zunanji disk

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 25. Okt. 2006 18:39

pred kratkim sem kupila zunanji disk.. vse lepo in prav, usb je ok, samo računalnik mi tega diska sploh ne zazna. meša se mi že, par dni že inštaliram pa zopet odstranim disk, v upanju da bo bolje :cry: ma katera/kateri isti problem oz. bi znal pomagati?? :roll:
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 26. Okt. 2006 8:07

A si zihr da je vse ok? Lahko je šlo marsikaj. Lahko je to okvarjeno že od nakupa. Recimo največkrat pri je ekstrcih kaj s kablom narobe. Lahko je tud disk šel... nikol ne veš. A si ga že probala na drugih kompih??

Tako da najprej malo bolj opiši problem.... ga zazna ali ga vidš pa je neaktiven??.. kje ga vidiš? v explorerju?? Al si probala jet pogledat v disk menagment. Če ga tam zazna.. itd itd... Je mogoče fora v kakšnih driverjih, ki si jih dobila zraven. Kakšen OS maš... itd itd...

Velik je tuki vprašajev tako da...
And now something completely different
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 26. Okt. 2006 12:22

gregor hvala za pomoč :) so mi zrihtali računalnik na enem drugem forumu, vesela sem pa vsakega odziva. ni zaznal diska, potrebno pa je bilo it v upravljanje diskov... kar sem pa sploh prvič vidla :D

lp ***
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 28. Feb. 2009 13:44

Ne bom odpirala nove teme, bom kr tuki napisala k mam eno vprašanje o USB ključkih, in sicer:

Kupujem si novega in vidim, da imajo tudi take da so kot obeski. Zdej me pa zanima, ker je tale slikca :arrow: http://www.ceneje.si/CX000A9A7F_-_trans ... h-v90c-4gb malo mikena in iz tega ni razbrat kje je potem "čip" (al kaj je že to) oz. al se pokrovček dol sname al potisneš z gumbkom vn? Mogoče ga kdo ima?
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
lol101
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 1. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lol101 » 01. Mar. 2009 16:16

Ta tema je za zunanje diske ne za USB ključke...
Js imam 320GB WD 2.5" ZLO ZADOVOLN
LP
Feldman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feldman » 27. Okt. 2009 7:12

Js mam WD 1Tb in sm zadovoln...Je hiter pa tih :) Počasi bo pa treba it po drugega ker ta je že skor povn :twisted:
crazyL1KEme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 8. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a crazyL1KEme » 07. Nov. 2009 16:29

borboletta napisal/-a:Ne bom odpirala nove teme, bom kr tuki napisala k mam eno vprašanje o USB ključkih, in sicer:

Kupujem si novega in vidim, da imajo tudi take da so kot obeski. Zdej me pa zanima, ker je tale slikca :arrow: http://www.ceneje.si/CX000A9A7F_-_trans ... h-v90c-4gb malo mikena in iz tega ni razbrat kje je potem "čip" (al kaj je že to) oz. al se pokrovček dol sname al potisneš z gumbkom vn? Mogoče ga kdo ima?



Glede na prikaz bi rekla da se ima verjetno na strani kakšen drsnik, s katerim porineš USB priključek iz ohišja.

Drugače pa WD 500GB :D
I came, I saw, I had no idea what was going on, I left.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov