orbitrek

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nesessaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 2. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nesessaya » 14. Sep. 2005 15:35

mene zanima kakšne izkušnje imate z orbitrekom tisti ki ga imate doma. je izpolnil vaša pričakovanja in potrdil trditve, ki jih navajajo v oglasih (npr., da shujšaš v kratkem času al nekej takega...)?
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 14. Sep. 2005 16:11

ne, shujšaš ne, dobiš mal več mišic na nogah to je pa tud use....
če želiš shujšat je velik bolš tek v naravi + veliko vode + zdrava prehrana
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 14. Sep. 2005 16:19

Js ga mam doma, sam nisem še nikoli dost dolgo vztrajala, da bi se kaj poznalo. No, kakšen kg že, potem sem pa nehala, ker je prišlo kaj vmes (morje, izpiti...)
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 14. Sep. 2005 20:57

midva z lubijom mama glih debato ka bi mela. al orbitrek al sobno kolo, kaj je bolš? kr jst navijam za orbitrek on pa bicikl. al je oboje sranje, in bova sam keš stran vrgla?
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 14. Sep. 2005 21:26

mily napisal/-a:midva z lubijom mama glih debato ka bi mela. al orbitrek al sobno kolo, kaj je bolš? kr jst navijam za orbitrek on pa bicikl. al je oboje sranje, in bova sam keš stran vrgla?


That`s right :D
This too shall pass.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 14. Sep. 2005 21:35

Jst mam orbitrek in sem očitno edina ki lahko potrdi da se da z njim prav lepo in zdravo shujšat..

ni mi žal da smo ga kupil..
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 14. Sep. 2005 21:38

tamala82 napisal/-a:Jst mam orbitrek in sem očitno edina ki lahko potrdi da se da z njim prav lepo in zdravo shujšat..

ni mi žal da smo ga kupil..



Aja? No jst mam useen rajš rekreiranje na prostem :D :wink:
This too shall pass.
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 14. Sep. 2005 21:42

no jst mam orbitrek in sobno kolo doma, pa lahk rečem, da je vse ist shit!
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 14. Sep. 2005 21:44

@Sieena: sej jst tut sam pozimi ravno ne morem športat zunaj na prostem.. pa mam orbitrek lepo v sobi.. in prejšnjo zimo mi je fajn ratal obseg riti (pa smo spet pri moji riti :)) zmanjšat za cca. 7 cm
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 14. Sep. 2005 23:00

Orbitrek, tisti iz Topshopa al pa kerkol drug za 30k je čist zguba placa. Trpijo kolena, vse se maje, škriple - skratka kr neki. Dobr elipsni trenažnik je 150 čukov in se vid (čuti) razliko.
Tko nekak...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 15. Sep. 2005 6:14

Hm.... Naš orbitrek se mi zdi pa super. Čeprav se zadnje čase ne ubadam velik z njim... :oops:
Takrat ko sem tekla na njem, sem razliko v kondiciji in strukturi mišic opazla že po parih dneh. Samo jaz sem si naštimala bolj za moč in ne za hujšanje, ker bpg ne dej, da bi slučajno shujšala. :D
Tok da ne vem, kako je s tem, če hujšaš. Sam ga je pa mela tut ena kolegica in si je naštimala da pač več časa v izi tečeš in ji je tut čist cool.
Tok da... Mnenja so različna. Men se ni nič zdelo da kolena kaj trpijo. Pa tut moj ne škripa, no, sliš se pa vrtenje kolesa. Ni ravno najbolj tih, sam ne vem zakaj bi blo to blazno pomembno. :wink:

Ne vem no, jaz če bi hotla trenirat bi šla rajš na orbitrek. Pa sem z dežele... Jaz se počutim boljš ko tečem na njem kot zunaj. Pa tut se mi zdi, da se velik prej opazi učinek (vsaj pri men se je). Plus tega jaz nočem hujšat in je to lažje uravnavat na orbitreku. Ven grem rajš na sprehod. :)
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 15. Sep. 2005 6:23

mily napisal/-a:midva z lubijom mama glih debato ka bi mela. al orbitrek al sobno kolo, kaj je bolš? kr jst navijam za orbitrek on pa bicikl. al je oboje sranje, in bova sam keš stran vrgla?

jaja pecikl je fajn...pol lahko fajn obesalnike gor nalagas pa cote na sedez :gut:
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 15. Sep. 2005 8:37

¤MajC¤ napisal/-a:
mily napisal/-a:midva z lubijom mama glih debato ka bi mela. al orbitrek al sobno kolo, kaj je bolš? kr jst navijam za orbitrek on pa bicikl. al je oboje sranje, in bova sam keš stran vrgla?

jaja pecikl je fajn...pol lahko fajn obesalnike gor nalagas pa cote na sedez :gut:

ha ha, pol pa tak ni važn ka je, glede tega sta oba zelo uporabna. :lol:
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 15. Sep. 2005 11:46

metron napisal/-a:Orbitrek, tisti iz Topshopa al pa kerkol drug za 30k je čist zguba placa. Trpijo kolena, vse se maje, škriple - skratka kr neki. Dobr elipsni trenažnik je 150 čukov in se vid (čuti) razliko.


To je res!!
Mi smo kupili enega za 100.000 sit in je full dober!

Imam doma oboje, sobno kolo in elipsni trenažnik.
Tako ti povem:
Sobno kolo je bolj komot in lahko na njem več časa vadiš naenkrat, se kasneje utrudiš. Delajo samo noge.
Orbitrek oz. elipsni trenažnik: je zelo težek na začetku, manj časa vadiš naenkrat, prej se utrudiš in spotiš. Dela celo telo, čutiš vse mišice, tudi ritne in trebušne.

Večje rezultate pokaže Elipsni trenažnik, vendar moraš imeti voljo za redno vadbo, potem res pomaga pri oblikovanju telesa.
Don't worry, be happy!!!
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 15. Sep. 2005 13:11

mily napisal/-a:midva z lubijom mama glih debato ka bi mela. al orbitrek al sobno kolo, kaj je bolš? kr jst navijam za orbitrek on pa bicikl. al je oboje sranje, in bova sam keš stran vrgla?


tek po naravi ga zmaga... :cool:
ce pa bi se ze blo treba odlocit med orbidrekom in sobnim kolesom, pa bi raj mel orbidrek. se raj pa tek stezo. more ba bit zadeva kvalitetna, drgac bzv.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov