kode za sims 2

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

michael_jackson
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 3. 2010
Kraj: eadfasdf

Neprebrana objavaNapisal/-a michael_jackson » 06. Apr. 2010 17:18

hai!
A kdo pozna kode za sims 2.Kode kk se dnar nalaga?Pa polno drugih....če jih vete seveda.Napišite jih,ker jaz jih nikjer ne najdem. :cry:
urshiii<3
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Apr. 2010 17:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Cant_sleep_tonight
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Cant_sleep_tonight » 06. Apr. 2010 18:21

tebi pa res spilajo..kuku?
michael_jackson
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 3. 2010
Kraj: eadfasdf

Neprebrana objavaNapisal/-a michael_jackson » 11. Apr. 2010 16:22

sirova štručka napisal/-a:http://www.google.si/#hl=sl&q=kode+za+sims+2&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=295130ba7f2adb23

Pa pejt kej pametnega delat. Ne vem, knjigo brat, psa naučit, da ti ne bo po hiši scal, da ne bo edina stvar, ki jo boš znala, ko boš v srednjo šolo prišla, kako se računalniške igre igrajo. Ker tebi je res dolgčas, zunaj pa tak lep dan. In ne mi rečt, da ni nič za delat, ker je vedno kaj za delat, sam videt morš. Teb se pa nič ne da, pa raje za računalnikom bluziš.
( Da ne bo kdo rekel, da jaz delam enako :P prej sem bila zunaj, zdaj pa eno knjigo berem, pa še cel kup drugih stvari delam zraven (ženska sposobnost :D) in nikoli mi ni dolgčas.)

saj pes ne lula več po hiši,zuna sm pa več ko na računalniku to itak...knjig sm pa že vlk prebrala ko jih mormo v šoli brat pa vlk drugih stvari delam....sam se jih včasih naveličam pol je pa dolgcajt.
urshiii<3

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov