Umor pred T-Clubom

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 13. Dec. 2007 20:25

28-letni Gregor Mom, je bil pred brutalnim umorom gost lokala T-Club. Na stopnišču naj bi se nenamerno zaletel v enega izmed šesterice ljubljančanov, starih med 18 in 22 let. Vnel se je prepir, med tem pa je 19-letni osumljenec umora odšel do svojega avta, zgrabil meč-katano, ga skril pod bundo in odšel nazaj pred lokal, kjer je z mečem zabodel Gregorja...
Šesterica je nato pobegnila, zakopala meč in sežgala morilčevo obleko...

Tako...malo na kratko...

Sedaj pa se malo razpišite, kaj si mislite o tem?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 13. Dec. 2007 20:38

Ok tole kar se dogaja že povsod je že kr bolan.Žal mi je za fanta.Zakaj se folk ne more prenašat med sabo pa tud nevem.Pa zih se je šlo za uno varjanto jst sm lublančan kaj se bo mariborčan zaletavu vame.Kr neki no.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 13. Dec. 2007 20:41

Jaz se sam sprasujem kam gre ta svet. Kako lahko obstajajo tok kruti, brezsrcni ljudje.
Zal mi je za fanta, in za vse, ki so kaj takega doziveli, ter upam da bodo storilci kaznovani.
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 13. Dec. 2007 20:42

Prosim z velikimi tiskanimi da napišeš ime in priimek storilca to je prvo(sicer si pa mislim kako se bo glasiv njegov priimek)

Drugo kod drugo vseh 6 fantov(ljubljančanov),ki je sodelovalo (za moje pojme je sodelovalo) pri umoru strpit v zapor pa če so takoj stari 18 let...me ne zanima jaz usebno jim zagrenim življenje v nulo...

Tisti,ki je to storil pa ne bom komentirala želim mu samo čim dalše gnitje v zaporu!!!
Take jaz sploh ne bi uvrščala v kategorijo ljudje!!!!!

Počas bom začela podpirat dosmrtno kazn (ala električni stol in take vrjante)
Pa mi pošteno dol visi za Hanžka pa njegove človekove pravice!
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 13. Dec. 2007 20:47

...
Zadnjič spremenil the big red machine, dne 14. Dec. 2007 22:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 13. Dec. 2007 21:01

Ja ime in priimek je pravilno ja...Elvis Livadić.

Mislim res svašta kaj se dogaja...ok sej če bi ga pretepli bi že nekako zastopu, sej lj pa mb nikoli nista bla/nista/in ne bosta bla skupi, sam da greš v avto po sablo in ga do smrti zabodeš...ja jebomater sam tle se pa vse konča no... :eek: :eek: Se strinjam, da je treba take do smrti strpat v zapor...30 let je premalo... :roll:

Ta pretep se je seveda dogajal 6 na 1...tipično... :evil:

Če nebi policija prehitela Viol, bi bilo unih 6(pa še kdo drug) danes v kliničnemu v gipsu od glave do pet pomoje... :twisted:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 13. Dec. 2007 21:05

..... ELVIS LIVADIĆ....

No sej kam paše je jasno, nič nenavdn priimek ...se ne čudim in sem kaj tekega pričakovala...
Sicer pa da ni kaj v sorodu mislim po ne vem katerem kolenu bratranec s tistim iz Globala!

(pa nisem rasist ali kar koli imam veliko prijateljev iz bivše juge, ampak taki gnoji me pa totalno ob živce spravijo, takrat si resnično človek zaželi Jelinčiča na oblasti)
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Dec. 2007 21:21

the big red machine napisal/-a:morilčevo ime je Elvis LivadIĆ. Tako da se takoj ve kje smo :roll: .

Sicer pa je bil umorjeni član Viol, katere bi sigurno vzele stvari v svoje roke v kolikor jih ne bi policija prehitela.


ma sej te Viole so tud mal prtegnene :roll: vem, ko sem še hodila na fuzbal tekme in so samo oni skos sikal in težil in naperjal pesti v dragonse. :roll:

drgač pa se mi zdi, da se je to amlce preveč razpaslo.Madona sej vsak mesec v eni diskoteki enga zabodejo :roll: jst se prav res psloh en upam več it nikamor, ker nkol ne veš kako boš malce grdo pogledal nekoga, pa te čez par minut en bo več med živimi.
Sicer pa kaj naj rečem, vsak ki se tako loti reševanja težav je največji slabič na svetu.To dokazuje njegovo nemoč in nesposobnost!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 13. Dec. 2007 21:23

*_nincy_* napisal/-a:..... ELVIS LIVADIĆ....

No sej kam paše je jasno, nič nenavdn priimek ...se ne čudim in sem kaj tekega pričakovala...
Sicer pa da ni kaj v sorodu mislim po ne vem katerem kolenu bratranec s tistim iz Globala!

(pa nisem rasist ali kar koli imam veliko prijateljev iz bivše juge, ampak taki gnoji me pa totalno ob živce spravijo, takrat si resnično človek zaželi Jelinčiča na oblasti)

Tudi Jelinčič na oblasti nas ne bi rešil Pluta in Trobca, pa še koga ... :wink: Čisto vsi kriminalci pa res niso na -ić. In vsi na -ić seveda niso kriminalci.
Tako da ni potreben poseben komentar, če je pač v tem primeru storilec "na -ić".
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 13. Dec. 2007 21:26

Joooj kaka izjava, ubogi Drekonsi, še vsako mesto oz.vsaka vas ki sovraži LJ jih bo vedno čakala ne samo Viole. In tudi povsod so že dobili pošteno po p***i :D
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 13. Dec. 2007 21:28

kr.ena napisal/-a:
*_nincy_* napisal/-a:..... ELVIS LIVADIĆ....

No sej kam paše je jasno, nič nenavdn priimek ...se ne čudim in sem kaj tekega pričakovala...
Sicer pa da ni kaj v sorodu mislim po ne vem katerem kolenu bratranec s tistim iz Globala!

(pa nisem rasist ali kar koli imam veliko prijateljev iz bivše juge, ampak taki gnoji me pa totalno ob živce spravijo, takrat si resnično človek zaželi Jelinčiča na oblasti)

Tudi Jelinčič na oblasti nas ne bi rešil Pluta in Trobca, pa še koga ... :wink: Čisto vsi kriminalci pa res niso na -ić. In vsi na -ić seveda niso kriminalci.
Tako da ni potreben poseben komentar, če je pač v tem primeru storilec "na -ić".



Tukaj je primer smrti mladih v diskotekah...

Kaj imata Trobec in Plut zveze z mladino?

Poleg teh dveh jaz ne poznam nobenega morilca več s slovenskimi koreninami...

Mislim da sem dovolj jasno napisala da imam tudi sama prijatelje bivše juge in da ni letelo na celotno populacijo ić :wink:
Dejstvo pa je da se ne čudim, da se tako piše. Kar pa ne pomeni da nihče od slovencev ni sposoben tega narediti!

Sem napisala že 2 posta višje tako da si raje preberi vse tri in potem naredi povzetek.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 13. Dec. 2007 21:30

the big red machine napisal/-a:Joooj kaka izjava, ubogi Drekonsi, še vsako mesto oz.vsaka vas ki sovraži LJ jih bo vedno čakala ne samo Viole. In tudi povsod so že dobili pošteno po p***i :D



Sej a se dregonsi sploh še kje pojavljajo?

(res da ne gledam kaj preveč športa ampak že dolgo nisem zasledila nič o njih)
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 13. Dec. 2007 21:33

...
Zadnjič spremenil the big red machine, dne 14. Dec. 2007 22:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 13. Dec. 2007 21:33

Ja na hokejskih tekmah so....samo pustmo zdaj Dragonsi VS Viole!

Sicer pa, roko na joško, še nisem slišal, da bi kdaj kak "Janez Novak" prišel s sablo al pa z nožem v diskač pa začel štihat okol....
Zadnjič spremenil McLarnovc, dne 13. Dec. 2007 21:38, skupaj popravljeno 1 krat.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 13. Dec. 2007 21:36

the big red machine napisal/-a:Mah zgradit zid visok 20m po celi južni meji in je stvar rešena. Še prej pa ukrotit to pasmo mešančkov pri nas.



Misli mi bereš...se popolnoma strinjam s teboj...
:respekt:
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov