LG telefoni

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 14. Jul. 2009 18:44

Upam, da je prava tema :) .

No v glavnem kupujem nov telefon - všeč mi je LG Arena. Ampak dvomim v nakup, ker sem slišala veliko kritike čez LG telefone nasploh. Kakšne so pa vaše izkušnje z LG telefoni?

Nisem zahtevna pri tefoni - hočem, da ne zmrznejo, ko kličem ali se nepričakovano ugasnejo, da se ne pokvarijo po pol leta. Telefon rabim za klicanje, SMS, kaka slika in občano internet. Pa seveda za muziko.
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
Uporabniški avatar
Lil`Bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 2. 11. 2007
Kraj: otok Ajaja

Neprebrana objavaNapisal/-a Lil`Bee » 15. Jul. 2009 6:57

js nism zadovoljna.. res je sicer da moj ni neka huda tehnologija, mam chocolate varijanto, ki mi je bil ful lep ko je prišel ven. Ampak sem nekoliko razočarana bila že takrat, ko je bil med "novejšimi".

-Velik minus za nelogične menije, predvsem če si navajen na nokio, eriksone, ali pa samsunge, moraš res brat meni, da vidiš kaj delaš..
-Minus tudi za občutljivo ohišje, ker so takoj risi gore pa ne glede na to kako ga paziš.. sploh srebrna linija na mojem modelu je takoj postala bela
-Slike so katastrofa..slaba osvetlitev, ločljivost, sem imela prej samsung z slabšo kamero pa so se mi zdele slike veliko boljše, da ne omenim, da ti v albumu vidiš določeno sliko, ko pa jo pošlješ naprej, oz. prestaviš na računalnik opaziš da je zajela več, kot je vidno na telefonu.
-Slabo je tudi da ni možnosti nastavitve poljubnega zvonenja za alarm in sporočila
-hitro prazna baterija..vendar je to verjetno zdaj tako normalno, ker se vsi modeli hitro izpraznijo, ne pa stari modeli ki so držali po 1teden:)

Moja kolegica ima sicer nekaj novejšega, in je ful zadovoljna z slikami..neko varijanto z tisto palčko ima, brez tipkovnice, ampak si ga je šele kupila, tako da ne znam presodit če je to samo začetniško navdušenje ali ji je res dober.

razmišljam že o novem mobitelu, vendar mi nekako še ni nič vzbudilo pozornosti, sploh ker mora imeti neko obliko pa brskalnik - nujno, ker mi res manjka. Se pa zagotovo ne bom več odločila za firmo LG

verjetno ti bo pa kdo ki že ima model ki ga nameravaš kupiti znal bolje povedati, pač v mojem primeru je blo bolj švoh

:D :D
petrca8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 9. 7. 2009
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a petrca8 » 15. Jul. 2009 9:46

Tud js sm mela Chocolate economy varianto in vse kar lahko recem je, da se strinjam z vsem zgoraj napisanim.
Dodala bi se, da je ogromen minus ta da se pri soncni svetlobi skoraj nic ne vidi na ekran in da ce imas telefon potihem, ti alarm ne bo zvonil...

Nikoli vec LG-ja. Zdej mam enega Samsunga in sem zelo zadovoljna.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov