tiskanje fotografij

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Bikica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bikica1 » 24. Mar. 2008 19:41

Hello,

mene pa zanima ali katera doma tiska fotografije in če kateri tiskalnik ima... Ravno zdajle čez praznike sem recimo naredila eno posebno fotko, ki bi jo zelo zelo rada imela v tiskani obliki, ampak sem že nekaj časa brez barvne kartuše, foto studii pa so tudi vsi zaprti (ja jutri bo prepozno).

Pa tudi sicer vse bolj ugotavljam, da bi rada imela možnost tiskanja slik doma, lepo paše na steno pa še pogosto jih lahko menjaš ... :)
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 06. Apr. 2008 14:27

Verjetno sem že prepozna, ampak jaz recimo tudi tiskam posrečene fotografije - dandanes je itak skoraj vsak že fotograf. Jih dam pa kar v fotostudio tiskat, dvomim da se splača ukvarjat doma s tiskanjem. :wink:
Bikica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bikica1 » 06. Apr. 2008 15:24

Še kar ne vem ali naj si kupim tiskalnik ali ne, se pravi predvsem za tiskanje fotografij. Eni pravijo, da doma natisnjene slike hitreje zbledijo, drugi hvalijo "domač proizvod" :), itd. Sem pa zaenkrat slišala še največ pohval HP-jevi Photosmart seriji.
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 09. Apr. 2008 9:16

od kolega ki se ukvarja s fotografiranjem sem slišala da se ti ne splača doma tiskat slik... tisti papir je full drag, prav tako barva...
Bikica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bikica1 » 13. Apr. 2008 20:11

Ja, ampak recimo, da dam natisnit sliko velikosti a4 v studio pa tudi ni ravno najceneje. In če se to spomnim narediti večkrat ... no verjetno se stroški kar lepo kompenzirajo.
Bikica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bikica1 » 20. Apr. 2008 20:35

No, ravno včeraj je poštar prinesel tiskalnik. Odločila sem se za nekaj vmes (tako da bo ostalo malo več denarja za dopust :) ) in nabavila HP-jev Photosmart

Fotke natisne odlično, tako da bo moja soba najbrž polna novih slik (moram po rezervno kartušo drug teden :oops: ).
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 20. Apr. 2008 21:13

ja sam te kartuše pa tud niso tko pocen ..tko da če maš velik fotk za stiskat pomoje bolš da u kšn foto studijo greš

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov