Nintendo Wii

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 25. Jun. 2009 18:44

Teme nisem nasla, tudi stari iskalnik je ni nasel. Ce pa je, naj me nekdo popravi.

Torej, danes sva s fantom kupila Wii. Zanima me, katere igre vi igrate, ali jih kupujete, loudate ipd. Pa katere dodatke se splača kupit.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 27. Jun. 2009 10:42

Ko sva ga še imela, sva igrala normaln Sports, ki je zraven pa dokupla sva še Fit - ki je zakon :) Joga, aerobika in box so super. Pa tud za mišice niso slabe vaje :)
Za ostalo mam računalnik :D
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 20. Jul. 2009 10:46

a_pikica_a napisal/-a:Teme nisem nasla, tudi stari iskalnik je ni nasel. Ce pa je, naj me nekdo popravi.

Torej, danes sva s fantom kupila Wii. Zanima me, katere igre vi igrate, ali jih kupujete, loudate ipd. Pa katere dodatke se splača kupit.



ooo, kok sm ti fooouš :oops: :D ampak če bi bla na tvojem mestu bi ceu dan tenis igrala ne pa kle sprasvala kaj mi igramo :)
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 21. Jul. 2009 12:53

Midva igrava največkrat wii sport in tv show king (kviz-ker mam jz ful rada kvize :) )
Drugače sem si nazadnje pobrala my fitness coach, kjer si naštimaš kaj bi rad okrepil in ti ena ženska kaže vaje :D Smeh ful...
Od dodatkov pa imamo mikrofon, une nastavke za vozit avto (to se splača če so ti všeč igre z avti) in neko pištolo varjanta :D
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
B3jb1ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a B3jb1ka » 14. Okt. 2009 10:14

Wii je zakon! Sva zadnjič s frendo tok boksale, da so me pol še dva dni mišice bolele. :lach:
Rajkec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 16. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Rajkec » 19. Okt. 2009 10:27

Wiii ga Owna :) Zakon je :) Sedaj imaš še opcijo da dokupiš sobno kolo :)
B3jb1ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a B3jb1ka » 19. Okt. 2009 10:42

Rajkec napisal/-a:Wiii ga Owna :) Zakon je :) Sedaj imaš še opcijo da dokupiš sobno kolo :)



zakon!
When Life Gives You Questions, Google has Answers.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 19. Okt. 2009 11:32

Jst ga bom prov kmal zdele dala odklent, igrce stanejo preveč.
Drugač mam pa tud ploščo wii fit, pa wii sports, pa zdej še sims castaway....
Ostalo pa piratsko :P
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 02. Dec. 2009 15:23

skoraj ne morem verjet, da se s tem lahko človek "razgiba". :) žal nisem imela možnosti preizkusit wii-ja, ampak me vseeno zanimajo še kakšne vaše izkušnje. moj dragi si že nekaj časa želi eno igralno konzolo: sicer sva se nagibala k ps3, ampak tudi tale wii je zelo vabljiv. čeprav cene so itak ubijalske.
kaj torej bolj priporočate?
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 02. Dec. 2009 15:57

hja, odvisno od različnih stvari.

Kakšno televizijo imata? Če je tak bolj običen tv (katodni), potem ne bosta mogla izkoristiti vsega, kar ponuja ps3, ker je bolj zmogljiva konzola, medtem ko je wii manj zahteven, kar se tiče grafike.

Kaj bi igrala? Wii je bolj za družabne zadeve, kjer lahko igrata po 2 ali več skupaj, in je na splošno bolj 'družinska' konzola, zanj naredijo manj streljaških iger (kar ne pomeni, da jih ni) in več iger v stilu Mario Kart ali Mario Galaxy (ki je super xD), Guitar Hero ... pri wiiju je tudi manj gumbov na kontrolah, in se je veliko lažje navadit na igranje. PS3 ima veliko večjo izbiro iger in boljšo grafiko, ne vem pa, kako je z branjem piratskih dvdjev. Vem da nekaj časa nazaj sem slišala, da ga je do tega zelo težko spravit, ampak ne me držat za besedo. Wiija se po drugi strani zelo preprosto da čipirati.

PS3 je dober tudi zato, ker vrti blu-ray, če imata slučajno kako željo po tem :D

Tako da ja, konzola je povsem stvar tega, kaj vaju zanima. Meni je wii bolj všeč, ker je bolj priročen (če je treba, ga daš v ruzak in odnesem kam, za kako zabavo ponavadi), pa res mi je vseeno, katero vrst iger igram, dokler so zabavne, plus da imam za igre tudi računalnik in igre, ki jih ni na wiiju, ponavadi lahko igram na PCju. Pa všeč so mi kontrole :D
Je pa tako, wiija ima moja sestra, tako da lahko govorim iz izkušenj, medtem ko sem ps3 igrala samo tu in tam pri kolegih.


Aja, še kar se cene tiče: kupi rabljeno konzolo. Moja sestra jo je, in dobiš isto stvar (po možnosti še z dodatno opremo) za manj denarja kot v trgovini. :)
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Dec. 2009 18:22

Rajkec napisal/-a:Sedaj imaš še opcijo da dokupiš sobno kolo :)
Načeloma sem za igrice, ampak tole .. :roll:, matr, pejte ven na kolo, ne pa pred TV.
Uporabniški avatar
obliterator
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 154
Na forumu od: 23. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a obliterator » 03. Dec. 2009 8:27

Wii je od vseh konzol najbolj energičen in skrajni čas je bil.
Po mojem mnenju najboljša konzola na tržišču.
Na drugi strani pa je to edina konzola pri kateri se lahko resno poškoduješ. Moj primer: Wii tennis---forehand---4 šivi :lol:
Še par zabavnih linkov:
http://www.wiihaveaproblem.com/
http://www.wiiinjury.com/
When the pin is removed, mr. grenade is no longer your friend.
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 03. Dec. 2009 10:08

@sunflower: tole je bilo več kot izčrpno. :) tenkju.
glede na napisano, sva se zdaj odločila kar za wii. tudi zato, ker je najin tv že malo star in da ne bo treba še v ta nakup.
zanimajo naju predvsem športne igre in družabne. to je verjetno vse na razpolago, ne?
kaj sploh dobiš v "osnovnem" paketu? (če se recimo odločiva za nakup nove.) in kako je s tisto ploščo za telovadbo? je to že zraven?
kolikor sem gledala, zadeva sploh ni poceni ... in če moraš stvari še dokupit. jaojao. je kakšna akcija kje? ;)
ful hvala za odgovore!
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 03. Dec. 2009 10:13

obliterator napisal/-a:Wii je od vseh konzol najbolj energičen in skrajni čas je bil.
Po mojem mnenju najboljša konzola na tržišču.
Na drugi strani pa je to edina konzola pri kateri se lahko resno poškoduješ. Moj primer: Wii tennis---forehand---4 šivi :lol:
Še par zabavnih linkov:
http://www.wiihaveaproblem.com/
http://www.wiiinjury.com/

kaj? mahaš s konzolo (=loparjem) in se treščiš, razbiješ, poškoduješ? strašno! :eek:
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 03. Dec. 2009 11:51

misswho napisal/-a:
obliterator napisal/-a:Wii je od vseh konzol najbolj energičen in skrajni čas je bil.
Po mojem mnenju najboljša konzola na tržišču.
Na drugi strani pa je to edina konzola pri kateri se lahko resno poškoduješ. Moj primer: Wii tennis---forehand---4 šivi :lol:
Še par zabavnih linkov:
http://www.wiihaveaproblem.com/
http://www.wiiinjury.com/

kaj? mahaš s konzolo (=loparjem) in se treščiš, razbiješ, poškoduješ? strašno! :eek:


moja mama je razbila luč :nixweiss:
:rofl:
Let's swim to the moon .....

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov