Zeitgeist: Moving Forward

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 30. Jan. 2011 11:00



Lahko si nastavite tudi slovenske podnapise.

Ste gledali? Zakaj ne? Kaj mislite o tem - nasploh o situaciji v svetu in posebej o tem videu?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Jan. 2011 21:05

ravno downloudam :D addendum mi je bil super. za to bom še komentirala. glede na prejšnja dva dela bi pa rekla da je vredno ogleda :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 30. Jan. 2011 23:59

Zeitgeist je senzacionalisticni drek. To si jst mislim o tem in podobnih zadevah (Loose Change).
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 31. Jan. 2011 4:01

sta sploh pogledala? ker me res zanima kaj je v tem filmu senzacionalističnega...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Jan. 2011 11:20

Ja ko sem gledal pri Zeitgeist, sem bil ves napsihiran....Po dvojk sem pa ugotovil, da je to enako kot Slovenske novice, veliko napisanega a sam drek.

Odločitev v kaj verjameš je itak odvisna od posameznika.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 05. Feb. 2011 22:41

^^ this
meni tudi niso nekaj waw ti filmi. pac pogledas ker je kot neka splosna zadeva in jih ljudje uporabljajo kot iztocnice za pogovor. ne jemljem jih ravno resno. Zeitgeist gibanje mi je pa mimo.
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 12. Feb. 2011 11:15

zakaj?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 16. Feb. 2011 17:48

Sem lih kar dala loadad, da bom pogledala. Bomo vidli kak bo. ;)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Feb. 2011 14:36

http://topdocumentaryfilms.com/the-most ... n-america/
na Dioniz, tole si poglej-ni Zeitgeist, so pa nori ljudje
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 17. Feb. 2011 15:24

mja sam Zeitgeist hoče kao izboljšat svet, ti nori ljudje so pač nori in eni od ekstremistov.

gibanje mi je pa mimo ker se mi zdi da se že naravno, brez neke prisile, premikamo v to smer sožitja s tehnologijo. že zdaj je ogromno odprtih samiiniciativnih projektov (ki niso ravno toliko znani) in ko bo nafte&comp. zmanjkalo bo tudi velika sprememba i guess... menim da nekoč bo svet podoben tistemu v krasnem novem svetu, upam da boljši ampak močno dvomim da ga bomo mi dočakali. (za kar mi je malo žal, ker bi to rada vidla in upam da se glede tega motim)

Slika

za odpravo revščine so mi pa trenutno najbolj všeč idejeMuhammad Yunusa, on ima na primer konkretno idejo kaj bi se ZDAJ dalo naredit, Zeitgeist pa bluzi (in tudi če sestavi eno high-tech mesto še ne odpravi vse revščine. morda da idejo, navdih, a to bi tako ali tako prišlo).
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 13. Mar. 2011 15:32

kaj je s temi -6 bilijoni? to ameriski bilijoni ali naši? sploh ne štekam tega stavka. kaj če bi želela živet, ko ne bi bilo več ljudi? ali ko bi bilo ljudi -6 bilijonov? kak bi to zgledalo, bi se starali oni v nasprotno smer? tko bi rada vidla kako zgleda ja.

omg to s čipi. za tebe izsledit ne potrebuješ nobenega dodatnega čipa. ker ravnokar imas blizu sebe majhno sledilno napravico. mobilni telefon se ji reče in ljudje s pravimi pooblastili lahko vejo vsak trenutek kje si - niti telefonirat ne rabis, kot prikazujejo na filmu. buuuuuahhhahhhahhh.Slika
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 13. Mar. 2011 16:28

oh... če je pa tako potem ne veš niti red števila koliko ljudi je na svetu. za tri ničle si falila. kar me malo preseneča glede na to koliko praviš da bereš.

v ameriki uporabljajo drugačno pimenovanje za velika števila kot večina ostalega sveta. oboje je standarizirano lahko si tukaj prebereš. :D

ta čip ni nič novega, revolucionarnega kar ne bi že prej obstajalo. kaj je ta marsikaaaaj?
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Mar. 2011 16:52

buubbika napisal/-a:Že slišali za čipe: http://shanadhillon.wordpress.com/2009/04/ ? Trenutno testirajo/kontrolirajo samo živali, kmalu smo na vrsti mi, oh yeah! :D

(Kar je pa še najbolj smešno - kljub temu, da sem dala link bloga od osebe, ki piše nekaj, kar je 100% bilo itd., ljudje tukaj na forumu in ostali tega ne bojo verjeli. :rofl:)
Upam, da ne misliš tega linka?
Ne, njej ne verjamem oz. je ne bi jemala preveč resno/kot kredibilno - če jo res tako zelo moti, ne bi šla tud samo čipirat svojega psa (razen če zakon tako veleva? :gruebel: V tem primeru bi pa lahko naredila "ustajo"/protest. :P); ampak vsaj prizna, da je hinavec.

Sicer pa ne vem kaj je za "ne verjet" - da se dogaja? Pa sej to ni nič novega.
Al misliš to, da želijo it naprej s tem in čipirat ljudi?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Mar. 2011 17:17

buubbika napisal/-a:Ziher bi kaj dosegla ja :D...
Manj mi je pomembno, če bi kaj dosegla s tem ali ne, ampak bolj to, da naj stoji za svojim prepričanjem, če je sicer tako proti (vsaj tak vtis sem dobila) in naj ne "kloni".
(in isto si mislim o vseh "pazite se, ko vas NWO dobi" manijakih - ja ja, kul, da želijo "informirati" ljudstvo, ampak, ehm..s tem, v mojih očeh, ne naredijo veliko, samo sitni so :P)

Well, sicer pa imamo mikročipe tudi v potnih listih že..
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 13. Mar. 2011 18:06

eh daj bubbika kr neki vn se zdaj vlečeš. ziher si fdvjevka. :D

najprej daš en post ki v prvem odstavku sploh nima smisla, drugi odstavek je ok diskutabilen, potem pribiješ kar nek čip kjer je post iz kar neke strani leta 2009 in receš kako je ta stran kredibilna, potem naprej rečes kako je čip se marsikaj več, pol purple reče da je stran kr neki, pol ti rečes kak si jo dala sam za primer (kar je v nasprotju s tem kar si prej rekla) in na koncu daš link populacije - čeprav si ti falila število ljudi. vse skupaj je kr neki.
Thanks to denial, I'm immortal!

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov