Evropsko prvenstvo v nogometu 2012

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Maj. 2012 21:34

tema za prihajajoče evropsko prvenstvo v nogometu




kdo so vaši favoriti, na igralci, simpatične in bedne reprezentance?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 15. Maj. 2012 21:45

Nemčija je prvi favorit, kar se mene tiče, pa tudi širša javnost tako meni. Drugi kandidat za zmago je Španija. Tretji pa Nizozemska. V primeru zmage katerih od ostalih 13 reprezentanc, bo to senzacija.
Zvezdniki prvenstva, težko določit, ker je odvisno od useha in igre reprezentance. V glavnem pa, nemški vezisti : Schveinsteiger, Ozil, Kroos, Gotze. Španska vezista Iniesta in Xavi, znal bi eksplodirat Llorente. Pri Nizozemcih bo vse odvisno predvsem od Robbna, Sneijderja, Huntelaara in van Persieja. Poljaka Pizscek in Lewandovski sta vroča ta hip, italianski branilci in vezisti so zelo dobri, vendar spet ne toliko dobri kot prejšna generacija. Bo pa na prvenstvu par odličnih vratarjev, Neuer, Cech, Buffon, Casilas, Stakelnburg. Ostale reprezentance imajo slabše vratarje, lahko , da pa kdo brani v življenski formi.
Senzacije se zgodijo na vsake par prvenstev kaka.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 17. Maj. 2012 16:40

Jaz sem za Nemce, za druge pa ne vem :P
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Maj. 2012 17:02

Španija all the way :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Maj. 2012 22:19

Jaz realno mislim da imajo največ šans Nemci, imajo mladost, imajo nosilce ekip, imajo visoke napadalce, hitre veziste, zanesljivega vratarja in so netemperamentni tako da ni neumnih potez in razen če se ne bodo skurili z kakimi 5-0 potem pa izgubili ko bi komot zmagali, bo vse vredu.

Španci so uganka, vse bo jasno ko bo seznam nogometašev, Torres lahko zabije 20 golov v finalu pa še vedno ne bo v formi, Villa manjka ker lahko zadane na pomembnih tekmah...njegova odsotnost se je poznala tudi Barci letos, imajo najboljše veziste, imajo skok igralca v napadu, hmmm bomo videli, pomoje niso več tako močni.

Italijani - itak nikoli ne veš, me pa zanima če bodo veterani še oblekli dres.

Nizozemci - RVP je v formi, Robben je v formi, imajo odličnega vratarja...igrajo hitro, eni izmed favoritov.

Angleži, pomoje ista zgodba kot vedno, polni samozavesti na koncu pa en K od Kurca.

Francozi, kaj veš...

Pomoje se zna ponoviti finale SP 2010
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 22. Maj. 2012 10:53

z *malo* mave zgleda podobn navijaški okus ..jst sm tut za španijo, čeprov so zdej zmagal že 2krat, tut 3ič ne bi škodl :D ..potem pa italjani ,portugalci---romani, no edin francozi mi niso lih ljubi, privošćm tut grkom, da si mal opomorejo heh...sej bo kr zanimiv za gledat :)*
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Maj. 2012 11:24

Nvem, se bo treba še odločt, da bom vsaj kej mela za delat ob decu ko bova bulila v tv :/ :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 22. Maj. 2012 13:35

Po moji oceni bodo najboljše ekipe na tem prvenstvu zagotovo Španija, Nemčija, Nizozemska, pa tudi Francija zna presenetit, imajo kar nekaj mladih nadarjenih igralcev...Navijala bom pa za Špance :)
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 22. Maj. 2012 14:13

Glede na to da je bilo kar osem nemških reprezentantov žrtev brutalnega poraza v finalu LP, bo imel nemški selektor kar probleme, z glavami igralcev mislim. Igralska kakovost je na najvišji ravni.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 22. Maj. 2012 14:40

Eej, ne pretiravaj no :).
Psihična priprava je tudi del športa in se morajo znati spopasti tudi s takimi situacijami.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 22. Maj. 2012 15:56

Jaz pa bom navijala za naše drage Hrvaške sosede :) tile favoriti za katere vsi navijajo ala Španija, Nemčija so mi kr nekaj.. ajde Nizozemska še gre.
Uporabniški avatar
Mimika55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimika55 » 23. Maj. 2012 15:24

Jaz bom pa navijala za Francoze :)
kklloopp
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a kklloopp » 28. Maj. 2012 10:13

Samo Italija ne, ostali lahko :)

Sicer sem pa za Nizozemsko, pred Španijo. Kje so časi, ko je navduševal Zidane pri Franciji, leta '98 in '00.. tisto je bilo pa neverjetno. Danes se pa vse igra na podobno kopito. Vseeno pa, oranžno črna kombinacija je zelo lepa.
johnalin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a johnalin » 01. Jun. 2012 20:39

sem italjan torej upam da letos italija bo zmagala prvenstvo pa mislim da je neverjetno. vendar pa nikóli ne reci nikóli! moja vprašanje je: kaj mislite o Hrvaški? je proti italiji in osebno mislim da je težka tekma za italijo. Pa me zanima: vas je všeč hrvaška ekipa ali je rivlastvo med slovenijo in Hrvaško? na primeru v italiji je rivlastvo med nas in njih. kakorkoli Forza italia! je škóda da slovenija ne sodeluje. je lepa ekipa glede na to ste zelo majhna država! oprostite moje slabe slovenščine
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 08. Jun. 2012 22:20

Začelo se je, kar zanimivo . Jutri pa prvo kolo "skupine smrti". Pričakujem boljši nogomet kot danes, ter zmago Nemčije nad portugalsko in Nizozemske nad Dansko.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov