MMS marketing?

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

andrejm63
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejm63 » 18. Nov. 2010 14:38

Zdravo, mene pa zanima kako moteč oziroma nemoteča se vam zdijo mms sporočila namenjena marketingu (http://www.m-medij.si/mms-marketing) ?

Verjetno bo tega v prihodnosti vse več, mobitel je že resno zaštartal z zadevo.. No, moje mnenje je, da je tovrstni način oglaševanja verjetno v prihodnosti neizogiben, potrebuje pa določeno mero nadzora.
Zadnjič spremenil andrejm63, dne 18. Nov. 2010 19:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 18. Nov. 2010 15:45

nadležno in vsiljivo se mi sliši. upam, da ne bo treba prenašat tega res...
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 18. Nov. 2010 15:52

tudi meni zoprno za znoret. mislim, da bi vseeno morala obstajati varovala, ki bi dovoljevala uporabniku odjavo od takšnih sporočil. če pa ne, potem pa menim, da se mi bo splačal ustanovit mobitel podjetje, ki s takim oglaševanjem ne bi morilo uporabnikov. pomoje bi mi kljub zato višji ceni, vseeno dobro laufalo :D :D :D osebno ne poznam nikogar, ki ga ta način oglaševanja ne moti. vsak se od teh storitev odjavi, razen starejša populacija, ki se ne zna. večina teh pa tudi ne zna prebrat sporočila :D
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 18. Nov. 2010 17:13

To npr. Simobil že počne, občasno javlja kakšne svoje akcije ali kaj podobnega..no ja, priznam, da se mi ne zdi neki strašno moteče, ker res ni pogosto (nekajkrat letno?); in, pač, ker sem njihov naročnik - naj jim bo, al neki; če bi se šlo pa za neka X podjetja z namenom reklamiranja, za katera niti ne vem kako bi me izbrskala(*), bi pa popizdila, priznam. :D

(* ker nisem vpisana v imeniku mobilnega operaterja - če bi pa le-ta "izdajal" številke, bi blo pa šele hudo)

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov