počepi

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 26. Avg. 2009 18:48

No dajte vi geniji povedat, kako se pravilno dela počepe? Glihkar sem jih 200 nardila, pa me spet boli koleno :roll:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Avg. 2009 18:54

ce si jih lahko naredila 200 mas pa res dobro rit. ce delas prave te ze pri 3x po dvanajst vse pece...
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 26. Avg. 2009 18:58

pustmo mojo rit, raje povej kakšni so tzv. pravi?
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Avg. 2009 19:07

kolena ne smejo pred prste, hrbtenica cimbolj zravnana, noge v sirini ramen, probas cim nizje, ko gres gor napni rito.
men je skos tip teziu da jih delam narobe, tako da sem se tega ful naposlusala...
zdej jih obvladam :mukkies: :P
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 26. Avg. 2009 19:11

Eno priporočilo: poleg počepov še delajte kako aerobno vajo, ker sicer bo rit postala en sam mišičast balonček, špehec pa ne bo šel nikamor, če ga neboste pokurle s tekom/aerobiko...
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 26. Avg. 2009 19:41

SWEETprinces napisal/-a:kolena ne smejo pred prste, hrbtenica cimbolj zravnana, noge v sirini ramen, probas cim nizje, ko gres gor napni rito.
men je skos tip teziu da jih delam narobe, tako da sem se tega ful naposlusala...
zdej jih obvladam :mukkies: :P


Dodala bi samo se, da obstajajo tudi siroki pocepi, ki te pa verjetno itak ne zanimajo. Pa pazi na dihanje.

In, ja, ce jih naredis 200, jih gotovo delas narobe. :wink: <-- popravljam post. Se jih da narest. Sem pozabla, da jih ljudje delajo tud brez gihtov. :oops:

Najdes pa na raznih fitnes forumih tudi tutoriale za pravilno izvajanje posameznih vaj.
Zadnjič spremenil FemmeFatal, dne 26. Avg. 2009 19:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 26. Avg. 2009 19:44

200? :eek: :D Ne tolk no. Raje si vzemi kakšno utež pa jih delaj tja do 20 max. Od 200 ne dobiš nobenih pametnih rezultatov, poj pejt raj laufat. Počepam dodaj še kakšne druge vaje, pa vse delaj tam okrog 15 ponovitev (no ke pa sma tut 20 loh), pa bo. Ni čudno da te kolena bolijo. Počep ni vaja za 200 ponovitev.
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 26. Avg. 2009 21:21

:D
dobr no, mene je samo zanimalo kakšni so pravi. drgač je pa bolj škodljiva ena milka kot pa 200 počepov ;)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 26. Avg. 2009 21:24

na tla fiksiraj dildota....in se probaj usesti nanj...to boš delala počasi, če boš želela, da se boš vsedla, tako da bodo to koristni počepi... :P :D
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 26. Avg. 2009 21:31

Jochie kak to da ti grejo sam dildoti po glavi? da ne boš mislil da je zato s tabo kaj narobe... homoseksualnost ni bolezen;)
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 27. Avg. 2009 7:36

FemmeFatal napisal/-a:
SWEETprinces napisal/-a:kolena ne smejo pred prste, hrbtenica cimbolj zravnana, noge v sirini ramen, probas cim nizje, ko gres gor napni rito.
men je skos tip teziu da jih delam narobe, tako da sem se tega ful naposlusala...
zdej jih obvladam :mukkies: :P


Dodala bi samo se, da obstajajo tudi siroki pocepi, ki te pa verjetno itak ne zanimajo. Pa pazi na dihanje.

In, ja, ce jih naredis 200, jih gotovo delas narobe. :wink: <-- popravljam post. Se jih da narest. Sem pozabla, da jih ljudje delajo tud brez gihtov. :oops:

Najdes pa na raznih fitnes forumih tudi tutoriale za pravilno izvajanje posameznih vaj.


kok si ti pametna! ti bos mene ucila k hodim 5 let na fitnes tip se je pa neki casa ukvarju na ornk z temi stvarmi...
mislim halo! sirina ramen je osnovni polčozaj ok?! ne bos verjela ampak lahko jih delas tud z utezmi! in na eni nogi :eek: ,...

200 jih pa naredis zeeelo tezko ce delas prave. ti toplo priporocam vsebino ki si jo predlagala. preber si mal :wink:
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 27. Avg. 2009 7:40

Jst jih nardim 20 pa mi je čist dost :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 27. Avg. 2009 7:43

Seyfullah napisal/-a:Jst jih nardim 20 pa mi je čist dost :D


ja zato ker verjetno dost napnes rit... pa ti jih je tok dovolj kar pomeni da manj casa obremenjujes kolena.

pa brez zamere tisti ki je odprla temo. se mi zdi ok da si uprasala...bolje to kot pa da delas narobe :wink:
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 27. Avg. 2009 7:49

Neki cajta k sm hodila na fitnes,sm šla pa na uno k si zatakneš uno utež uzad na nogo pa suvaš nogo nazaj,je dost podobn sam da sm mela po nekem cajtu pol ritko k Beyonce haha :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 27. Avg. 2009 8:02

200 :eek:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron