G, sej itak ne bojo vedl, tko da ne bom glih , sramotno, nosila kakšnih cunj iz C&A, pa skoz bom na telefonu, da bom zvenela ful fensi, pogovarjala se bom pa itak s tabo, k boš seveda tud na telefonu :)

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov