Plavanje

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 08. Jul. 2008 21:54

torej..ali kaj plavate? kdaj ste se naučile?kje plavate?

jez sm enostavno zaljubljena v plavanje..tudi trenirala sem ga, ampak je potem vse skupej bilo preveč resno zame tko da sm opustila..zdaj pa plavam včasih za rekreacijo čeprou sem čiz iz forme :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 08. Jul. 2008 22:54

Love it.

Splavala pr petih letih, u vodi bla vedno cele dneve, vn pršla k sliva, usa plava in zmečkana :D , pr devetih začela trenirat in uživala u tem športu osem let, use dokler ni začela razpadat naša selekcija in se niso začele težave u gimnaziji, za kar mi je na trenutke res žou, kr se vedno sprašujem, kok daleč bi pršla ...

Dons plavam zlo mal, u morju mi ne sede, na bazene ne hodm. Sm pa tja zajebem kšnga strašnga frajerčka, k se frajeriši z nekim wannabe kraulom, da bi pa nardila več k deset zamahou, mi pa ni.

Govorim pa že lep cajt, da se bom šla en dan štopat 50-ko (da vidm, kok pribitka mam po skor desetih letih), tut izzivam zlo rada (čeprou ponujam dalše razdalje, k pa jih noben noče sprejet :<), ampak zaenkrat use še nerealizirano.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 10. Jul. 2008 13:01

če ste sami profiji kle loh mal razložite kako se sploh pravilno plava. aja pa kako obe noge enakomerno premikat, jst eno kr tko mal postran vlečem k mi je ful laži. pa a je treba hkrati premikat roke pa noge? uglavnm, sej plavat znam, sam po svoje, pa bi rada vedla kej več o pravilnem plavanju..
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Jul. 2008 17:58

Ker stil pa?
Pa laži je pokazat kt pa tkole opisvat.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 17. Jul. 2008 12:08

obozujem plavanje. prva leta zivljenja sem prezivela v hiski ob morju, tako da sem zelo zgodaj splavala. na soli v naravi sem bila najboljsa v letniku, ceprav se nikoli nisem naucila povsem pravilno plavat. glede na potencial mi je sedaj zelo zal, da nisem trenirala in sem zdaj cisto povprecna. zadnja leta grem vedno manj na morje, tako da plavanje ful zapostavljam - bazenov nimam prevec rada.
onegirl111
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a onegirl111 » 19. Jul. 2008 12:39

tudi jaz obožujem plavanje....
voda mi pomeni sprostitev...

vsako leto komaj čakam na morje,.prav tako čez leto redno obiskujem bazene..:)
splavala sem v šoli v naravi nekje v tretjem razredu....
in zdaj me majo vsi za najboljšo plavalko:)
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 19. Jul. 2008 12:59

plavanje je super... na morje grem samo zaradi plavanja... uf, plavam ze dolgo, se zavedala se nisem sama sebe, ko sem zacela...
Uporabniški avatar
agonistka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a agonistka » 24. Jul. 2008 16:11

za vse ki vas zanima pravilna tehnika plavanja je res izčrpna knjiga našega profesorja na faksu s slikami in vsam kar spada zram :D

venceslav kapus
plavanje-učenje
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 29. Avg. 2008 13:54

poleg rolanja obožujem plavanje..sicer na morju ne toliko kot v bazenu..saj plavam tud na morju sam ni to to..mam bazen dost raje za plavanje.
Plavam že hm..od drugega razreda ali pa še dlje..saj z rokavčki sem čofotala že kot dojenček :D sam tisto "pravilno" plavati pa sem se itak naučila na plavalnem tečaju v drugem ali tretjem razredu.. saj nevem kak mojster tud nisem..bi bila kar vesela, če bi našla kakega profesionalca na tem področju, da bi me mal popravil in povedal kaj delam narobe..ker ziher ni vse prav v moji tehniki :D
Uporabniški avatar
powerpuff
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a powerpuff » 31. Avg. 2008 13:13

men je ful fajn plavat, zlo rada bi sla v ksno solo plavanja ozeroma trenerat (ene 3x/teden), pa nikol nc ne najdem na netu.. a ve katera mogoce za treninge plavanja ali vodene rekracije za studente (lj)? Jaz najdem samo za tamale al pa njihove starse... :cry:

vem, da ima ŠOU šport nekaj takega, samo to je mislim, da samo enkrat na teden...
MMorticia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 31. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MMorticia » 31. Avg. 2008 13:52

Jaz sem plavanje trenirala okrog osem let in bila kar dobra... Še vedno rada plavam, ampak tukaj v Ljubljani, kjer živim, je bolj malo OK priložnosti za dobro plavalno rekreacijo. Sem živela kar nekaj let v Belgiji, kjer je bazenov za rekreacijo en kup in imajo normalne delovnike do pozno zvečer, da se človek, ki je zaposlen čez dan, lahko v miru zrelaksira in vrže v vodo potem, ko že vse opravi. V LJ trenutno se mi zdi samo nekako Tivoli in pa Kodeljevo. No, razen če je kaj novega - bi me prav zanimale vaše izkušnje. M
Life seems but a quick succession of busy nothings... (JA)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 31. Avg. 2008 19:57

*Lilli* napisal/-a:saj nevem kak mojster tud nisem..bi bila kar vesela, če bi našla kakega profesionalca na tem področju, da bi me mal popravil in povedal kaj delam narobe..ker ziher ni vse prav v moji tehniki :D


Noup, ziher ni :D .
Posnam se, mi pošl posnetek, ga bom analizirala in ti nazaj poslala napotke za lepši in pravilnejši slog :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 31. Avg. 2008 21:42

Aloha napisal/-a:Posnam se, mi pošl posnetek, ga bom analizirala in ti nazaj poslala napotke za lepši in pravilnejši slog :P .


hm..sliši se zanimivo :D sam bi pol mogla še najt, nekoga ki bo pripravljen skakat za menoj na bazenu(to bo pa bol težko)...ko bom prišla tako daleč te bom brez skrbi da zagnjavila, če se že ponujaš :P :lach:
Ne sam čist tko resno mislim, bi bilo prav fino, ko bi nekdo ti tko povedal ej to bi lahko naredila tako ono tako..itn..ker tisto kar sem odnesla z tečaja je zdaj že itak tko predelano, da jao..bi se verjetno kak mojster v tem, sam za glavo prijel in rekel jaoo punca...no ja saj tko slaba pa tud mislim da nisem :)
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 01. Sep. 2008 7:54

Rada plavam, čeprav imam bolj malo priložnosti-zaenkrat. Naučila sem se pri...hm...nekje okrog 6 leta, se mi zdi. Plavam največ v bazenih, nekoč bi rada imela lastnega :)
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 01. Sep. 2008 9:08

Js obožujem plavanje, posebej v morju. :ertrink: :rofl:
Vedno plavam tako dolgo, da sem že čisto utrujena in več ne zmorem... Še raje bi pa trenirala plavanje, ker mi je res všeč in ker je pač zelo zdravo in dobro za postavo. Bazenov pa sploh ne maram.
Worship me or walk away.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov