težave pri odklopu siola

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 14. Mar. 2008 16:11

Jaz imam en ogromen problem s siolom pa me zanima če mi kdo lahko pomaga. Novembra 2007 sva se oba s fantom odločila, da bova šla s siola na drugega ponudnika. on je klical na info in vprašal kaj morava narediti. po navodilih sva poslala oba isti obrazec, samo drugačni podatki in na isti dan. takoj decembra so njemu nehal pošiljat položnice meni pa začeli pošiljat za 7 € (prej je bilo čez 20). nismo vedeli zakaj še dobivamo položnice in smo predvideval, da moramo odklopit še pri telekomu 2 številko (2 zaradi interneta) in da gremo na navadno linijo. januarja smo šli na telekom, spisali vse obrazce in prekinili pogodbo. prišel je serviser odklopil vse in potem smo imeli samo še navadno linijo. položnica je prišla še februarja ampak smo mislili, da ker smo pozno odklopili, da je to zato. in evo ta mesec spet položnica za 7 €. in zdaj kot budala kličem okoli kaj dogaja. po nevem katerem klicu mi končno povedo da takrat ko sem js poslala obrazec za odpoved siola, nism napisala da odpovedujem še klicni dostop oz. moje uporabniško ime?? nič mi ni jasno..baje sta siol in to različni stvari in bi mogla tam posebej povdarit, da še to odpovedujem? kako naj bi to nardila če sploh nism vedla da to obstaja? sem mislila, da pač ko odpoveš internet, da pač odpoveš vse? mislim halo no. in kako da meni niso odpovedal, fantu pa so čeprav sva poslala popolnoma isti obrazec in sva tudi imela popolnoma isti paket? torej zakaj njemu ja in meni ne? mislim groza. če mi kdo lahko pomaga bom res hvaležna informacij, ker čene se bom prov skregala v pondelk na siolu :evil: pa bi rada zvedla, če sm js smotana, in bi mogla vedet za to, da ne bom izpadla tm neumna :D
Uporabniški avatar
vrednagreha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 31. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vrednagreha » 26. Mar. 2008 13:07

Tudi meni se je zgodilo popolnoma enako!!!!Zdaj rešujemo.....ti sporočim, če kaj zvem...
Živim življenje.....
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 28. Mar. 2008 13:44

ja, sta dve različni stvari... če ste imeli še normalno telefonsko linijo, potem itak da ne bo zastonj. odklopi številko, potem bo pa vse končano....
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 28. Mar. 2008 23:54

januarja smo šli na telekom, spisali vse obrazce in prekinili pogodbo. prišel je serviser odklopil vse in potem smo imeli samo še navadno linijo.


mislm da sm napisala da smo tud telefon odklopl in imamo samo še navadno linijo položnice pa še kar. sm še enkrat poslala odpoved in poudarla, da odpovedujem VSE in prepisala s položnice. če pa zdej ne bojo dojel pa js nevem.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 28. Mar. 2008 23:56

ja, sta dve različni stvari... če ste imeli še normalno telefonsko linijo, potem itak da ne bo zastonj. odklopi številko, potem bo pa vse končano....

normalna linija je čist druga cena in položnica. js dobivam še kr dve..eno za telefon normalno linijo, eno pa še kr za siol

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron