Fitness [Združene teme]

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 29. Nov. 2004 16:13

Katera od vas hodi na fitness?
Katere vaje kaj delate tam?

Se vam ta način vadbe zdi uredu?

Uglavnem, razpišite se.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
girlika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 9. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a girlika » 29. Nov. 2004 16:15

hja..jaz sem cele poletne počitnice tja hodla...saj bi še zdaj sam enostavno nimam časa več za to..jaz sem bila kar zadovoljna...fajn sem se zmučla itd...nevem..povem ti a je fajn... :D
I´m like a bird
strela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a strela » 29. Nov. 2004 16:37

Hodim v fitnes dvakrat na teden, delam vaje za noge. Vaje za roke delam pa doma ker imam uteži(tudi dvakrat na teden). Fitnes je odličen za oblikovanje telesa, pravzaprav je edina vadba ki ti oblikuje telo. Ostalo(aerobika, plavanje,tek...) je primerno le za kurjenje kalorij.

Dobro je če na začetku vadbe delaš vaje za moč(uteži, trenažerji..), potem pa končaš vadbo na steperju, kolesu..
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 29. Nov. 2004 17:00

ja, tudi jaz sem začela malo migati.
kolegica mi je pomagala sestaviti neke vrste trening, tako da grem sedaj 4 ali 5x na teden in vsakič treniram drugo mišično skupino (serije, ponovitve). začnem z par minutami kardia, končam pa s ene 40 minut kardia.
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 29. Nov. 2004 21:38

ah js sm lena za fitnes..nekak mi je to tok dougoooooocasno ker se skos ponavlja... sm hodila 2 mesca pa sm prehitr obupala :? v soli pa tud nc ne delam :?
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 29. Nov. 2004 21:57

no ja js sem zdej zaečla s tem čudom...

tko šla sem tam,napisala par podatkov,tip se me je ogledal in mi sestavil program... oz. 2 programa... in zdej vsakič ko grem delam enega izmed teh... zaenkrat mi je kr fajn... da se mal pretegnem zjutraj....

se boljše počutim pol...
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 30. Nov. 2004 8:40

Tut jst hodm u fitnes, sem pred kratkim spet začela.
Sej ponavad ti u fitnesu sestavjo program al pa vsaj povejo kaj pa kako deli in se tega mal držiš, pol itak začenš po svoje delat.
Jst sam zjutri hodm in mi je zlo všeč :razz:
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 30. Nov. 2004 8:43

jst tudi hodim na fitnes, tri - stiri krat na teden
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 30. Nov. 2004 10:26

jaz tud hodim na fitnes, ampak samo ko je zunaj premrzlo za kaj drugega...mi je malo dolgocasen vcasih...grem pa na stezo (najljubsa), pa steper, vcasih uporabljam trak za merjenje srcnega utripa, tako da ne pretiravam, potem pa vaje ra rit in noge. Moje roke so pa itak 365 dni na leto v ful formi...aja pa trebusnjake rada delam...na moje sem kar malo ponosna...
Drugace pa mi je bolj tako tako...grem ker fant hodi, pa sva skupaj in se se malo razgibam...mi je bolj slabo nadomestilo za sportanje v naravi...

ampak bo ze...hodim ker rada migam...
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 12. Jan. 2005 18:12

A lahko katera napiše en primer treninga na fitnesu:

npr: kardio 15 min
vaje za noge: po 50 ponovitev (?kg)
itd.

Da si bom malo lažje sestavila program.

Hvala!
ballerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 30. 12. 2004
Kraj: Venera

Neprebrana objavaNapisal/-a ballerina » 12. Jan. 2005 19:05

lahko jst, ker sm obsedenc s fitnessom in redno treniram...

moj trening :
1.8 minut raztezanja
2.tek na stezi (12 minut, naštimano imam minuta teka minuta hitre hoje in tako se ponavlja 12 minut).
3.vaje za oblikovanje (npr.trebušne mišice delaš : 20 ponovitev za trebušne kontradikcije, 50 z dvignjenimi nogami, 15 leva noga desna roka, 15 desna noga leva roka, 20 trebušne kontradikcije. Za stranske trebušne - v ležečem položaju vsako stran 15 ponovitev).
vaje za hrbet, prsa, vaje za stegna,notranj in zunanji del, meča, ritko, itd. itd. Potem pa obvezno še nekaj naredim za rokice svoje, da so lepo oblikovane in nič ne visi.

Ma program je perfekten samo mi ga je težko celega napisati tu gor.

je pa res, da se osredotočam na oblikovanje telesa, in ne kurim toliko kalorije, ker sem že tako bolj suha. se pa da priredit in z veseljem pomagam. Magar doma sestavim in ti po mailu pošljem.

Poznam pa ogromno vaj in fint za lepo postavco!
Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 12. Jan. 2005 19:38

Naughty grl napisal/-a:ah js sm lena za fitnes..nekak mi je to tok dougoooooocasno ker se skos ponavlja... sm hodila 2 mesca pa sm prehitr obupala :? v soli pa tud nc ne delam :?


ojoj kokr da bi sebe poslušala!! sam bo vseeno treba neki narest za mojo ritko. če mi je že mami rekla da mam rit kot balon, to pomen da je zelo resno :oops:
Uporabniški avatar
spelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Medulin-Lj-Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca » 12. Jan. 2005 21:56

Jaz sm zdaj tud začela hodt na fitnes in mi je ful dobr. :razz:
Sm že prej hodila samo pol sm se pa mal polenila. Tako da zdaj hodm 4x na teden pol bom pa kr 5x na teden. Sm pa tam približno dve uri. Na začetku grem na steper al pa na trak tečt za zdaj za 15 minut pol bom pa šla kar za 20 minut. Pol pa grem delat vaje za noge, roke, trebuh, hrbet, rit. In lepo krožim po napravah vmes pa še kakšnega dobrega trenerja pogledam :D . No na koncu pa grem spet na trak- če pa ni prost pa grem na steperja. Potem se pa ornk raztegnem. Pa seveda med vajami se tud raztegnem zato da me naslednji dan ne boli.
No men je ful dobr it na fitnes :mukkies:
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 12. Jan. 2005 23:03

Saj se zavedate da je treba med treningi počivat, mišica raste med počitkom ne med treningom, ko začneš trenirat maš ponavad skos enake vaje in je treba obvezno počivat en dan med treningi, če maš pa treninge za različne dele telesa pol pa loh več dni zaporedoma treniraš, ker treniraš itak druge mišice. apak vse te stvari bi moral itak trener razložit na uvodni vaji, ko začneš in ko ti piše program.
pa pa
Uporabniški avatar
lepotička
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lepotička » 13. Jan. 2005 12:53

jaz sem hodila na fitnes, kar leto in pol, potem mi je pa postal dolgočasen. Pa tudi mišice sem dobila take, ki jih nisem hotela :? zdaj rajši več delam na kardiu, pa uteži z malo obremenitvijo. Pa joga in pilates. Jaz sem bolj zadovoljna :)

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov