SIOL, AMIS, T2, ....

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Katerga od internetnih operaterjev uporabljate vi?

SIOL - telekom
36
78%
AMIS
10
22%
Skupaj glasov : 46

Uporabniški avatar
[alone]
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: LJ - KR neki umes :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [alone] » 28. Jun. 2008 13:08

kakšne so kej cene pa hitrost pa kakovost povezave teh operaterjev - vaše izkušnje.
jst mam siol .... s povezavo sm kr zadovolna, ga mam zdele dve let pa mal premišljujm da bi ga zamenala zarad cene.
hvala za odgovore!
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 28. Jun. 2008 13:41

Jaz imam zdaj že cca. 2 leti siol ADSL in mi je zelo vredu. Se pa trenutno odločam, kateri brezžični internet bi si še kupila zraven-ravno danes sem dobila laptop in sem ful vesela :)
Ne vem, a naj si naročim še pri siolu zraven enga brezžičnega(če obstaja kakšen paket?) ali naj unga mobitelovega, ko ga zdaj tolk oglašujejo...
Kaj priporočate?
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 28. Jun. 2008 14:04

Amis - nimam nobenih pripomb.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 28. Jun. 2008 14:16

mi smo pri telemachu in smo več kot zadovoljni :) hitrost je super, zdej so nam jo že ful povečali za enako ceno :)
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 28. Jun. 2008 14:40

mi smo že uff, nekaj dobrih let pri siolu. sicer samo z 1Gb, ampak za kar ga rabim, je čisto vredu. cena je pa tudi sprejemljiva. sicer račune plačujejo starši, samo se mi zdi, da je nekje 20-30€ na mesec.

Maudisa napisal/-a:Amis - nimam nobenih pripomb.


bila je velika finta, ko so nas klicali z amisa, če želimo 4Gb amis internet, ki so ga imeli v neki akciji. in seveda, 4Gb takoj! in pride nek uslužbenec, da bi odklopil siol in lepo priklopil amis (pogodba je bila že sklenjena), nakar nam pove, da 4Gb v našem kraju sploh ni možno. da niti 1Gb ni več možno, ker je prevelika zasedenost omrežja. in mama tisto :eek: . in potem smo imeli celo zmešnjavo zaradi te pogodbe, ker je amis kar sam poslal na siol, da mi več ne bomo imeli siola (čeprav je mama najmanj 10krat klicala na amis, da preklicuje pogodbo, ker 4Gb ni možno). no in potem ko smo napisali pisni preklic pogodbe, so se nas končno usmili. :roll:

ma ne vem, kaj sploh ponujajo in zavajajo kupce, ko pa njihova ponudba sploh ni možna. :roll:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Jun. 2008 14:53

mi mamo amis. super dela pa še poceni je 10Mb za 19 €.
sicer dejanskih 10mega itak nikoli ne doseže, ampak kolkor vem pri nobenem ponudniku hitrost ne doseže maksimalne.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Jun. 2008 14:56

gaby, misliš 1mega? :)

Jst sm bla pa prej na siolu, pa se mi je zdelo za en mega interneta neumno plačevat 26 €, poleg tega da stvari niso delale tko kot bi mogle bit, nekateri HDjevci se sploh niso hotl ukvarjat z mano, mi na dom pošiljal neke tehnike ki niso naredil nič in prekleto masno zaračunal.
Potem ko sem se odklapljala sem mela tud tisoč in en problem z njimi :evil:
zdej sem pa na amisu, mam 4 mega interneta, plačujem 19 evrov, dela vse normalno, nikol nobenga izpada ne nič.Hdjevci uredu, sam nevem neki je narobe z njihovimi splošnimi informacijami,ker sploh ne vedo kaj imajo v ponudbi :roll:

Če bi lahko izbirala in če bi mela prenovljeno omrežje, bi pa mela trojčka XL za 55 evrov (24 mega net) od Telemacha.pa še popust bi mela :? tko pa jebeš, zaenkrat ne bo šlo.
Mam pa TV tud od Telemacha in mi lepo delo, kot tudi Telekomova telefonija-ki pa je glede na ponudbo ostalih še zmeri mal predraga.Tvja pa ne menjam za nobeno digitalijo :x

floribunda, tam naj bi blo odstopanja približno okol 10% +/- glede hitrosti...
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 28. Jun. 2008 15:58

t2 mam 10/10. Ful sm zadovoljna.. mesecno 14 eur. Pomoje nebi menjala za nc na svetu edin ce se ne pokvarijo kej.. opticno mam leto pa pou.. vse skupaj pa mam t2 2,5 leti cca. mogoce mi je zmanjkalo neta 1x al 2x v vsem tem casu ( za kako minuto).
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
[alone]
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: LJ - KR neki umes :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [alone] » 24. Jul. 2008 21:26

evo me končno na amisu .... sicer sem mogla čakat kake 3 teden ampak do zdej sem mela itak siol ker mi je potekla pogodba šele 22julija ..... tako zdej bomo pa vidli kaj bo za 19€ na mesec ...
"It's mad, mad world and life is a stage"
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 25. Jul. 2008 15:40

Če imaš možnost, potem vzami T2....najvišje hitrosti, za najnižjo ceno...

Če pa živiš malo bolj bogu za hrbtom, pa imaš najverjetneje na izbiro samo najbolj lopovsko firmo sloveniji...siol :evil: :evil:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 25. Jul. 2008 18:41

mamo T2 pa nam na teveju slika vsake tok cajta zamrzne, al pa sploh ni kanala (je zatemnjen) :o
Uporabniški avatar
Blossom
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 25. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Blossom » 25. Jul. 2008 19:35

Doma imamo siolovo optiko + kabelsko (prek optike), pa dela super, edino včasih se recimo prekine povezava, ampak se za 5s nazaj vzpostavi.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 25. Jul. 2008 20:18

prinzessin napisal/-a:Jaz imam zdaj že cca. 2 leti siol ADSL in mi je zelo vredu. Se pa trenutno odločam, kateri brezžični internet bi si še kupila zraven-ravno danes sem dobila laptop in sem ful vesela :)
Ne vem, a naj si naročim še pri siolu zraven enga brezžičnega(če obstaja kakšen paket?) ali naj unga mobitelovega, ko ga zdaj tolk oglašujejo...
Kaj priporočate?


Za brezžično povezavo kupiš samo napravo - router, npr. Linksys sem kupla jaz in je ful OK;
šibava wirelles na 2 prenosnikih, router imam v svoji sobi v mansardnem delu hiše čisto zgoraj, pa imam vedno povezavo v spodnjem nadstropju brezhibno, prav tako pa lovi tudi zunaj, pred hišo, ko imamo eno tako vrtno hiško, kok je zakon, hehe :D
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 25. Jul. 2008 20:20

Amis. Čeprav mačkon dela na T2, bom še za en x ostala pri Amisu :)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 01. Avg. 2008 22:19

Mi smo prešaltal iz siola na amis pred kakimi tremi mesci... :cool:

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov