DM tek

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Cordy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 11. 4. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cordy » 15. Maj. 2011 19:30

Torej drage punce, 4. junija bo v Parku Tivoli potekal 6. DM tek za ženske. http://www.tekzazenske.si/
Zanima me,če katera gre in na koliko km bo šla. Jaz sem še nekoliko v dvomih,ker sem bila zadnje čase bolna,vendar si vseeno želim iti na 5km progo,ker drugo leto zaradi mature ne bi mogla iti.
Če je že katera šla,me zanima kako vse to poteka in ali je proga fajn za tečt.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 15. Maj. 2011 19:43

jaz sem razmišljala da bi šla, sam potem sem slišala, da je blo lani dost slabo organizirano v smislu gneče na samem teku in je blo težko laufat. in štartnina znaša 20€, kar mi je pa tudi veliko za tek v gužvi in nekaj testerjev za darilo. tako da bom še malo potrenirala in šla raje na ljubljanski maraton na 10km.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Cordy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 11. 4. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cordy » 15. Maj. 2011 23:58

Ni tako,da če imaš DM točke,da znaša 12€?
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 16. Maj. 2011 8:57

Nekaj ceneje je z DM-ovo kartico, sam ne vem koliko.

Letošnje proge so nekaj spreminjale. Namreč do sedaj so po isti progi tekli vsi (5km in 10km), s tem da so te na 10 km tekle dva kroga in potem je bila poterbna še toliko večja previdnost počasnejših/hitrejših.
Kolikor vem je podlaga makadamska, teče se večinoma skozi gozd (na kakšnih predelih je potrebno bili pazljiv zaradi korenin).
Uporabniški avatar
Schmetterling
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Schmetterling » 21. Maj. 2011 18:40

Jaz sem šla lani prvič, letos grem pa spet. 5km.

Glede cene: letos je 16 € z DM-popustom, drugače 20€. In ne, ne dobiš nekaj testerjev, ampak polno vrečo razne robe (šampon, body losjon, britvice, pena, kremce, kosmiči...in še in šeee) pa še ful fajno tekaško majčko, res dober material. Pa na teku dobiš jogurte pa kosilo.

Glede proge - je res letos spremenjena in 5ke in 10ke tečejo samo en del poti skupaj.

Drugač pa je blo lani res luštno vzdušje tko da komaj čakam 4. :) čeprov je moja kondicija letos bolj švoh :?
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 21. Maj. 2011 18:59

jz grem tudi :) letos prvič, trenirat sem pa šele začela (ta tedn) ker je odločitev padla v zadnjem momentu. ampak, bomo zmogli tisto 5ko ane ;) sem bila pa ZELO presenečena nad giftbag-om, tolk robe da sem komej iz qlandije do avta prnesla. :zustimm:
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Schmetterling
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Schmetterling » 21. Maj. 2011 20:48

Jaa, itak bomo zmogli :) Sicer je mal klančka, ne se ustrašt, ampak na konc je pa tud davzdol. Itak pa večina žensk, k tuki teče, mislm da ni ravno neki fuuuul natrenirana. Parkrat prej greš po par km odtečt, pa ne bi smel bit problem :)

Sponzorji so bli pa kr radodarni ja :D
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 23. Maj. 2011 11:11

Mogoče vas pridem spodbujat :). Kdaj je start?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 23. Maj. 2011 13:14

jaz se pa nikakor ne morem za to odločit, me gužva tooook odvrača. Jaz to progo tečem zvečer pa mi je super, ker je zelo malo ljudi, da se res sprostim. proga je super. Ne bi pa šla v to gužvo res ne, tisto košarico od sponzorjev pa itak vem, da bi 3/4 stran zabrisala, ker je testirano.
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 23. Maj. 2011 15:01

lani e bilo v vrečki veliko več in boljše stvar, kot pa letos...majčka, za 1x bo, ker kvaliteta to ni...drugač grem pa, ker gremo s kolegicami...samo me itak hodimo skos po raznih tekih, v soboto smo bili v radencih....
sam na tem dm-u organizacija ni ne vem kaj, ker se nagužvajo ženske, ki hodijo hitrejš kot tečejo in delajo gnečo, namesto, da bi se odmaknile :-)
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 23. Maj. 2011 22:16

Kako pa veste kaj bo oz je v vrečkah letošnje leto? Se je ne dobi to po teku samem?
Uporabniški avatar
Cordy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 11. 4. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cordy » 29. Maj. 2011 18:19

Zadnjič so vrečke delili v City parku. Moram reči,da sem malo pokukala in me je razočaralo. Lani so bile vrečke večje in s tem več darilc. Tako,da se mi ne splača dajati 15 ali 12€(koliko pač že je) za tisto vrečko in majco,ki pa ni ravno ne vem kaj. Raje že tečem zastonj po žalah. (btw,če je katera tudi iz tam,naj piše na zasebca,pa se skupaj dobimo)

Pa še nekaj,ko smo že ravno pri teku. Zanima me,če se v Hervisu dobi tak pašček,ki te ne ovira pri teku,vanj pa lahko stlačiš mobitel in kakšne robčke(mogoče tudi ventolin)?
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 03. Jun. 2011 17:42

Punce, ki ste bile že prejšnje leto na dm teku, mogoče katera ve, kako je z garderobo? piše na spletni strani da je garderoba do zapolnitve mest, jaz pa bom šele ob pol 9h na prizorišču (vlak tako pelje, drugače ne morem). mislite, da bo panika?
Our passion is our strength <3

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov