Terorizem, Alkaida in ZDA

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Virago
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 19. 1. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Virago » 30. Mar. 2009 6:53

Zanimivo branje, zanimivi filmčki in še kaj za vse, ki še verjamejo pravljicam o grdi, vsemogočni in vseprisotni Alkaidi www.terorizem.si (Ups, ali sem ji ravnokar dodal dve božji lastnosti?) :)
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Mar. 2009 11:55

Ful dobro! :) :) (me zanima kaj bodo rekli ljudje, ki verjamejo, da je Zeitgeist pravljica)

P.s.: Motijo me pravopisne napake na strani ... če bi se dalo popraviti, bi bilo super. :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 30. Mar. 2009 12:39

O lej se ena WTC conspiracy stran. Komaj cakam, da 100x preberem o tem kako letalo ne more zrusit stolpnice.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Virago
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 19. 1. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Virago » 30. Mar. 2009 13:38

Mahagonij napisal/-a:O lej se ena WTC conspiracy stran. Komaj cakam, da 100x preberem o tem kako letalo ne more zrusit stolpnice.

O tem se da razpravljati. Ampak, kaj je pa zrušilo WTC7? WTC6 se ni zrušil, pa je bil bližje enki kot sedmica. Tudi 3,4 in 5 so le goreli, niso pa se zrušili. Za to stvar si je treba kar nekaj časa vzeti, ampak se splača.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 30. Mar. 2009 14:17

g00fy_qa napisal/-a:Ful dobro! :) :) (me zanima kaj bodo rekli ljudje, ki verjamejo, da je Zeitgeist pravljica)


To:

Mahagonij napisal/-a:O lej se ena WTC conspiracy stran. Komaj cakam, da 100x preberem o tem kako letalo ne more zrusit stolpnice.
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 30. Mar. 2009 14:41

Mahagonij napisal/-a:O lej se ena WTC conspiracy stran. Komaj cakam, da 100x preberem o tem kako letalo ne more zrusit stolpnice.


Sicer sam nevem kaj naj si mislim, ampak me pa begajo ta vprašanja:

Kaj za vraga je zrušilo wtc 7?

Kje so ostanki letala, ki naj bi napadlo pentagon? Zakaj CIA noče objavit posnetkov? Kje za vraga so posnetki??? Objavili so posnetke letal, ki so napadli WTC zato ni razloga, da ne bi objavili teh.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Mar. 2009 15:17

sončk napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Ful dobro! :) :) (me zanima kaj bodo rekli ljudje, ki verjamejo, da je Zeitgeist pravljica)


To:

Mahagonij napisal/-a:O lej se ena WTC conspiracy stran. Komaj cakam, da 100x preberem o tem kako letalo ne more zrusit stolpnice.

:D :D

Meni je pač zabavno, kako ljudje pokažejo s prstom na neuradne (- le zakaj so neuradne? :P) razlage, češ da so neumnost, brez da bi sami pogledali nekaj dejstev in sešteli 1+1.
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 30. Mar. 2009 16:45

:)
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 1:56, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Mar. 2009 18:40

^^ Saj ne pravim, da moraš vsakemu podatku iz tega dokumentarca tudi verjeti; lahko jih greš preverjat. :wink: Če si kristjanka, pač ne boš verjela tistemu delu o religiji, to pa še vedno nič ne pove o resničnosti podatkov. In če sklepaš, da je dokumentarec pravljica samo zato, ker ti prva četrtina prvega filma ni všeč, to pove veliko o tebi.

Ampak niti ni pomembno. Jaz govorim o tem, da je pametno pogledati še kaj drugega od uradnih razlag, sploh če je določen dogodek tako sumljiv, kot je celoten 11. september.
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 30. Mar. 2009 20:46

:evil:
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 1:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Mar. 2009 21:11

^^ Za začetek pove recimo to, da nisi objektivna in da delaš prehitre sodbe.

Kateri pa so resnični podatki prvega dela in kateri so laži? Res me zanima in s tem ne skušam provocirati. :)
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 30. Mar. 2009 22:08

:)
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 2:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Virago
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 19. 1. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Virago » 31. Mar. 2009 6:30

lelija napisal/-a:Laži: V dokumentarcu trdijo, da se je Jezus rodil 25.12., kar ni res- ta datum je bil le umetno postavljen- na ta dan so imeli pogani svoj praznik. In takih laži je še veliko, ampak to ni tema.


Ko govorimo o drugih, največ povemo o sebi. Morda bi pa le morala vsaj prvi del pogledati do konca. Bi ugotovila, da trdijo ravno to kar ti. Jezus ni bil rojen 25. 12.. Prav lepo ti pojasnijo zakaj je ta datum postavljen na ta dan. Saj veš, tisto o zvezdicah in soncu :) . Če je to res ne vem, je pa razlaga precej verjetna, glede na zgodovinska dejstva, oz. dejstvo, da zgodovinskih zapisov iz Jezusovega časa ni.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 31. Mar. 2009 13:30

Kakorkoli. Mene zanima, kaj mate vi od tega? Da slepo verjamete vsaki teoriji zarote? Ja, tut jst verjamem, da je WTC le ameriška zarota, pa tut verjamem v nezemljane, ampak bog pomagi, ne bom hodila odpirat raznoraznih tem in snemat debilnih dokumentarcev in "izobraževat" ljudi in se norčevat iz tistih, ki jih dejansko boli briga. In ja, vse je naštimano, vse je zapisano, almighty politiki so vse zrežiral, zakaj pa potem še vedno plešete, tako kot oni piskajo? Dokler ne boste vzel štruce kruha in šli živet v gozd, dokler ne boste prodal zadnjega zlatega okrasja za karto v London, kjer bo G20 summit in dokler ne boste dejansko protestiral proti globalizaciji in bogsigavedičemu ter prakticiral drugačno življenje, ste navadni lajajoči kužki. Važn da gledate dokumentarce, jih razpečujete pod pojmom svete resnice in se prepirate, medtem ko bi rabl kj ukrent, če bi dejansko hotl izpadt verodostojni.
Zato ste meni vsi po vrsti smešni - ne zaradi nazorov in pogleda na življenje, temveč zaradi ironije. Kristjani vsaj prakticirajo svojo vero, hodijo v cerkev. Ameriški konzervativci vsaj potrjujejo svoje mišljenje - grejo na volitve. Kaj pa vi delate? Dokumentarce?
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 31. Mar. 2009 15:31

Ah, dej no, have some patience for holier than thou.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov