me2everyone

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

marth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a marth » 10. Jun. 2009 22:47

a je kdo od vas včlanjen na tej spletni strani : me2everyone

Kaj menite ali jim bo res uspelo? jih podpirate glede na to da v teh hudih časih nameravajo preko spleta zagotoviti službe približno 50.000 ljudem, in ker nameravajo veliko denarja prispevati dobrodelnim družbam?

Ta spletna stran je v bistvu neka vrste mešanica med facebookom in bolho. Na njej lahko klepetate z vsemi svojimi prijatelji, ter si ogledate nešteto možnih izdelkov za nakup preko spleta. Registracija je seveda zastojn. In nikoli vam ni treba plačati ničesar.

Zaradi tega ker lahko na me2everyone klepetate s prijatelji, upajo pri me2everyne da se bo njihova številka članov povečala na več milijonov, s tem pa bodo dobili ogromno potencialnih kupcev. Vsak privatni podjetnik oz. kdorkoli, bo lahko preko spletne strani prodajal svoje izdelke. Ker bo Stran verjetno imela veliko članov bo to zelo dobičkonosno.

S tem dobičkom bo me2everyone plačal svoje delavce, med katerimi ste lahko tudi vi, saj lahko vsak postane član in tudi delavec pri me2everyone (več informacij na sami spletni strani). 10% vsega dobička pa bodo namenili dobrodelnim družbam.

Torej če le želite klepetati s prijatelji, pogledat kaj lahko najdete na svetovnem trgu, ali pa morda celo želite pomagati me2everyone pri razvoju, oz. vas zanima kaj več o spletni strani,se lahko včlanite na tem naslovu: http://www.me2everyone.com/44533

Svoje mnenje o spletni strani zapišite v tej temi.
marth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a marth » 10. Jun. 2009 22:50

pri me2everyone so si tudi domislili pretkan način kako povečati število gostov. Vsakemu članu, ki se včlani podarijo 2000 delnic svojega podjetja, ki bi lahko bile čez par let vredne veliko denarja. Če se registrirate še na zgornjo povezavo pa še jaz dobim nekaj delanic, ker sem vas seznanil s stranj, tako da se v naprej zahvaljujem vsem, ki se boste registrirali z zgornjim linkom.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 11. Jun. 2009 0:22

Mah... dejansko se mi ne zdi zanimivo. Mislim zakaj se ne da videti 'vmesnika' takoj na zacetku ampak se prikaze tisti intro in slikica? Brezveze, izgleda kot da je nekaj skrito pod vsem skupaj.
hercul
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 6. 2009
Kraj: Slovenia

Neprebrana objavaNapisal/-a hercul » 20. Jun. 2009 21:51

Stran je zelo zanimiva, mislim, da so zelo resni...kaj pa bo, bomo pa vidli...sam sem včlanjen že 5 mesecev in garantiram, da ni nobenih spamov in smetenja po poštnem nabiralniku.

Nimate kaj izgubiti! Vsebina pa se bo šele pokazala sčasoma,ker stran še razvijajo.

Ta trenutek se splača, saj podarjajo večjo količino delnic kot sicer, 2000 za vpis in 5000 za vsakega naslednjega člana, ki se vpiše preko vas, to pa bo samo še dokler ne vpišejo 500.000 člana, do česar ne manjka dosti.

Vstop za Slovenijo: http://www.me2everyone.si

LP
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 28. Jun. 2009 19:05

enih par delnic bi naj dobila, ampak bolj ne vrjamem da bo kaj iz tega kot kaj drugega. vseeno mi niso všeč te stvari preko interneta ker ni nobenih uradnih papirjev in nič... pomojem je to larifari
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov