UKREPAJ ZDAJ!!!

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 31. Okt. 2009 16:12

Od predsednika vlade Slovenije Boruta Pahorja zahtevamo, da posluša glas ljudi, ki hočemo storiti kaj dobrega, da vstavimo podnebne spremembe, si pripravljena oz pripravljen sodelovati??? ... Naloga je preprosta, samo klikni spodnji link in se podpiši... Upam samo, da bo gospod Borut Pahor upošteval natisoče ljudi v Sloveniji in končno nekaj ukrenil :D s posluhom bomo lažje rešili težave v Trst, izboljšali bomo kvaliteto zraka v mestih itd.

http://www.ukrepajzdaj.org/

Hvala vsem, ki se boste podpisali :D narava nam bo hvaležna
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 03. Nov. 2009 22:02

;)

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Nov. 2009 22:07

^^ hudo :eek:

Res dobro narejeno!

Hvala za link :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
nastasia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nastasia » 03. Nov. 2009 23:53

jaz bi si zelela videti, da mladi stopimo skupaj tudi pri resevanju socialne problematike. nek aktivizem, nekaj za izboljsanje zivljenja tukaj in zdaj, malo pomoci sibkim. se mi zdi, da se stevilo ljudi, ki bolj kot ne zivotarijo, povecuje, od nas mladih pa nobenega odziva :?
life is perfect, life is the best. full of magic, beauty, opportunities...and television...and surprises, lots of surprises...
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 04. Nov. 2009 13:27

LeillaLee napisal/-a:Od predsednika vlade Slovenije Boruta Pahorja zahtevamo, da posluša glas ljudi, ki hočemo storiti kaj dobrega, da vstavimo podnebne spremembe, si pripravljena oz pripravljen sodelovati??? ... Naloga je preprosta, samo klikni spodnji link in se podpiši... Upam samo, da bo gospod Borut Pahor upošteval natisoče ljudi v Sloveniji in končno nekaj ukrenil :D s posluhom bomo lažje rešili težave v Trst, izboljšali bomo kvaliteto zraka v mestih itd.

http://www.ukrepajzdaj.org/

Hvala vsem, ki se boste podpisali :D narava nam bo hvaležna


http://www.rtvslo.si/okolje/za-segrevan ... udje/91896
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 01. Jan. 2010 11:22

nastasia napisal/-a:jaz bi si zelela videti, da mladi stopimo skupaj tudi pri resevanju socialne problematike. nek aktivizem, nekaj za izboljsanje zivljenja tukaj in zdaj, malo pomoci sibkim. se mi zdi, da se stevilo ljudi, ki bolj kot ne zivotarijo, povecuje, od nas mladih pa nobenega odziva :?


Sem za. Še kako potrebno bi to bilo.

Glede prispevka v temi pa - dobro narejen prispevek.
Vsak gleda samo zase in ga sploh ne zanima kaj bo ostalo za naslednje rododove.
Jaz sem tudi mnenja, da bi bilo potrebno prepovedati množično vdiranje avtomobilov v mesta in nenehno onesnaževanje zraka. Večja parkirišča bi morala biti na obrobju mest, v center pa bi se potem odpeljali z npr. tramvaji. Tako bi namesto za parkirnino (ker ta bi morala biti brezplačna) plačali rajši za tramvaj (ki bi moral biti cenejši od parkirnine v mestih). Seveda to vedno ne bi bilo izvedljivo (nujne vožnje, starejši ljudje,... ), ampak čimbolj bi se moralo delati v tej smeri. Tako bi bila mesta lepša, manj hrupna, manj onesnažena, manj natrpana,...
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 02. Jan. 2010 20:36

Eh bvz vse skupaj. Politiki nikoli niso nardili nič pametnega in ko bojo bo človeštvo kakih par dni pred izumrtjem...
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Jan. 2010 21:27

Sicer nisem sigurna, a se mi zdi, da sem včeraj zasledila, da so nekaj podpisali. Ampak bo najbrž kdo kaj več vedel od mene.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov