Vadba z osebnim trenerjem?

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tanya80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 4. 2013
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tanya80 » 28. Apr. 2013 17:38

Zdravo, zanimajo me vaše izkušnje z osebnimi trenerji? Obiskovala sem že različne vodene vadbe in kljub trudu in redni vadbi, ne vidim rezultatov, ki bi si jih želela..vedno bolj se nagibam k individualnemu pristopu, ki bi mi morda pomagal. Hvala vnaprej za vaše odgovore..LP
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 28. Apr. 2013 19:22

Rezultatov ni bilo zato, ker nimas urejene prehrane. Prehrana predstavlja vecinski del izoblikovane postave.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 28. Apr. 2013 19:52

^^ :gut:

Na žalost ne morš nikol tok trenerat, kokr lahko poješ; prehrana je 80%, treningi 20%...

Glede trenerja je pa tko - sama nism nikoli imela individualnih ur, ker se znam sama dovolj motivirat na treningih, ampak glede na to, da je moj fant osebni trener, mi je tema useen blizu. Individualne treninge ponavadi potrebujejo ljudje, ki nočejo/jim je smotan/odveč trenirat v skupini (torej se jim je neprijetno udeleževat vodenih vadb) ali ljudje, ki dejansko rabjo fuul veliko motivacije, da na treningih dajo use od sebe (torej ljudje, ki na vodenih vadbah goljufajo samga sebe in zabušavajo v zadni vrsti) ali pa ljudje, ki rabjo stalno kontrolo nad tem kaj jejo (se pravi rabjo nekoga, da jim dnevno mori, da ni nujno zbutat cele domačice za večerjo). Ti maš lahko vrhunskega trenerja, ki bo treninge res prilagodil tvoji postavi in (pre)oblikovanju problematičnih predelov tvojega telesa, ampak, če boš goljufala pri prehrani ne bo nič. Glede na to, da praviš, da od vodenih vadb ni nobenega učinka so pa tri možnosti: a) ali hodiš na zanič vodeno vadbo, torej premalo intenzivno b) zabušavaš med urami ali pa c) nimaš urejene prehrane kot je reku wasd. Which one is it?
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Prodaj-a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 21. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Prodaj-a » 29. Apr. 2013 13:27

Jaz ne pazim kaj jem,se dobesedno nažiram. Moram pa pazti samo pri telovadbi ,ker drugače sem preveč natrenirana in se mi full poznajo mišice na trebuhu itd.
Če želi šsamo telovaditi imaš na yotubu ogromno vaj :wink:
Poskusi insanity vadbo vsak dan po urco pa pol,pa boš videla kako bo :D
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 29. Apr. 2013 16:03

Od kdaj je pa 6pack slaba stvar :wtf:
Prodaj-a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 21. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Prodaj-a » 29. Apr. 2013 18:32

če je preveč izrazito je Meni grdo.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 01. Maj. 2013 21:10

Sem imela en mesec osebno trenerko, ki mi je pisala tudi prehrano in me gonila na polno med treningom ter me kontrolirala.
Nora razlika v enemu mescu :D . Čeprav je tehtnica kazala samo 4 kg, sem res preoblikovala telo in dala dol 12% telesne maščobe (po tisti tehtnici, ki ti pokaže koliko maš vode, mišične mase, bf,..) in izboljšala hidriranost telesa za 6%. Če katero zanima katera je bila, mi lahko piše, da ne bom reklame na forumu delala :). Je pa doktorica znanosti, tako da ženska res ve kaj dela.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 02. Maj. 2013 16:33

Če nimaš znanja o vadbi in pravilni izvedbi vaj, se mi zdi zelo smiselno za najem trenerja. Saj ga imaš lahko samo na začetku, potem pa še tu in tam kakšna ura za kakšne nove vaje, da te malo pregleda, kakšen napredek imaš in kam se bolj osredotočit za naprej. Najtežje se mi pa zdi najti dobrega trenerja, toliko je enih fejkerjev, ki naredijo šnelkurs in mislijo, da imajo vse znanje tega sveta.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Nov. 2013 19:06

Jaz vadim z osebnim trenerjem 2x na teden, prav tako delam po predpisanem jedilniku...delam pa z njim da se učim, ker sem prej vse delal narobe...nisem imel pojma o pravilni prehrani, pravilnemu treningu ter pravilnemu izvajanju vaj.
Rezultati so boljši, ker se meri napredek...delam pa predvsem na hitrosti teka ter vzdržljivosti zgornjega telesa.

Ko bom imel dovolj znanja, bom hodil le še na posvetovanja.

Pride me 13 evrov na uro, prehrana me je prišla 65 evrov.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Andrejmocnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 3. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejmocnik » 03. Jul. 2014 13:08

Menim, da je športanje z osebnim trenerjem kul, ampak moraš pazit, da dobiš nekoga, ki ve nekaj o telovadbi.. veliko jih je takih, ki pojma nimajo, samo denar iz tebe vlečejo! (vem iz lastnih izkušenj, ni bilo nič rezultatov whatsoever).

Se pa tudi strinjam, da je prehrana izjemno pomembna pri telovadbi! Lahko dam tudi kakšen nasvet, če kdo želi, sem se kar dosti pozanimal o vsem :)

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov