Torba za prenosni računalnik

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ettany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Ettany » 24. Maj. 2010 6:27

Torbe katere znamke uporabljate? Vam je bolj pomembna funkcionalnost ali izgled. Bi imele torbo za prenosno računalnik v barvah (ne črne)?
panterica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Tam nekje

Neprebrana objavaNapisal/-a panterica » 24. Maj. 2010 12:40

Jo nimam. Črna je tudi barva. Bi jo pa imela tudi druge barve.
Ettany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Ettany » 25. Maj. 2010 23:54

Se strinjam, da je črna tudi barva,ampak jaz že tako ali tako vedno bolj temno oblečena hodim naokrog in bi bilo fino, če se malce obarvam:) Ful so mi lepe torbice od Golle: http://www.golla.com, http://sl-si.facebook.com/pages/Golla-S ... 5659470917 in od Belkina: http://www.belkin.com/IWCatSectionView. ... n_Id=2033;
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 26. Maj. 2010 9:07

Jaz torbe, ki je prav za prenosnik ne bi nikoli imela oz. kupila. So mi grde, sploh tele od Golle, najbolj od vseh pa tiste v obliki aktovke (ali torbe za čez ramo), ki ti jo podarijo zraven računalnika. In prav groza me je, ko v mestu vidim ljudi, ki se lih odpravljajo na faks z nahrbtnikom, v roki pa nesejo še kufer... :?
Jaz uporabljam nahrbtnik, ki ima dovolj oblazinjen predal prav za te namene. Take najdeš že skoraj povsod in so funkcionalni in estetski obenem.
V kratkem, ko bom našla primernega, bo sledil pa nakup ovitka (laptop sleeve, ima tudi Golla). S tem si lahko najbolj stajliš in skriješ prenosnik v kako lepo torbico, ki ne kriči "ej, v meni je pa računalnik". :)
Kakih kričečih barv (svetlo zelena, roza, oranžna, turkizna) nikoli, ker ni moj stil, ostalo (svetlo siva, bela, vijolična) bi šlo :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Maj. 2010 9:45

Jz mam tud samo tale "rokav"(sleeve; vijolčen, valda), potem pa vse skupaj lepo dam v nahrbtnik, pa je problem rešen.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 26. Maj. 2010 11:29

Imam navadno od HP, ki je prišla zraven prenosnika. Za moje potrebe je čisto dovolji, ker jo zelo redko rabim
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 26. Maj. 2010 12:44

uporabljam znamko crumpler ... za foto opremo je fantastična

www.crumpler.eu
Uporabniški avatar
LEEL00
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LEEL00 » 26. Maj. 2010 21:48

Wii kaksna dobra tema. Moje najljubse so od Tucano. :D

Slika
There was a point to this story, but it has temporarily escaped the chronicler's mind.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 27. Maj. 2010 13:45

Js sm si lihkar omisnla 17,3'' prenosnika in sm v fazi nakupvanja necesa za prenasanje mojga nouga lubcka ... sam se mi zdijo use torbe in podobne stvari, u katerga bi sou, tkooooo ogromne, da me mine, da bi ga sploh okol prenasala :/
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
beyonce_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 2. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a beyonce_ » 27. Maj. 2010 16:34

Moč je zmožnost,da z golimi rokami razlomiš celo tablico čokolade...in potem poješ le en košček. HaVe A NiCe DaY**
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Maj. 2010 16:59

Torbi za prenosni računalnik nisem nikoli posvečala pretirane pozornosti. Takrat, ko sem kupila prenosnik, sem zraven kupila še eno torbo po ugodni ceni in to je bilo to. In je bila čisto v redu (in je še zmeraj kot nova), zadnje leto je pa sploh ne uporabljam, ker imam prenosnik skoz doma.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 29. Maj. 2010 10:18

Jst sem pred kratkim iskala novo torbo in sem bila zelo razočarana nad ponudbo... večina torb je še starih dimenzij... torej za prnosnike velikosti 15.4...ki jih je btw še zelo malo... medtem ko je za 15.6 dobit torbo, ki bi bila perfect fit dosti težje... vsaj pri nas...

tako, da sem jo že hotela iz tujine naročit... ampak sem šla potem na srečo še v samsonite pogledat in tam sem našla pefektno torbo, sicer je bila kar dosti draga, samo ker pač računalnik skoraj vsak dan prenašam na fax.... oz. skoraj kamorkoli že grem sem pač reskirala...

...tiste razne grde torbe, ki jih prodajajo v bigbangih ipd... majo pa jih itaq že vsi, pa mislim, da niso kaj pretirano kvalitetne...

moja ima namreč extremno ojačan del za računalnik z enim posebnim materialom... zaenkrat sem zelo zadovoljna.

kar se tiče pa barve je moja lepo črna in mislim, da je čisto ok, ker ne maram raznih kič variant, z izjemo golle, pa še tiste, ki sem jo jaz hotela nimajo nikjer prinas... pa tucano ma tud lepe ...samo mal manj praktične kot samsonite

...itaq bi se mi pa na faxu vsi smejal, če bi prišla s kakšno pink torbico :lol:
Ettany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Ettany » 31. Maj. 2010 20:33

Ja, tudi jaz imam problem s tem, da je moj računalnik kar velik in ga res ne morem stlačiti v vsako torbo....so pa tudi meni všeč nahrbtniki. Se strinjam, da ni treba, da se od daleč vidi, da prenašaš računalnik:) Glavni namen je tako ali tako, da je računalnik pri prenašanju zaščiten, no, nič pa ni narobe, če še dobr zgleda:) najbolj me mika tale: http://www.golla.com/#/en/bags/laptopBa ... sign/black

Sicer spet no v barvah, ampak vseeno:)
¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 31. Maj. 2010 21:24

No js računalnik zlo mal prenašam sem pa tja, samo iz lj pa domov, pa še zelo velik je 18.4 ker ga nisem kupla z namenom da bi ga velik pranašala, zato mam kr eno navadno torbo črno znamke Port, baje so dost kvalitetne. Všeč mi je ker ma dost predalov in ručo za čez ramo (je priročno ko se natovoriš). Nevem, kolegica je naročila od Golle, pa ni mela nubenga dodatnega predala (npr. za polnilc), pa tut ruče ne. Ok, nism se pozanimala, tko da nevem, če majo vse od Golle tako, povem pač ta primer. Pa všeč mi je ker ma še uspredi potem en predal, za razne drobnarije od kulijev in telefonov (čeprav jih nimam tam), je pa priročno, da kako gradivo s faksa nahitro not vržem.

http://www.portlaptopbag.co.uk/
Ettany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Ettany » 01. Jun. 2010 19:00

Ja, tale mi je všeč ja. Se strinjam, da je na prvem mestu praktičnost. Danes sem si šla v živo ogledat To torbo Golla in je tudi zelo praktična z ogromno predali. Ker pa je tudi moj računalnik nekoliko večjih mer, bo najbolje, če ga pren nakupom kar preizkusim.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron