WWW Se bomo prebudili?

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 16. Jan. 2009 12:12

Pogovor z Marcelom Messingom o njegovi knjigi z enakim naslovom:



Uvod

Marcel Messing, dobrodošli v studiu. Kaj vas je spodbudilo, da ste napisali to knjigo?

MM: Naslov knjige je Se bomo prebudili? (WWW, Worden Wij Wakker?) Kratica WWW se jasno navezuje na internet. Vendar pa knjiga ne govori samo o njem. Knjiga pravzaprav govori o skritih silah, ki stojijo v ozadju svetovnega dogajanja, katerih glavni namen je, ne samo upočasniti razvoj človeka, temveč ga celo uničiti, v času, ko naj bi napravil skok k duhovnemu razvoju, če temu lahko tako rečem. V meni se je zbudila močna motivacija: kaj storiti z globokim vpogledom in znanjem, ki mi je bilo dano, o tem, kaj se tu dogaja. Pri tem ima veliko opraviti tudi nenavadno dejstvo, da sem se prav 11. septembra 2001 selil iz Pirenejev, kjer sem, v kraju Ariege, do tedaj živel. Gore, Pireneji zavzemajo v mojem srcu prav posebno mesto. Bila sva na poti proti Beligiji, Bruggeu, ko sva slišala poročilo o grozovitem napadu na WTC v New Yorku. To je v meni prebudilo mnogo stvari. Ne samo nekje znotraj moje zavesti, temveč predvsem v mojem srcu. Ker sem o mnogih stvareh že veliko razmišljal, sem korak za korakom, začel opažati določene vzorce, ki pomenijo vse kaj drugega, kot pa si mi danes predstavljamo pod `War on teror´, boj proti terorizmu. Raziskovanje, kontakti z različnimi ljudmi, prebiranje literature, starih virov, stik z lastnim bistvom v notranjosti, so v meni zbudili občutek: tu se dogaja nekaj popolnoma drugega! Takrat je v meni na površje priplavala močna motivacija, ki mi je govorila:” Ne moreš biti zgolj priča tolikšnemu zlu, trpljenju, žalosti.” Pri tem nočem ustvarjati nikakršnega dualizma - to so dobri, to pa so slabi - kajti vsak dober človek ima tudi temno plat. In vsak slab človek ima svetlo stran. Nikoli ni dobro reči:” To je dobro, to drugo pa je slabo.“ Ne moremo pa tudi reči:” To je absolutno zlo, to pa je absolutno dobro.” Boj med silama, ki ju pogosto imenujem Svetloba in Tema, ki se trenutno dogaja, ima zelo stare korenine. To me je tudi spodbudilo, da o tem nekaj napišem, čutim pa tudi, da stojimo v najveličastnejšem, najbolj napetem in najodločilnejšem obdobju človeške evolucije.

Vojna proti terorizmu

Kaj točno ste želeli sporočiti s to knjigo?

MM: Bistvo sporočila knjige je, da za zgodbo, ki se je začela 11. septembra 2001, v kateri smo vsi osredotočeni na vojno proti terorizmu, ki je izšla iz teh napadov, stoji drugačen namen. Ne boj proti nekemu sovražniku, ki mu lahko nadanemo ime, temveč vojna proti celotnemu človeštvu, v kateri se izigravajo različne strani ena proti drugi. Izrabljajo se veroizpovedi. Sam sem študiral religijske znanosti ali kulturo religije, kot se je ta študij v preteklosti imenoval in to znanje s pridom uporabljam pri raziskovanju tega, kako se določene religije izigrava ena proti drugi. Če se poglobite v proučevanje tragičnih napadov 11. septembra 2001, naletite na neverjetno veliko število nejasnosti, celo na stvari, ki so popolnoma neresnične. Iskanje resnice vas pripelje tudi do spoznanja skritih sil v ozadju, ki med drugim poskušajo človeka z elektronsko vojno korak za korakom ujeti v elektromagnetno kletko, pri tem pa bo človek popolnoma izgubil svojo zasebnost, svobodo. Pri vsem tem pa ne gre za nekakšne scenarije najhujše vrste, temveč za dejstva kot so npr. že pripravljeni načrti za čipiranje, ne samo živali, temveč tudi ljudi.

To pomeni, da bomo postali sužnji določenega reda, določenih sil, da izgubljamo svojo svobodo, ki postaja vedno bolj omejena - pomislite na Patriot Act, zakone proti terorizmu, alarmne faze, zakon o preventivnem pregledu, biometrični potni list. Na kratko, dogaja se veliko stvari. Če danes želite z letalom potovati v tujino, potem vas biometrično pregledajo - skenirajo vam očesni iris in odvzamejo prstne vtise. V tem trenutku smo nadzorovani z vseh strani. Preko računalnikov, kamer. To je zgodba v ozadju, katere režiserji `vojno proti terorizmu´ uporabljajo za to, da bi nas odvrnili od resnice. Za tem ospredjem se odvija prava igra. Namreč, ujeti celotno človeštvo v kletko elektromagnetnih sevanj in ga tako popolnoma nadzorovati. Čisto mogoče je, da bodo pri uresničevanju teh načrtov uporabljene tudi bolezni. Mogoče bo temu podlegla polovica človeštva. Kar pomislite na pandemije, ki nas ogrožajo. Vendar pa človeku to ni bilo namenjeno, to ni njegov cilj. V svojem srcu sem trdno prepričan- govorim o svojem srcu in ne o svojem razumu- da je človek na poti k duhovnemu cilju, to je, v tem razvojnem obdobju popolnoma izraziti svoj notranji potencial. Nasprotne sile pa hočejo to preprečiti.

To kar ste ravno povedali se sliši kot grozljivka. Sprašujem se, zakaj o teh stvareh nič ne vemo?

MM: Tega ne vemo zato, ker si nekdo ne želi, da bi nam to znanje bilo dostopno. Pri pisanju knjige sem uporabil približno 480 virov - zapisov, citatov, spletnih strani, knjig, da bi kar se da jasno pokazal naslednje: nekdo si zavestno prizadeva preprečiti, da bi to znanje prišlo med ljudi. Če smo čisto odkriti, lahko rečemo, da tudi mediji in politika tem temam posvečajo bore malo pozornosti. Pa s to trditvijo nočem nikogar obsojati. In zelo pogosto veljajo ljudje, ki o teh temah spregovorijo, za cinične ali pa so s strani okolice deležni celo posmehovanja.

Ja, vse to zveni kot globoka nevednost.

MM: Ja, v najglobljem pomenu gre v resnici za nevednost. Ko dobite vpogled v veliko igro, ki se odvija – in na srečo se prebuja vedno več ljudi iz najrazličnejših skupin in dežel po celem svetu – spoznate, da se resnično dogaja prava grozljivka, ki se zelo sklada z Orwellovim romanom 1984. Le da je Orwellova knjiga neverjetno zastarela, vsaj kar se tiče tehnik in taktik, katerih namen je ustvariti nov sistem, ki ga danes pogosto imenujemo novi svetovni red. V bistvu si elita prizadeva v svojo mrežo ujeti celoten planet. Tehnike, ki jih elita uporablja so zelo napredne – od najboljših Cray računalnikov Pentagona do nanotehnologije. O njih je francoski profesor in veliki astrofizik Petit nekoč dejal:” Sploh se ne zavedamo s kakšnimi sredstvi in znanjem svetovna elita razpolaga

Kaj je pravzaprav cilj svetovne elite?
Zakaj je sploh prišlo do vsega tega, do te velike igre?

MM: Če bi se svetovna elita zavedala dejstva, da v kozmosu vladajo zakoni harmonije, ki se jim v končni fazi ni mogoče upreti, potem te igre sploh ne bi začela. Torej je v njih prisotna globoka nevednost, ki se izraža v njihovem arogantnem prepričanju, da se je mogoče upirati zakonom kozmosa. To pomeni, da za njihovimi dejanji stoji neka sila, namreč sila norosti, nevednosti. To so pravzaprav pojmi, o katerih je govoril Buda. Buda je zelo pogosto rekel:” Z njimi se začne vsa beda, vse trpljenje.” S stremljenjem po moči, z zadovoljevanjem poželjenj, z norostjo, iluzijami, nevednostjo. Če pa se še bolj poglobimo v ozadje svetovne elite, naletimo na zgodbo, ki se je začela v Sumeriji, današnjem Iraku, ki je skupaj z Afganistanom in še nekaterimi drugimi deželami postal prizorišče zadnjega, odločilnega boja, kakor ga sam imenujem. V ta boj so posredno ali neposredno vpletene države iz celega sveta. Zelo jasno je tudi opaziti, da se vedno več ljudi sprašuje:” Kaj se tu pravzaprav dogaja?” Veliko ljudi začenja spoznavati, da se dogaja vse kaj drugega, kot pa so sprva mislili.

Bistveno vlogo v tej igri igra Irak, ki se je v preteklosti imenoval Sumerija in kjer v rekah Eufrat in Tigris še vedno odmevajo zvoki zgodbe o stvarjenju. Kajti tam je bilo in še vedno je zbrano najstarejše znanje človeštva. In celo to znanje nam poskušajo odvzeti. Tu mislim na ameriško bombardiranje bagdadskega muzeja, ko so z veliko naglico skušali rešiti sumerske glinene plošče – in tudi lončke, kangljicein vrčke kot jih je imenoval ameriški obrambni minister. Minister je potem presenečeno dejal:” I didn´t know that they had such a lot of pottery”. Ti lončarski izdelki, te posodice, ti lončki, ti vrčki, predvsem pa glinene plošče vsebujejo znanje, ki je starejše od zgodbe o stvarjenju iz Geneze in celo starejše od znanja določenih indijanskih plemen.

Sumerske glinene plošče in Padli Čuvarji

MM: Celotna zgodba o kateri govoriva, ima več plasti. Že tako je težko videti dogodke 11. septembra 2001 v drugačni luči, kot pa so nam jih predstavili mediji in politika – kjer se trenutno odvija velika sprememba - zato si lahko predstavljate, kako velike probleme in ovire bo priklicalo spoznanje načrtov, ki ležijo v njihovem ozadju. Če pa veste, da za temi načrti leži še ena zgodba, potem zlahka razumete, da bo skoraj polovica novinarjev, ali pa še več, zapisala: tu gre vendar za zaroto. Tem informacijam se lahko človek smeji ali pa ne, toda jaz sem te teme zelo resno raziskal. Naučil sem se, da mora človek tiste posameznike, ki so stvari temeljito raziskali, najprej pozorno poslušati in nato presoditi, kateri zaključki njihovih raziskav držijo. To sem storil pri mnogih ljudeh, mnogih raziskovalcih, mnogih knjigah, mnogih virih. Če si pogledamo sumerske glinene plošče, mrtvomorske zvitke esenov – o katerih se mnenja razlikujejo, saj nekateri menijo, da jih sploh niso napisali eseni – ali pa hermetične vire, ugotovimo, da se vsi trije viri strinjajo o nečem bistevenem, ki se tiče časa v katerem živimo.

Najprej naj omenim čudovito zgodbo s sumerskih glinenih plošč, z naslovom Enuma Eliš, kar dobesedno pomeni: Tisti od zgoraj. Ta zgodba govori o bogovih , ne o Bogu, temveč o bogovih, ki jih apokrifni teksti – to so skriti teksti, teksti, ki jih je cerkev prepovedala – pogosto imenujejo `Čuvarji´. Kasneje so to besdo prevedli z `Angeli´, pravzaprav z `Padli Angeli´. Popolnoma napačen pristop. Ta bitja niso padla, ampak so od zgoraj prišla navzdol. To na nek način lahko imenujete padec. Zemljani so torej rekli:” Enuma Eliš; Prišli so od zgoraj.” Cerkve pa so kasneje rekle:”To so Padli Angeli.” Vendar to ni res. Naši možgani so močno oprani. Ta tema v mnogih zbudi posmeh ali cinizem in to je znak, da njihov duh stvari noče raziskati. Kajti kadar stvari zares hočete raziskati, takrat niste cinični niti posmehljivi.To je posledica popolne odtujitve od dejstva, da smo ljudje pravzaprav `Otroci zvezd´. To pomeni, da je naš planet del ozvezdja, kar so vedeli že astronomi v preteklosti – Keppler, Galileo, hermetični filozof Bruno. V modernem času pa teoretični fizik Stephen Hawking začenja sumiti, da je vesolje pravzaprav živ organizem. V preteklosti so bili ljudje prepričani, da imajo planeti dušo in, da je mogoče, da na njih obstajajo druga živa bitja. Celo Bruno, veliki hermetični atronom, je govoril o tej možnosti. To prepričanje je korak za korakom izbrisal hiperracionalizem, ki je s seboj prinesel `razsvetljenje´. Tu ne gre za razsvetljenje o katerem je govoril Buda, temveč za razum kot razsvetljenje. Mnogo versko vzgojenih ljudi je bilo naučenih, da so bili angeli nekakšna krilata bitja. Sam se rad pošalim, da njihova krila ne bi mogla vzdržati vročine v atmosferi, ki bi zaradi trenja nastala pri spustu. Mnogim so tudi privzgojili vero v hudičke, luciferične angele. Pozabili pa smo, da sumerske glinene plošče govorijo o `Padlih Čuvarjih´ in ne o padlih angelih.

Prišli so s palneta, ki ga dobesedno imenujejo Nibiru. Židovski erudit in učenjak Sitchin to lepo opiše v svoji knjigi ` Dvanajsti planet´ - gre v bistvu za deseti planet, ki se imenuje tudi planet X , X kot `Veliko Neznano´. Sitchin je to zgodovino zelo razjasnil - po mojem mnenju tako prepričljivo, da bi morali njegovi kritiki knjige najprej prebrati in šele nato kritizirati. to dejstvo dokaže Danes ljudi vedno vprašam:” Poznate vire? Če ne, potem se z vami ne morem spustiti v dialog.” Sitchin v mnogih svojih delih pokaže, da je od nekdaj obstajal stik z drugimi planeti. Omenja tudi Nibiru, saj ga tudi glinene plošče zelo poudarjajo. Sumerske glinene plošče govorijo tudi o `Čuvarjih´ - 200 je bilo njihovo število - ki so imeli načrt pristati na gori Hermon. Pristati! Govorimo o eni in isti dimenziji: kako so prišli navzdol (Enuma Eliš). Pristali so. Če pogledamo z antropološkega vidika je bilo takrat človeštvo v fazi razvoja, ki je tekla v smeri proti homo sapiensu. Znotraj antropologije še vedno obstaja neverjetno veliko nejasnosti glede vprašanja, kako se je pravzaprav zgodil prehod iz opičjaka v človečnjaka. Vendar to sedaj ni naša tema, bi pa informacije, ki jih vsebujejo sumerske glinene plošče, lahko mnogo prispevale k spoznanju, da obstoječa teorija v tej točki ni več veljavna. Glinene plošče učijo, da je nekdo grobo posegel v človekovo evolucijo. Na njih lahko preberete, da so celo posegli v DNA in eksperimentirali z jajčnimi in semenskimi celicami.

In kdo so `oni´?

MM: Kdo so oni? Teksti jih imenujejo Annunaki. Beseda Annunaki dobesedno pomeni: Tisti, ki so prišli od zgoraj navzdol.

Kako naj si jih predstavljamo; so to človeku podobna bitja ali nezemljani?

MM: Ja, to so nezemljani. Na eni strani je o tej temi moč najti neverjetno veliko nesmisla, na drugi strani pa je bilo narejenih tudi ogromno zelo resnih raziskav. Tudi bivši ameriški predsednik Jimmy Carter je nekoč odkrito dejal:” Mnrnja sem, da NLP-ji obstajajo. O tem sicer ne smem govoriti, toda po mojem življenje na drugih planetih obstaja:”

To so nezemljani, ki jih Geneza imenuje Sinovi bogov, `Elohim´- množinska oblika za besedo bog in v prevodu ne pomeni Bog. V njej jasno piše, da so prišli na zemljo, se spustili. In, tako piše v Genezi, da so se križali z ženskami. Iz tega je nastala nova rasa. V Genezi pa manjkajo določeni pomembni podatki, ki jih najdemo na sumerskih glinenih ploščah. Namreč kako je izgledalo križanje. Na njih so upodobljene celo stekleničke, v katerih so omogočili začetek razvoja embrija. Upodobljene so tudi tehnike in taktike, s katerimi so v maternico vsadili embrij. Na njih je jasno prikazano, kako so izven maternice spojili jajčne in semenske celice, ki so jih v stadiju embrijonalnega razvoja vstavili v maternico.

Pravzaprav so to zelo moderne tehnike.

MM: Vse to lahko vidite na ploščah. Toda, ker smo podvrženi pranju možganov- in mnogo univerzitetnih intelektualcev se posmehuje tem idejam in trdijo, da ne obstaja nobeno drugo znanje kot pa znanje človeka, zemljana. Meni osebno se ta ideja zdi zelo omejujoča. Celo veliki filozof Bruno je dejal:” Ne morem si predstavljati, da v tolikšni množici zvezd obstajamo samo mi in da samo mi nekaj vemo.” Tu pa se začne tisti del zgodbe, ko se moramo mi, ljudje odpreti za drugačne ideje, kot pa smo jih vajeni. »there is more between heaven and hell than you can see Horatius«, kot je v Hamletu lepo opisal Shakespeare. Enkrat se bomo morali otresti arogantnega prepričanja, da smo edini in, da je naše znanje najvišje.

Sumerske glinene plošče jasno pričajo, da obstaja še mnogo več znanja. Ki je tudi globlje. Mimogrede, na vprašanja kot so: »Kdo je zgradil Baälbek? Kdo je zgradil Piramide?« še vedno nismo odgovorili. Stare egiptološke ideje je na nekaterih točkah moč zlahka ovreči. Vendar te nove ideje nikoli ne pridejo do množic, ker bi škodile prestižu, ambicijam, ustaljenemu znanju, moči, statusu, slovesu. Če lahko tako rečem, smo kot človek ujeti v mrežo nekega določenega znanja. Tega ni še nihče bolje opisal od Goetheja, ki je bil posvečen v določeno znanje. V svojem Faustu Goethe pokaže aroganco iskalca, ki na koncu na pomoč pokliče hudiča, Mephistofolesa, da bi mu pomagal razvozlati skrivnost življenja. Pogodbo ki jo z njim sklene, mora podpisati s krvjo. Skoraj nihče ne razume, kaj to pomeni. Pogodbo, ki jo sklenete s hudičem morate podpisati s krvjo. To isto opisujejo tudi sumerske glinene plošče. Če želite priti v stik z določenim znanjem – prepovedanim znanjem – potem morate podpisati pogodbo s hudičem. Tudi sumerske glinene plošče pišejo:«Padli Čuvarji so ljudi najprej naučili umetnosti bojevanja, magije in okultnega znanja.« Drugo, kar plošče opisujejo je, da so »Padli čuvarji« nameravali vpeljati funkcijo kraljev na zemlji. Zakaj imajo kraljevski rodovi toliko vpliva, toliko moči, zakaj jih ogovarjamo z »vaše visočanstvo« = »Enuma Eliš« = Oni od zgoraj, zakaj jih onikamo, zakaj obstaja v zvezi z njimi toliko obredov, zakaj so vsi tako bogati, zakaj se vozijo v zlatih kočijah in živijo v palačah, zakaj imajo vedno tako velik vpliv na vlade – to lahko razumemo šele takrat, ko preštudiramo genealogijo kraljevskih rodov. Mimogrede, kar 34 od 42 ali 43 ameriških predsednikov ima kraljevsko kri. Preberite si Burkeovo »Knjigo plemstva«, kjer so zabeležena rodovna drevesa zgodnjih kraljev. Njihova moč temelji na določenem kodiranju njihovega DNA-ja. Tudi to piše na sumerskih glinenih ploščah.

Koliko so pravzaprav stare sumerske glinene plošče?

Ocenjujejo, da so stare od 3000 do 5000 let pred Kristusom, ali celo starejše. Znanstveniki si glede njihove starosti niso edini. Nekateri so celo prepričani, da se njihovo znanje tiče celo časa pred obstojom Atlantide, o kateri je pisal veliki filozof Platon v svojih delih Critias, Dimaios in Phaidon. To znanje torej sega globoko v preteklost. Ko berete te glinene plošče, potem berete tudi o »Padlih angelih«. Sedaj pa se dotaknimo drugega vina, esenskih mrtvomorskih zvitkov. Ti govorijo o končnem boju med Sinovi – to lahko razumete kot »Sinovi in Hčere« - Teme in Sinovi Svetlobe. In kdo je tam spet omenjen… »Padli Čuvarji«. Ti se imenujejo »Demoni, Angeli, ki so zgrešili svoj cilj, mogočna bitja, ki so se vmešali v evolucijo človeka.

Pri tem imate v mislih tudi genetsko križanje?

Tudi genetsko križanje. V knjigi Geneza beremo, da so bili velikani uničeni, torej, da je prišlo do ukrepanja zunanjih sil. Ti velikani so bili rasa v devoluciji, ki so bili fizično zelo močni, imeli pa so tudi ogromno znanja. Vendar pa so grozili uničiti evolucijo. Zgodbe iz Svetega pisma = Biblije, kar dobesedno pomeni stare knjige – ne smemo več razumeti alegorično, kot metafore, temveč kot natančne opise dogodkov, ki so se zgodili pred vesoljnim potopom, pred prihodom patriarhov, pred Atlantido in po Atlantidi. To znanje vsebujejo tudi esenski mrtvomorski zvitki, tudi hermetični viri. V knjigi sem citiral pogovor med Hermesom Trismegistosom – grško ime egiptovskega posvečenca Tehutija – in Asclepiosem. Hermes Trismegistos govori o Padlih Angelih, Demonih, ki bodo na koncu evolucije poskrbeli za kaos, in o tem, da se moramo ljudje prebuditi in spoznati, kaj se dogaja. Tu mislim na enega izmed voditeljev Zulu plemena, Credo Mutwa, katerega knjige bere vse več ljudi in ki je napisal tudi veliko čudovitih knjig z literarnega stališča. Npr. »The Song of the Stars«. Credo Mutwa je nedolgo nazaj rekel: »Človek v tem času mora vedeti kar so včasih vedeli le posvečenci. »Chitauri«, Padli Angeli, se vmešavajo v človekovo evolucijo, in si v tem trenutku prizadevajo zavzeti celoten planet. V skrajnem primeru so pripravljeni tudi uničiti polovico človeštva. S tehnikami in taktikami, za katere množice sploh še niso slišale.«

STARODAVNO ZNANJE ZA NAŠ ČAS

Postavi se nam vprašanje: »Kaj se pravzaprav dogaja na zemlji?« Vedno so mi bili blizu Indijanci. V mislih nimam le Majev, ki imajo najstarejši koledar. Mislim tudi na Hopi Indijance, s katerimi sem imel precej stikov. Ko prebirate znanja Hopi Indijancev ali Erokezov, Čelika Indijancev, predvsem pa Majev, spoznate, da se vsi viri strinjajo z besedami posvečenca v Clan eagle Carlosa Bariassa, ki tem trenutku potuje in predava po celem svetu: »Z vami sem popolnoma iskren. Ne igram nobenih igric, toda imamo tri do štiri leta časa, da to preobrazbo usmerimo k Svetlobi in vpogledu, ali pa bomo zapravili naš planet.« Plemenske starešine, visoko posvečeni ljudje, Majev in Hopi Indijancev, so se do sedaj že večkrat zbrali. Nas, ki smo uničili naše Rdeče brate, katere smo tako zaničevali, na vseh področjih, celo v literaturi, ti rdeči bratje nas kolektivno opozarjajo na preobrazbo. Njihovo znanje uči, da bomo ljudje skupaj z našo Zemljo v naslednjih nekaj letih doživeli veliko čiščenje, ki bo kaotično, včasih boleče. Vendar se bomo vsi očistili v skladu z našimi mislimi in dejanji. Pomislite na Hopi Indijance, ki so kot znamenje našega časa videli Velikega Medveda. V svoji knjigi sem omenil znak v podobi medvedjih krempljev, ki popolnoma ustrezajo črtnimi kodami (bar code). Bar se podobno sliši kot bear, vendar smete videti preveč dobesedno. Hopi Indijanci pravijo:«Ko boste videli to znamenje, se bo začela tretja svetovna vojna«. Mogoče lahko kasneje rečemo kaj o povezavi črtne kode in čipa.

Indijanci, stara ljudstva, Tibetanci, s katerimi sem se dolgo srečeval, tudi v njihovih samostanih, vedo, kaj se dogaja v tem času. O njem vedo tudi krščanske skupine. Na knjigo Razodetja je potrebno gledati kot na knjigo posvetitve in ne kot na sektarsko knjigo, katero si nekateri ljudje prilaščajo in razglašajo: »Ti boš odrešen, ti pa ne«. To je iniciacijska knjiga/posvetitve. V njej stoji neverjetno veliko znanja, ki se popolnoma ujema z starim indijskim znanjem, zapisanim v Puranah. Purana pomeni »Knjige Starih«. Prav lahko jih primerjate s knjigo Razodetja. Nekateri celo sumijo, da je na Janeza delno vplivalo staro indijsko posvetitveno znanje. To kar piše v Razodetju velja za naš čas. Naš planet se nahaja v času porodnih popadkov. Vedno več je vojn, katastrof, vulkanskih izbruhov, potresov, tsunamijev, problemov z okoljem, sončni izbruhi bodo kmalu postali bolj intenzivni. To vedo tudi astrofiziki. Na kratko, obetajo se nam naporni časi. Veliki mojster Jezus je rekel: »Na koncu obdobja – v grščini obdobje pomeni aeon – boste videli znamenja časa. Ampak ljudje se bodo še naprej poročali, plesali in se gostili in potop bo prišel.

Če zberete in primerjate vse te vizije religioznih skupin, Indijancev, Puran, Jezusove izreke in izreke npr. Johna Perkinsa, se pred vami izoblikuje jasna slika. Perkins je napisal knjigo, ki je postala bestseller – več 10 milijonov primerkov prodanih po celem svetu. To je človek, ki je stal znotraj moči, ki ve kaj počnejo velika podjetja, ve kako se uničuje države in ve kako smo si naše bogastvo pridobili na račun ljudi revnih dežel. Perkins tudi pravi: »Če se ne bomo neverjetno hitro – sedaj ga citiram skoraj dobesedno – prebudili, potem je že prepozno. Vendar smo to zmožni storiti.« Nekje v svoji knjigi pravi tudi naslednje: »Kjerkoli sem bil, pri Majih, pri Aboridžinih, v katerikoli deželi, vsa stara ljudstva, vsi stari ljudje vedo, da stojimo na pragu velike, globoko segajoče, planetarne preobrazbe.” Poznamo poletje, jesen, zimo in pomad in tudi naš planet ima cikluse. O tem so govorili že stari modreci. Že Pitagora je rekel, da ima vse mero in število. Sedaj smo prišli v obdobje zime, ki se imenuje Železna doba, Kalijuga. Zato ne moremo reči, da gre za malo preobrazbo. V New age krogih to pogosto slišimo. To je Vodnarjeva doba, in hop, smo že vsi svobodni in gremo plesat, vse se bo rešilo, nič nam ni treba storiti. Ne, gre za veliko globljo preobrazbo. Sonce s svojimi planeti potuje skozi dvanajst nebesnih znamenj – sedaj se nahajamo v vodnarju. Cela pot traja 25.920 let, pri tem pa pot skozi vsako posamično nebesno znamenje traja 2.160 let. Vendar pa se nahajamo na koncu veliko večjega obdobja, ki ga Indijci imenujejo »Mahajuga«, včasih tudi »Kalpa«. To pomeni temeljito preobrazbo, ki jo bo prav vsakdo občutil. Zakaj? Da nas ponese na višjo duhovno raven, da ponese Zemljo v drugo pozicijo, na drug nivo vibracije. Evolucija človek izgublja svojo biološko moč in človek prihaja k zavesti, refleksiji, in ima možnost razviti svoje prave kvalitete – sočutje, ljubezen, iskrenost, enotnost, vendar bodo le te na preizkušnjiv času preskoka na višjo raven zavesti. Padli Čuvarji, ki so na našem planetu in ki ga izrabljajo – stari modreci s planetom niso nikoli tako ravnali – Padli Čuvarji poskušajo s prevarami, npr. z War on Terror, v našo zavest vcepiti nekaj čisto drugega, kar jim omogoča do potankosti v ozadju izpeljati njihov načrt, se splaziti v naše telo v našega duha.

Poskušajo nas ujeti v elektromagnetno kletko in na zadnje v roku treh let na vrh piramide položiti najvišji kamen njihovega Opus Magnum. To dobesedno imenujejo najvišji kamen, saj delujejo na podlagi modela piramide.`Najvišji kamen´ na piramidi je njihovo skrivno ime za čip, ki ga v roku treh let nameravajo vsaditi v človekovo telo. Preko čipa bodo lahko vplivali na naš hormonski sistem. S pomočjo GPS sistema in Cray računalnikov, s katerimi bo povezan čip, vsajen v telo, bo človek postal suženj. To je torej načrt v ozadju, katerega pa ljudje na žalost skoraj niso sposobni jemati resno.

Zakaj pa iz nas sploh želijo narediti sužnje? Čigavi sužnji naj bi bili?

Bitij, za katere moramo nazadnje tudi imeti sočutje. Tega sem se naučil ob Budistov. To so bitja, ki iz pohlepa po moči druga bitja vidijo kot predmete, ki jih lahko uporabiš. Nobenih pomislekov nimajo, ko ustvarjajo vojne, v katerih umirajo milijoni ljudi, pogosto na grozovit način. Če pogledate, kako so nastale vse vojne, potem spoznate, da je zgodovina polna laži, polna laži, in da je človek veliko bolj nedolžen, kot pa smo sprva mislili, spoznate, da je človek neverjetno zmanipuliran, da se vojne ustvarjajo namenoma, vedno znova novi Pearl Hourborji zato, da bi sile v ozadju lahko v svoje roke dobile še več moči, še več ozemlja. Njihovo najhujše dejanje pa je, po mojem mnenju, napad na fenomen Človek in tudi na živalskih in rastlinski svet, ki tudi zelo trpi. Človek ima cilj. To idejo pogrešam znotraj večine izobraževanj, tudi na univerzah. Že to je tragično, da mnogi modeli evolucije ne omenjajo tega, da ima človek cilj. Če hočete imeti nek cilj v življenju, potem morate največkrat postati član neke skupine, združenja, cerkve. To sploh ni potrebno. S svojim lastnim razmišljanjem, znotraj lastne zavesti lahko spoznate, da ima človek cilj. Bitja, ki nočejo, da bi se človek razvil višje od njih, bodo naredila vse, da bi ustavila evolucijo. In vse stare zgodbe, stara literatura govorijo o boju med svetlobo in temo. Primer je zgodba iz Irana, bivše Perzije, o Urmuzdu in Ahrimanu, ki se med seboj bojujeta; ali pa Avguštinovo Božje mesto, ki se bori proti mestom Padlih Čuvarjev. Tudi Bhagavad Gita, ki je pravzaprav del Puran, govori o nenehnem boju med svetlobo in temo, ki ga Gita imenuje boj med Pandavami in Kuravami, boj, ki se bo končal šele takrat, ko bo vse transformirano.

Čeprav nisem član nobene cerkve ali skupine, sem mnenja, da je v Bibliji zapisano neverjetno veliko globokega znanja. Biblija opisuje zgodbo o Luciferju. Lucifer je seraf. Včasih ga imenujejo tudi kerubin. Serafi in kerubini so zelo visoko razvita bitja, ki si jih človek komaj lahko predstavlja. Ta bitja lahko ustvarijo planete, kar tudi lahko razberemo iz starih virov. Ta bitja nosijo hiperodgovornost. Ustvarjena so v svobodi. Njihova naloga pa je iz svobode in ljubezni ustvarjati njihovo lastno stvarstvo. Znotraj svobode pa je vedno mogoče iti tudi po drugi poti, stremeti za močjo in tako ubrati drugačno evolucijsko pot. Hopi Indijanci so to lepo upodobili v podobi, ki prikazuje skupino ljudi, ki je izgubila glavo in padla v prepad. Tako je skupina Zvezdnih bitij izgubila glavo in mislila, da se lahko loči od prvinske energije Ljubezni, ki smo ji dali podobo, jo ujeli v cekve, sinagoge, templje, mošeje. Sploh nimam nič proti temu, da vsak človek po svoje doživlja religijo. Toda ta prvinska energija Ljubezni je neosebna, povsod prisotna, deluje povsod in brez te energije Ljubezni, ki jo pozna mistik, ki jo izkuša razsvetljeni, nobeno bitje ne more obstajati. Če se hoče Zvezdno bitje, ki ima pred očmi svoj lasten načrt, ločiti od Nje, iti lastno pot, vsiliti lastno voljo, lahko to nekaj časa počne. Iz tega pa se rodijo nesreče, katastrofe.

ONI OD ZGORAJ – ZGODOVINA VIDENA V NOVI LUČI

Gospod Messing, še enkrat bi se rada vrnila k razvoju Zemlje in duhovnemu razvoju človeka, ki sta povezana. Ali lahko o tem poveste še kaj več?

MM: Zemlja hodi po poti svojega lastnega razvoja. Dogajajo se določene stvari, na katere imamo le malo vpliva. To pač tako je. Če nastopi pomlad, potem je pomlad. Ko nastopi poletje je poletje. Vendar sedaj delujejo sile, ki skušajo ustaviti evolucijo, ki bi morala potekati naravno in v tem trenutku narediti skok v neko drugo dimenzijo, v kateri materija ne bi več igrala glavne vloge. Sedaj se nam postavi vprašanje: »Zakaj se nam to znanje prikriva? Zakaj nič ne vemo o tem kaj se dogaja z zemljo? Zakaj govorijo Maji o 4. in 5. dimenziji in Hopi Indijanci o gorečem soncu in veliki vodi, ki nas bosta doletela in nas na koncu ponesla v novo obdobje?

V povezavi s temi vprašanji se moramo vrniti nazaj k Sumeriji. Prihod Padlih Čuvarjev na ta planet opisujejo sumerske glinene plošče, pa tudi apokrifno besedilo imenovano Henochova knjiga, ki jo je v javnost prinesel prostozidar, posvečen v 33. stopnjo prostozidarstva (taka visoka stopnja posvečenosti pomeni, da ima posvečeni posameznik globoko znanje), z imenom Bruce. Iz teh virov je razvidno, da so Padli Čuvarji iskali sužnje. Zakaj? Njihov planet, od koder so prišli, ki ga glinene plošče imenujejo Nibiru, je zašel v velike probleme. Da bi zavarovali atmosfero, so portebovali fin zlat prah, ki so bi ga lahko izkopali v rudnikih na zemlji. Nibiru, ki je precej večji od zemlje, je na robu preživetja in bi zagotovo propadel, če v proces ne bi posegli. Tudi naši znanstveniki, v zvezi s kritično situacijo na Zemlji, pravijo: »Če bi v Zemljino atmosfero vnesli zelo fin zlat prah, bi nas le ta zaščitil pred določenimi sevanji, in bi lahko še nekaj časa nadaljevali z našim razvojem.« Kot, da bi poslušali Anunake s sumerskih glinenih plošč. Kajti Bogovi oz. Čuvarji, kot se imenujejo so tudi imeli problem: Moramo dobiti zlato. Zlato, ki bi ga zmleli v prah in vnesli v atmosfero njihovega planeta, tako da bi bil le ta dlje zaščiten. Potrebovali pa so ga tudi za druge stvari.

Mimogrede, planet Nibiru bo v roku nekaj let spet prišel v bližino Zemlje?

MM: Ja in prepričan sem, da ministrstvo za obrambo v različnih deželah za to vedo. Ne zdi pa se mi v redu, da javnost o tem nič ne ve. Mislim, da bi bilo dobro, da bi se ljudje začeli zavedati, da bo ta planet kmalu prišel v orbito našega sončnega sistema, kar bo imelo ogromen vpliv na klimat, magnetno polje, na elektromagnetno sfero. Tudi na glinenih ploščah piše, da ima Nibiru velik vpliv na Zemljo. O tem pa se ne govori veliko. Sitchin je to storil, pa tudi drugi. Še malo se zadržimo pri zgodbi o planetu Nibiru ali Niburu, kot ga nekateri imenujejo. Bogovi, Čuvarji so iskali sužnje, drugače bi morali sami delati v rudnikih.

Kopati zlato?

MM: Kopati zlato. Torej so fizična bitja. To niso nikakršni angeli s transparentnimi telesi. O tem lahko berete tudi v Bibliji – da so angeli precej manj transparentni, kot pa nas prepričujejo. Lahko pa razvijejo določeno tehniko, ker so bolj razviti, s katero lahko telesu dajo drugo obliko. Ampak morajo tudi delati. In to jim ni bilo všeč. Začeli so se pritoževati najvišjim bogovom, najvišjemu bogu. »Ali bi smeli ustvariti bitja, ki bi za nas opravljali ta težka dela?« Hoteli so ustvariti lulu-ja, kar dobesedno pomeni mešanec. Odpravili so se iskat primerno bitje vse do Tanzanije, kjer so znanstveniki našli največ skeletov iz časa prehoda k homo sapiensu, ki bi ga lahko uporabili. Tudi na tem področju so živeli Anunaki.

To področje se imenuje tudi zibelka človeštva?

MM: Ja absolutno. Tam so odkrili skok v človekovem razvoju; da je napravil velik napredek v razvoju zavesti, glede refleksije, glede telesa … To opisujejo sumerske glinene plošče. Anunaki so uporabili človeku podobno bitje – antropoid, ki je bilo podobno človeku ali pa je človek že bilo- in njegovo jajčece združili s semenom bogov. Tekst opisuje, kako je bilo oplojeno jajčece vsajeno v maternice sedmih boginj. Na ploščah lahko vidite celo epruvete. Celoten proces je lepo, vendar samo okvirno opisan. Nazadnje so bogovi morali iznajti še način, kako naj bi se novo bitje samo razmnoževalo, kar odseva znana zgodba o Adamovemu rebru iz katerega nastane ženska Eva, ženska, ki je potem sposobna sama rojevati otroke. Že res, da v bolečinah – to ni bila nobena kazen, ampak je šlo nekaj narobe. Kajti evolucija bi lahko ustvarila bitje, ki bi brez bolečine lahko rojevalo bitja. Vendar to ni pravi trenutek, da bi o tem podrobneje govorili, čeprav je nadvse zanimivo. Nekaj je šlo narobe, kar pa ni šlo narobe, je bilo to, da je bilo ustvarjeno bitje, ki se je lahko samo razmnoževalo. V Genezi lahko preberete o raju – to ni bilo nič drugega kot vrt bogov. Naj ponovim vrt bogov oz. neke vrste laboratorij za poskuse. Bogovi še niso imeli `človeka, hebrejsko šomer, nobenega delavca. Niso imeli delavca, ki bi vzdrževal vrt, da bi delal za bogove. V sumerskem jeziku pa se glasi takole: lulu. To je suženj. Tudi Bram Vermeulen je to temo lepo predstavil v svojem DVDju, ko je na koncu svojega življenja nenadoma odkril, kako smo zavedeni.

Ta DVD se imenuje »Na začetku«?

MM: Ja, »Na začetku«. Čudovit DVD, čeprav v njem določeni aspekti mankajo. Zelo rad bi ga iz ljubezni še enkrat srečal, mogoče lahko to nekoč storim preko njegove žene. Kakorkoli že, spregovoril ni o poslanstvu prvotnega človeka, ki so ga izrabili in spremenili v neke vrste mešanca. Ta zlorabljeni antropoid je imel zelo visoko poslanstvo, do katerega bi ga pripeljala postopna evolucija, v katero so posegli. Vsi stari teksti pišejo o tem. O velikanih, križancih bogov in žensk, itd. To pomeni, da je bil spremenjen naš DNA, da je bil uničen načrt za našo prihodnost. Zgodilo se je križanje. Beseda Nibiru pomeni »planet križanja«. Kratkomalo, zgodil se je tehnični inžiniring na DNAju. Ustvarili so Lulu. Ampak nečesa ne smemo pozabiti…

Ali smo mi Lulu?

MM Takšen je bil njihov namen.

Takšen je bil njihov namen!

MM: Ampak na srečo se prebujamo. Nastala je rasa, neke vrste rasa sužnjev. Celotna zgodovina je polna tega, kako so ljudje druge ljudi hoteli zasužnjiti, izkoriščati – v času kolonializma črnce, Indijance. Kot, da bi v naši krvi bilo nekaj, kar bi hotelo druge zasužnjiti. Vendar ljudje izvorno nismo bitja, ki bi hotela druga bitja zasužnjiti. Z nami se je nekaj zgodilo. V vseh starih zgodbah lahko preberete, da resnična Ustvarjajoča Sila poskuša naše stvarstvo, v katero so posegli Padli Čuvarji spet pripeljati v harmonijo. Tu gre za boj, vsaj opisano je tako kot boj. Poklicani smo torej za nek drug cilj, namreč po načrtu postopne evolucije narediti skok v duhovno evolucijo. To najlepše opisujejo stari indijski viri, Purane. To znanje delno opisuje tudi Bhadavad Gita, v kateri Krišna uči, kaj je naše resnično poslanstvo, če se dvignemo nad biološko evolucijo. No, le- ta je bila delno uničena. In to je boj, ki traja že nešteto let.

To pomeni, da poskušajo vplivati na naš biološki razvoj, zato, da ne bi dosegli duhovne..?

MM.: Ja, sedaj se nahajamo na najbolj kritični točki. Potomci Anunakov so kraljevski rodovi. Ne bom rekel, da je z vsemi kralji nekaj narobe. To bi bila groba trditev in tudi neresnična. Ampak obstaja določena kraljeva linija, ki jo tudi opisujejo sumerske glinene plošče, ki ponovno poskuša človeka zasužnjiti. Tako kot so že poskušali v preteklosti. Že na začetku pogovora sem omenil: 34 ameriških predsednikov izhaja iz kraljevskega rodu. Nekateri so celo v sorodu z angleško kraljevo hišo. Obstaja torej ozka povezava oz. karmična vez, vez vzroka in posledice med Ameriko in `Britannia rules the waves´- staro angleško kraljevo hišo. Ta vez je stara kraljeva hiša. Bush je celo nečak kraljice Elizabete v trinajstem kolenu. Povezani so z zelo starimi genetskimi vezmi. Nekateri celo pravijo, da obstaja 13 centralnih krvnih linij. To število najdete povsod. Verjetno veste, da je Buda deloval z 12 glavnimi učenci, Jezus z 12 učenci, Artur je bil obdan z 12 vitezi, v srednjem veku pa Christian Rosenkreutz s svojimi 12 posvečenci. To je globoko, globoko ozadje, ki je povezano z energetskimi polji 12. nebesnih znamenj, ki vplivajo na nas. Teh 13 najvplivnejših družin predstavlja neke vrste nenehno silo, ki skuša trinajstdelno evolucijo človeka ustaviti. Velikokrat pravimo, da je 13 nesrečno število, v bistvu pa je to število sreče. Da je 13 nesrečno število pravimo zato, ker je bila njegova vibracija izrabljena. Tu mislim na Himmlerja, ki je imel okoli sebe 12 črnih posvečencev. Tudi Hitler – in tega ne ve skoraj nihče – je v svoji skrivni združbi Thule imel 12 črnih posvečencev. Delujejo torej z nasprotnimi silami, da bi ustavili trinajstdelno evolucijo človeka. To pomeni, da lahko presežemo delovanje 12. nebesnih znamenj. Zakaj? Energije 12. nebesnih znamenj delujejo na naše telo. V naši auri se nahaja 12 vrat. Vse to piše celo v knjigi Apokalipse: 12 vrat, ki vodijo v Jeruzalem. Jeruzalem je naše telo. V možganih imamo 12 parov živcev. V sestavi našega telesa je število 12 eno od prevladujočih števil. Narediti moramo skok k številu 13. V gnozi se to imenuje: 13. doba, ki stoji izven časa. Takrat bomo stopili izven časa in prostora. V krščanskih misterijih se to imenuje Kristusova energija, ki se nahaja v nas samih. V našem srcu. Na podlagi te trinajste sile, v bistvu sreče, lahko transformiramo naše telo in se osvobodimo biološke evolucije. Takrat se osvobodimo tudi vezanosti na DNA strukturo, ki so jo v našo kri prinesli Padli Čuvarji. Le- ti se tega zavedajo. Zelo dobro se zavedajo, da če se človek razvije v duhovno bitje, v bitje ljubezni, potem stoji nad Padlimi Čuvarji.

Takrat izgubijo svojo moč?

MM.: Takrat izgubijo svojo moč. Kaj jim je torej storiti? Npr. lahko izrabijo boj proti terorizmu, z namenom, da v ozadju čim prej izpeljejo njihov načrt. Sedaj se piše leto 2006. Predpostavljajmo, da Maji niso bili popolnoma moteni in da tudi drugi preroki niso bili popolnoma moteni, čeprav mnogi tako mislijo. Predvidevajmo, da je vsaj nekaj res glede te globoko segajoče preobrazbe, potem imajo sedaj komaj še 6 let časa. Kako je mogoče preobrazbo ustaviti? A) To bodo poskušali storiti tako, da bodo na vrh svoje piramide postavili še zadnji vrhnji kamen, v katerem je oko. Ta simbol najdete tudi na bankovcih za 1 dolar. Kar dobro si ga poglejte in pomislite, ali vam je všeč. Zato, da bi to preobrazbo, ta skok ustavili. V ta namen bodo uporabili elektroniko. Elektronika je tako neverjetno napredovala, o čemer se navadnemu laiku niti ne sanja. Torej uporabili bodo tudi elektroniko z neverjetno velikim instrumentarijem. Krona njihovega načrta je vrhnji kamen z vsevidnim očesom, ki lebdi nad piramido, upodobljen na bankovcu za 1 dolar. Različni nadzorni sistemi so prevzeli isti simbol. To poskušajo izvesti s pomočjo zelo zvitega načrta. Včasih se mi zdi, da si manipulartorji mislijo, da ljudje sploh ne znamo več razmišljati. Da smo mogoče popolnoma slepi. Včasih me prevzame ideja, da si mislijo, da smo rasa, ki je izgubila tudi zdravo pamet. Imajo načrt, po katerem nameravajo vsemu blagu vstaviti čip. Zakoni so že pripravljeni. V letu 2008 mora biti vso blago čipirano s pomočjo RFID metode. Morda bomo o tem kaj več povedali kasneje. Vse živali, vsa živina, vse domače živali morajo biti v letu 2008 čipirane. Vse je že pripravljeno. Za našimi hrbti se je EU za to že odločila. Kaj sploh še je demokracija?

Medtem ko v evropskem parlamentu govorijo da lahko vsakdo pove svoje mnenje, vizijo, pa nihče nič ne ve o teh načrtih. Načrti so že sprejeti in morajo biti izvršeni v letu 2008. To je načrt, ki ni zelo poznan. O teh načrtih pogosto odločijo skrivne združbe. Kajti, če imaš kaj skrivati, moraš delovati v tajnosti. Tudi krona piramide – čip vsajen v človeka, s čimer bo let ta spet postal suženj – je delo tajnih združb. Tako bodo dobili pripravnega slugo, s pomočjo katerega bodo izpeljali njihove grozljive ideje, v katerih vlada več teme kot svetlobe. Ampak, naj rečem še enkrat, tudi za taka bitja je mogoče imeti sočutje, v dobrih trenutkih mi celo uspe – pa vendar ne vedno, če sem čisto iskren – poslati jim občutek ljubezni. Kajti konec koncev, njihova dejanja izhajajo iz neverjetno globoke nevednosti. Energiji Ljubezni se v tem univerzumu ni mogoče upreti. Ljudje, ki delujejo iz svetlobe in katerih namen ni manipulatorje uničiti, temveč jih zgolj razkrinkati, je nemogoče premagati. Ne, zato ker se nočejo boriti. Ne! Zato, ne uporabljajo nasilja.

In kdo so tisti ki to počno?

MM.: Povsod po svetu si veliko čudovitih ljudi, samostojno prizadeva z mečem svetlobe – če lahko tako rečem – razkriti resnico, ki se zavedajo pomena narave, katerih sporočilo je: »Stojimo na pragu odločilne spremembe. Moramo se prebuditi.« Torej sem uporabil www, ki pomeni »world wide web«, tudi za »will we wakeup«. Ne pustite se ujeti v mreže »world wide weba«, v elektromagnetno kletko, čeprav ima tudi dobre plati. Nič ni samo po sebi dobro ali slabo. Ampak, zbudite se, kajti to je bistvo tega, kar hočem povedati. Res nimamo več veliko časa. Ko poslušam ljudi kot so Retyi iz Madžarske, ki dela v observatoriju; ali pomislim na Creda Mutwo, ki ima solze v očeh ko govori o teh stvareh; na Davida Ickea in dr. Von Bülowa, bivšega nemškega ministra za tehnologijo, ki je bil eden prvih, ki je začel opozarjati na to, kar se godi v ozadju, se še bolj zavem, da čas zares prihaja. Podobno govorijo tudi David Griffin, profesor religijskih znanosti in mnogi drugi filozofi, ki v tem trenutku v javnosti širijo te stvari. Filozofi in poznavalci religij se pogosto zavedajo skritega ozadja te igre. Velikokrat si mislim, da so to ljudje, ki znajo dobro razmišljati, ki so zelo zavestni in ki ne delujejo iz pohlepa ali ambicij. In, ki nas močno opozarjajo. Nenazadnje je tu še John Perkins, ki pozna sistem od znotraj in ki pravi: »Imamo še nekaj let časa, da se prebudimo. Vandar nam to lahko uspe!” Lahko nam uspe. Drugače bi molčal.

Prebuditi se je treba.

MM.: Prebuditi se je treba.

Prebuditi se in spoznati temno silo, ki nam hoče preprečiti…

MM.: ...da naredimo skok. V bistvu postati to, kar v potencialu že smo. To dojamete že, če dojamete sporočilo Kristusa, sporočilo Tomaževega evangelija in besedila iz Nag Hammdhija: Kraljestvo je v vas samih. Logion 50 pravi, da prihajajamo iz svetlobe.... Profesor Popp, nobelov nagrajenec za kemijo in naravoslovje pa pravi: vsaka celica našega telesa je v bistvu svetloba in ples svetlobe. To je težko razumeti, ker smo se pogreznili globoko v materijo, tudi zaradi planetarne spremembe. Sedaj stojimo pred ogromnim skokom, s katerim bomo to snovno telo preobrazili. Mogoče se bo to mnogim slišalo kot pravljica. Vendar so pravljice nastale zato, da bodo nekoč postale resnica. Stojimo na pragu skoka, s katerim bomo snovno telo, katerega čas je minil, preobrazili v svetlobno telo. Prihajamo iz Svetlobe. Prihajamo iz tistega sveta. In nobenega Padlega Čuvarja ne bo več, ki bi človeka zadrževal pri izražanju ljubezni. Če se človeku odvzame snovno telo, potem se mu odvzame samo njegova koža, več ne. Ljubezni ni moč zadrževati.






NOVI SVETOVNI RED

MM: V knjigi sem omenil dehumanizacijo, torej razčlovečenje. Začel bom s primerom iz Orwellovega 1984. V knjigi je govora tudi o ministrstvu za resnico, ki je v resnici ministrstvo za laganje, o svobodi, ki ni nič drugega kot pa suženjstvo in o tem, da laž najhitreje pripelje do suženjstva. Orwellovo vsevidno oko je torej ekran, ki nadzoruje vsakogar. Človek nima nikakršne možnosti, da bi deloval iz lastnega ustvarjalnega potenciala. Če se vprašate, kaj je namen novega svetovnega reda, potem spontano nastane podoba vsevidnega očesa. Oko nadzora, oko velikega brata. Prav nenavadno je, da je bilo v času po 9/11 kot po tekočem traku sprejeto zelo veliko ukrepov, ki omejujejo zasebnost, pravzaprav človekovo svobodo, tako, da ljudje skoraj ne dojamejo, kako hitro se je to zgodilo. Vse to pod pretvezo, da gre za našo varnost. Pri tem pa se poudarja, da če nimate nič za prikriti, se nimate ničesar bati. Verjetno večina ljudi torej živi dolgočasno življenje, kajti kadar imaš kaj za prikriti, potem nimaš dolgočasnega življenja. Kakorkoli že, za tem se skriva prevara, s katero poskušajo ljudi narediti popolnoma otopele. Ljudje smo postali transparentni. Vse o nas smejo vedeti. Medtem, pa se je povsod pojavilo na miljone kamer. London je najbolje nadzorovano mesto. Ali je to zadržalo napade teroristov? Absolutno ne. Amerika je vpeljala biometrijo z mogočnimi biometričnimi podjetji, ki so vsa povezana z industrijo orožja. Sedaj tudi od Evrope zahteva, da vpelje biometrijo kot nadzor, na letališčih, za potne liste, pri podatkovnih bankah... Če berete načrte, ki so že izvedeni, jim ne morete verjeti. Da bi lahko utelesila ta novi svetovni red ....Tu se moramo vprašati, kaj pa je ta novi svetovni red? To je poskus upreti se hrmoniji, ki leži v stvarstvu samem in ki ima svoj red, ki so ga včasih imenovali implicitni red. Poskušajo torej z, če temu lahko tako rečem, demonskimi silami uničiti naravni red. To lahko najbolje storijo tako, da človeka dehumanizirajo, razčlovečijo. Za to pa je čip najboljše orodje. Vsi izumitelji čipa so svoje delo začeli na podlagi idealizma. Mislili so, da bodo razvili nekaj, kar bo pomagalo človeku npr. da bodo z njim povezali živčne poti, ki so bile pretrgane ali pa za boljši sluh. K s??? (3 min)pa je odkril, da je delal pravzaprav za CIA-o, ki je imela načrt čipirati celo človeštvo. Tudi že omenjeni profesor Petit je odkril, da je namen novega svetovnega reda razčlovečenje in zasužnjenje človeka preko čipa. Sedaj vsi govorijo o čipu v velikosti riževega zrnca, o katerem lahko tudi veliko preberete. Toda ta čip je velikanska gora v primerjavi z novo tehnologijo nanoznanosti nanočipa, ki operira na miljardinki metra. Vsakdo, ki se vsaj malo spozna na nanotehnologijo ve, da je to revolucija, ob kateri iznajdbe kot so računalnik, internet , rakete, letala, telefon, televizija ne pomenijo nič. Vplivala bo na vsa področja naše družbe. Razvili so že nanočip, ki je mikroskopsko majhen in v tekočem stanju. Predstavljate si načrt, s katerim lahko dehumanizirate človeka. Poskrbeti morate za EU zakon, ki velja po celi Evropi. Skoraj nihče ne prebere vrstic, ki so zapisane z mini črkami, kjer piše, da mora biti v primeru pandemije vsakdo obvezno cepljen. Raje ne bom govoril o nadvse šklodljivih vplivih cepljenja, o čemer ne želijo, da bi ljudje karkoli vedeli. Kar preberite si temeljite študeje Leonarda Horowitza o škodljivih plateh cepljenja. Poskušajo torej s pomočjo zakonov, v primeru pandemije, ljudi zavezati k obveznemu cepljenju. Ugledni francoski profesor Petit pravi, da so načrti za čipiranje ljudi preko cepiv, že pripravljeni. Tako v telo dobite čip, ne da bi za to sploh vedeli. Zagotovo pa boste to opazili. Na čip v telesu lahko vplivajo preko gps sistema, ki je povezan s cray računalniki v Pentagonu ali v Bruslju ali kje drugje. Tako lahko človekov hormonski sistem popolnoma proučijo.

In nanj vplivajo.

MM: In nanj vplivajo. Tako niste več sam svoj gospodar. Hormonski sistem je popolnoma odvisen od vibracije, energije, frekvence itd. In če vam uspe nanj vplivati s pomočjo čipa, potem dobite robota oz. ste na dobri poti do robobata, kar si nekateri znanstveniki upajo javno priznati. Tu mislim na Kevina Warwicka iz Anglije...

Cyborg...

MM: Ja. Mimogrede, lepo ime: war in wick. Ta človek poskuša nerediti veliko reklamo, pri čemer ga podpirajo velika internetna podjetja, de bi iz človeka napravili cyborg. To je mešano bitje med tehniko - čip, računalnik in človeškim delom. To je vedno večkrat prikazano tudi v filmih, video igricah in tako nas hočejo prepričati, da bi pravzprav morali biti bitja, ki jih je moč upravljati.

PROJEKT TIA

MM.: V povezavi s tem, o čemer smo ravnokar govorili, naj omenim enega izmed projektov novega svetovnega reda, s katerim nas ljudje, ki delujejo na podlagi modela piramide, z vsevidnim očesom v vrhnjem kamnu, hočejo zasužnjiti. Ta projekt se imenuje TIA. TIA je ameriška kratica za Total Information Awareness. Angleška beseda `total´ je `okužena´. Ta projekt vice admirala Johna Pointdexterja, najvišjiega svetovalca zdajšnjega ameriškega predsednika, je bil deležen velike kritike. Pointdexter je kot simbol TIAe ustvaril piramido, približno tako veliko, na vrhu katere je upodobljeno vsevidno oko, okrog nje pa v latinščini piše »znanje je moč«. Trenutno se načrt TIAe intenzivno izvaja, z enim namenom: po celem planetu človeka popolnoma nadzorovati. Pri tem uporabljajo celo vrsto tehnik. Od teh sem jih 30, 40 opisal v knjigi. V roku približno dveh let, naj bi se projekt končal. Sedež izvajanja TIAe je v Pentagonu, na oddelku za raziskave. Cilj pa je torej popolna kontrola človeka. Preko podatkovnih bank, preko GPS sistema, preko kamer, preko senzorjev, preko biometričnega potnega lista, naštel sem le nekaj tehnik in taktik. Te tehnike in taktike se nam močno približajo.

S tem mislim na podjetja, ki že izdelujejo software in hardware za kontrolo obrazov. Ali pa na kamere, ki so postavljene na avtocestah, ki spremljajo promet. Ne zavedamo pa se tega, da ko čakamo v zastojih, so kamere usmerjene skozi sprednje okno v avto, ki lahko registrirajo najmanjše gubice na obrazu, najmanjši premik vašega mezinca. S pomočjo najmodernejših računalniških tehnik, lahko pregledajo vaš celoten obraz – ali nosite brado, ali imate zalisce, kaj so vaše biometrične poteze. Tako ste popolnoma prepoznavni, krivi ali ne, sumljivi ali ne. Bradica je sumljiva, vegetarijanstvo je sumljivo, brati Koran je sumljivo. Obeta se nam srh zbujajoča družbena ureditev, za katero imam samo eno besedo in to je fašizem. Obeta se nam totalitarna država. Tudi na projekt TIA je bilo usmerjenih mnogo kritik, kajti oko na vrhu piramide, ki ne zgleda ravno človeško, je opazilo veliko ljudi. Kritike pa so bile tudi glede besede »Totalna«, saj beseda preveč spominja na Hitlerjevo totalno vojno, ki je priklicala srhljive spomine na preteklost. Zato so ime projekta spremenili v Terrorism Information Awerness. Torej projekt je sedaj `usmerjen proti teroristom´. To mržo sem poskušal malce razkrinkati, kajti le-ta uničuje človekovo dostojanstvo. Načrte TIAe nadaljuje projekt Lifelog, katerega skoraj nihče ne pozna. Ta projekt je povezan z mnogimi podatkovnimi bankami, ki takoj registrirajo vse, kar kupite v trgovini, številko vaše kartice, bančni račun, spletne strani, ki jih obiskujete … od vseh ljudi, po celem svetu. Ves podatkovni promet prebere in zabeleži Echelon, orodje NSA-ja, agencije za nacionalno varnost, najbolj tajna skrivna združenja na zemlji, ki ima okoli 60.000 delavcev, ki ne počnejo nič drugega razen nadzorovanja sveta. Vsak signal, ki ga oddajate, je kot smetka, ki ga posesa sesalec. Karkoli počnete na računalniku, je takoj registrirano. Pri najnovejših računalnikih celo brez da bi bili priključeni na internet. Projekti, kot so TIA in Lifelog, so tu zato, da bi nas popolnoma nadzorovali in na koncu čipirali z nanočipom. Medtem pa se bodo poskušali znebiti čim več ljudi. Jezus pravi:«Na koncu obdobja boste slišali za mnoge vojne, mnoge nesreče, mnoge bolezni. Slišali boste o terorju (v grščini »Phoibos«, kar pomeni strah in tudi teror)«. To so njihova orodja s katerimi bojujejo vojno proti človeštvu, da bi preprečili evolucijski skok.
O novem svetovnem redu je David Rockeffeller nekoč dejal: »Z lahkoto ga bomo uresničili, če bo le izbruhnila velika katastrofa«. David Spangler, član Združenih narodov, pa pravi: »Nekaj drži zagotovo: nihče ne more vstopiti v nov svetovni red brez luciferične posvetitve.« To niso moje besede, temveč njegove. Stojimo pred velikim problemom, ki ga predstavlja vsevidno oko, ki vse nadzira, in ki želi ta planet ujeti v elektromagnetizem svojih negativnih sil. Na drugi strani pa na nas deluje energija Ljubezni – ki je predvsem znotraj nas, znotraj nas. Sile zunaj nas hočejo to silo spodkopati. Prepričan sem, da v tem boju sile, ki nas hočejo ustaviti, ne morejo zmagati, drugače bi molčal in o tem ne bi predaval in pisal knjige.
Vendar moram biti tudi iskren. Pvzročijo lahko zelo veliko trpljenja, zelo veliko žalosti, nesreč, če se ne bomo izredno hitro prebudili. Dojeti moramo, da je svetloba inteligenca. Svetloba ni neka mrtva sila, ki jo oddaja sonce. Sedaj je to že znanstveno dokazano. Na znanstven način lahko preverite, da je Svetloba inteligentna sila. Svetlobo lahko smatramo kot povsod prisotno inteligentno silo Ljubezni. Izkazalo se je celo, da obstaja med delci Svetlobe sila privlačnosti, ki imenujejo `Love´, ljubezenska sila, moč. Jasno je, da kadar nekdo poskuša to silo prelomiti, se znajde na nevidnem nivoju, nivoju okultnih praks. Torej je tudi vojna delno nematerialna. Tudi na nesnovnih nivojih poskušajo vplivati na človeka. Ampak Svetloba je prisotna vsepovsod, saj je osnova celotnega kozmosa. To morate popolnoma dojeti, Svetloba je osnova kozmosa.

Narava Svetlobe je svoboda in se ne veže na oblike, ampak se giblje skozi oblike. To je nekaj drugega kot biti vezan na obliko. Zato je Svetloba tudi energija Ljubezni. Če se ji hočeš upreti, lahko nekaj časa povzročaš nesreče. Miti to imenujejo odprtje `Pandorine škatlice´. Če hočeš vsiliti svojo lastno voljo, je rezultat že znan. Le-ta se na koncu obrne proti tebi. Če v Apokalipsi preberete, da bo `Babilonska kurba´premagana, potem morate vedeti, da je tajno ime novega svetobnega reda `Babilonska bratovščina´. Pogosto je upodobljena kot zmaj. Apokalipsa pomeni razkritje, razodetje in se bo zgodila dobesedno. Babilonska bratovščina je torej Zmaj, Ognjeni Zmaj, ki ga uporablja tudi veliko izdelovalcev elektronike. Gre za neke vrste Uroborosa, Zmaja, zavitega v samega sebe. Zmaj bo premagan. To pomeni, da bo sila Ljubezni, katere narava je, da vpostavi harmonijo, od znotraj navzven izničila celotno strukturo. Torej, ne gre za kozmičen dogodek v smislu: nekdo bo naenkrat posegel v ta proces. Čeprav ni nemogoče, da bomo dobili oz. že imamo veliko pomoči. Bistvo pa je večen zakon, da Svetloba od znotraj navzven zlomi Temo.

Manipulatorji to vedo, zato si zelo prizadevajo v najkrajšem možnem času prizadejati veliko škode, veliko trpljenja. Prepričan sem, da če se skupaj potrudimo po najboljših močeh, jim ne mora uspeti. Ena največjiih tajnih združb, katere člani so bili mnogi ameriški predsedniki, `Skull & Bones´, ki jo je proučil profesor ekonomije Anthony Suttton, ima pribl. 3000 članov. Nas pa je 6 miljard! 6 miljard! Če se prebudi 1 miljarda ljudi ali 100 miljonov, ali 1 miljon in ča si preberemo Keynesovo knjigo `Stota opica´, potem se zgodi nekaj veličastnega. Povedal sem vam nekaj zelo neznanstvenega. Toda človek ni bil nikoli znanstvenik. Človek je mešanica občutkov, misli, poezije, filozofskih razmišljan, preprostosti, arogance... Vse to leži v nas in znotraj moramo poskušati slediti srednji poti, poti modrosti. Sam čutim in si celo upam trdit, da smo deležni ogromno pomoči in podpore iz sveta Svetlobe. Ogromno! Moramo si podati roke, tega nam manjka. Vzemimo npr. podjetje Rothschildsov, ki je za simbol uporabilo pet sinov kot kopij z krogom okoli njih. S tem hočejo sporočiti, da so nezlomljivi. Če ima 5 ljudi močno idejo, jih je težko zadržati. Če ima 500 ljudi močno idejo Ljubezni, če ima 5000 ljudi močno idejo Ljubezni, so nezlomljivi.

Torej, človek stoji pred preiskušnjo: ali lahko sodelujemo? Ali se bomo brigali zgolj zase, kar manipulatorji hočejo? To hočejo doseči s širjenjem strahu. Pomislite na `War on Terror´, tudi na način, kako to izgovarjajo. Na vso stvar morate gledati tudi s kančkom humorja, saj sploh ni več človeška: `War on Terror´. Na tak način nas hočejo prestrašiti in vzpostaviti alarmne faze. Z novimi bombarddiranji, novimi situacijami, novimi kamerami... Vse to je politika `razdeli in vladaj´, ki so jo izvajali že cesarji v preteklosti. Takrat se ujamemo v občutek biti zgolj individuum. Pozabimo pa na moč sodelovanja, na podlagi ljubezni. Ne bomo jih napadli, ne bomo se z njimi borili, nagibamo se celo k temu, da jim iz srca rečemo: pridi brat, pridi sestra, spreobrni se. Pusti ta nesmisel, saj z njim v končni fazi škodiš sebi. Ljubezen vlada, ne strah, ne sovraštvo, ne tema, ne črna magija. Mogoče ti sedaj nekaj časa vladajo in bi lahko poskrbeli za nekaj težkih let, toda mi smo tisti, ki to lahko preobrazimo. Tako se bomo dvignili nad biološko evolucijo in prvič postali bitje, o katerem Stara zaveza piše, da bodo celo angeli vriskali, ker se je rodil Človek. Sedaj stojimo pred tem trenutkom. To je nekaj veličastnega.

SVETLOBA V SVETLOBI, STE VI!

MM: Kristus je beseda, ki je bila zelo, če ne celo najbolj zlorabljena. Postala je last cerkva in institucij ali skupin ali gibanj. Kristus je zame moč svetlobe ki sije skozi celoten kozmos. Čče berete zgodbe o stvarjenju, potem največkrat preberete: na začetku je bila svetloba, ali na začetku je bila beseda. V Indiji to besedo imenujejo OM. Prazvok. Janez to imenuje: na začetku je bila beseda. Pred njo je bila torej tišina. `Beseda´ tudi pomeni, da če prvinski ton ustvari univerzum, da je pred tem obstajala svetloba iz katere kaos- nevidno- še ni urejeno, manifestirano. Ko nastane kozmos, je takoj tudi red, svetloba......Z besedo Kristus imenujem svetlobo, inteligenco, ki presvetljuje celoten univerzum. Velikokrat je imenovan tudi Sin. Oče je praenergija, prasila, ki celoten univerzum naredi vidnega preko Svetlobe, torej preko Kristusa, ki se imenuje tudi sin človekov. Ampak vsakdo je ta svetloba. `Sin´ se ne nanaša le na moški spol. Vsakdo, sin ali hči je `v sorodu´ s to svetlobo. Mater je religija oz. Cerkev izločila. Obstajajo sila Očeta, ustvarjalna energija, sila Sina – Kristus, svetloba, manifestacija stvarstva- in sila Matere, ki se imenuje tudi Sofija ali Velika Mati – Mater = materija. Materija je pravzaprav energij Matere. Lao Tse pravi: Dao, praenergija Očeta, postane vidna preko Matere tisočerih stvari. Imamo torej Očeta, Sina in Mati, ki se imenuje tudi Sveti duh, popolnoma zlorabljena beseda, pri čemer si pogosto predstavljamo golobico, ki lebdi nekje zgoraj nad glavo. Samo po sebi je to lep simbol, ki pomeni, da ta energija simbolizirana z belo golobico, sije na in prežema vsako obliko. Spomnimo se na besedo informacija, in forma, ki pomeni, da v obliki leži informacija. Katera informacija? Svetloba, inteligenca, zavest, sila duše. Osnova našega stvarstva je sila duše, princip inteligence, princip svetlobe, princip ljubezni, čeprav nam je to v tem času zelo težko sprejeti. V trenutku, ko pridemo v stanje kaosa, ali pa ko nas preplavi sila Padlih Čuvarjev, ki nas odvleče s seboj, ker smo za to odgovorni tudi sami, saj bi katerikoli trenutek poželjenjem lahko nerdili konec in zaklicali: sedaj je dovolj! Ko se znajdemo v tem krogu, izgubimo vsako pozornost za to, kaj smo bili, kaj še vedno smo, zakaj smo to kar smo. Že od pradavnine je gnostično učenje poudarjalo: kdo si, od kod si prišel-a, kam greš? To ni tipično samo za zahodno ali vzhodno gnozo, ampak ta vprašanja najdemo v tisoč in eni zgodbi. Včasih z dobesednim naslovom: Tisoč in ena noč. Poznajo jih Indijanci, Aboridžini, Tibetanci, Budizem, Koran.... Povsod naletimo na vprašanja: Kdo si? Zakaj si tak-a kot si? Kaj je tvoj cilj? Stare zgodbe vedno pravijo, da prihajaš iz Svetlobe, da si princ, princsa. Pozabil si, zakaj si tu v materiji. To je posvetitev, inicijacija. Si na potovanju, si otrok zvezd, tvoje potovanje se nadaljuje. Tukaj znotraj grobe vibracije, so te ujeli Padli Čuvarji, ki so verjetno tudi morali izpolniti določeno nalogo, ki je sedaj še ne moremo razumeti. Predstavljajte si, da je ravno to kar sedaj imenujemo negativnost, tista velika sila, ki bo povzročila, da bomo storili ta veliki skok v zavesti. Nikoli ne moremo razumeti celotne slike. Zato moramo biti izredno pazljivi, kadar rečemo: to so naši največji sovražniki in ti so največji dobrotniki. Ta dva ekstrema sta vedno povezana in znotraj tega morate vedno poiskati svojo pot. Ta pot pa vodi nazaj k Svetlobi. V krščanski filozofiji – tu ne govorim o cerkivi, o instituciji, o skupinah ampak o gnostičnem učenju – v središču stoji Svetloba, ki je imenovana notranji Kristus. To pomeni, da se v našem telesu, na vhu desnega srčnega prekata dobesedno nahaja Svetloba. Lahko bi rekli, da je srce neke vrste sončna čakra. Nekakšno sonce, ki čaka na eksplozijo in implozijo, s katero bo svojo Svetlobo poslal po celem telesu. Pri tem igrajo pomembno vlogo hormoni. Ko je npr. timus, ki se nahaja za prsnico, aktiviran, začne prenašati Svetlobo. Če pa je blokiran npr. zaradi HAARP-a, ali slabe prehrane, ali elektromagnetne kletke, delovanje hormonov ne more služiti Svetlobi. Princip Kristusa, lociran na vrhu desnega srčnega prekata, ki se imenuje tudi Betlehem, notranji Betlehem (v hebrejščini betel pomeni telo, hiša hrane), razširi Svetlobo po telesu. To je intenziven proces v našem telesu z enim samim ciljem: preko naravnega procesa transformacije - kar je bil namen naše evolucije - težko, snovno telo, na podlagi principa Svetlobe oz. Kristusa v nas, preobraziti v `svetlobno oblačilo´ ali svetlobno telo. Ta proces je opisan v mnogih pravljicah. Npr. Rdeča kapica, ko mora deklica najprej skozi `živalsko kožo´, težko materijo, da se bo na koncu lahko ponovno rodila, vendar na novem nivoju. Ali Sneguljčica, ki mora zaspati, v materiji, v krsti, ki simbolizira telo. Najprej moraš zaspati, preden te s poljubom zbudi princ, princip svetlobe v tebi, šele potem se lahko odpraviš na zvezdno potovanje. Isto učenje najdemo pri Mondejcih????, gnostični skupini iz srednjega vzhoda. Ti govorijo o princu in princesi, ki izgubita svetlobno oblačilo in se odpravita na potovanje skozi snovni svet. Na sebi imata le težko snovno kožo. V nekem trenutku sta pozabila od kod prihajata. Mislila sta, da je snov, materija vse kar obstaja. Dokler ju ne pokliče Oče, prasila, praenergija. Preko Matere pošlje človeku pismo, s katerim mu pravi naj se prebudi. Prebudi se! Spoznaj kdo si! To je tudi tema zgodbe o izgubljenem sinu in izgubljeni hčeri, ki se poslovita od sveta Svetlobe, prideta v snovni svet, ki ga simbolizira prašičji tek. To zgodbo je lepo upodobil Jeroen Bos. Na sliki vidimo izgubljenega sina, ki ima na eni nogi čevelj s katero še vedno stoji v svetu, na drugi pa ima copat, saj si prvzaprav želi iti domov. Prašiči pa simbolizirajo njegovo povezavo s snovnim svetom, da je popolnoma pozabil, kdo je. Največji misterij, ki ga opisuje tudi gnostično učenje, je, da človek v sebi skriva – vendar brez manipulacij z DNA-jem, brez kloniranja, ne klovniranja klovnov, kloniranja, brez bioloških laboratorijev – v sebi skriva nepredstavljivo sktivnost. Na vrhu desnega srčnega prekata. Vzhodnjaki oz. Upanishade, Mundaka Upanishad, pravi, da točno tam biva Brahman, v votlini vašega srca. Ko bo ta energija aktivirana, se bo začela pretakati preko našega celotnega telesa in spremenila delovanje hormonskega sistema. Naša zavest se bo spremenila, desna in leva možganska polovica se bosta integrirali. Vrh glave se imenuje Golgota, v kateri se bo zgodilo križanje desne in leve možganske polovice, da se združita v zavest Kristusa. Nato bo iz `groba´, ki ga simbolizira staro telo, vstal Človek Svetlobe, ki v roki drži esculap (caduceus). V hermetični misli je esculap upodobljen kot palica, ki jo ovijata dve kači. V glavnem hrbteničnem kanalu se namreč nahaja simpatični živčni sistem, ki sestoji iz dveh oblik, podobnih kači, ki povezujeta plexusu sacralis, trtico, in `poročno dvorano´ v možganih, kjer se nahaja talamus, ki ima izredno pomembno funkcijo (uravnava utrip srca, telesno temperaturo...). In potem se nenadoma iz gosenice razvije metulj, kot so to čudovito opisali katari. Pavel, ki je bil posvečenec, v pismu Korintčanom pravi:” V trenutku časa, se boste spremenili.” Predstavljajte si: srčni utrip Zemlje se dviguje, fotonski pas nam pošilja močne snope svetlobe, sončni izbruhi, z duhovno energijo, postajajo vedno intenzivnejši, človek živi zdravo in zavestno, se prehranjuje vegetarijansko, pametno ravna z občutki in čustvi, razvija kar se da malo negativnih misli. Potem si lahko predstavljate, da se v človeku dogaja preobrazba, ki je zelo radikalna. Jezus, Buda in drugi sveti ljudje, ki so prišli na Zemljo in religije so človeka poskušali naučiti, da je to njegova prava osnova obstoja. Sam to rad imenujem princip Kristusa, ki se nanaša na makrokozmično Svetlobo in mikrokozmično Svetlobo v našem srcu, ki bo preko določenega procesa izdelala svetlobno oblačilo. Katari so ga imenovali zvezdno oblačilo. Katari sami so bili imemovani tkalci, saj ko so bili preganjani so se pogosto skrili pri ljudeh, ki so tkali obleke. Z dobesednim `tkanjem oblek´ so hoteli opozoriti na `tkanje´ svetlobnega oblačila. Katari so nekoč rekli:” Ko bo preteklo 700 let bomo spet prišli.” Ne bo ozelenel le lovorjev list, temveč se bodo vrnili tudi oni. Vrnilo se bo gnostično učenje, vrnili se bodo vpogledi, človek bo spet poznal znanje, s katerim je mogoče izpopolniti biološko evolucijo, jo dokončati in narediti skok. Tako se bomo poslovili od darwinistične evolucije, ki bo po mojem mnenju v prihodnosti deležna velike kritike. Tako bo človek postal poponoma novo bitje – človek bo iz gosenice postal metulj. Poglejte si gosenico. Predstavljajte si, da metulja še nikoli niste videli. In ga pokažite otroku ali odraslemu in mu povejte, da je nastal iz gosenice. Ne bo vam verjel. Ne moremo verjeti kaj pravzaprav smo, čeprav vsaka celica telesa ve, da je to naš pravi cilj. Nasprotne sile to poskušajo preprečiti, ker bomo takrat naenkrat prerasli njihovo evolucijo. Potem si bodo mislili, da imajo manjvreden položaj, kar pa ni res. Kajti bitje, ki se razcveti v Ljubezen in Svetlobo, ne more delovati iz hie
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Jan. 2009 18:00

tl;dr
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 20. Jan. 2009 18:13

Am....
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 20. Jan. 2009 18:54

Iluminati, ma kakšne teme ti to odpiraš? A misliš, da bo to kdo bral? Ko bi vsaj nek povzetek napisal, ne pa samo nek intervju notr prilimal. ??!!
Js bi to kar zaklenila.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 20. Jan. 2009 19:01

^^ Se strinjam.
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 20. Jan. 2009 19:24

Errr..... :lol:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 20. Jan. 2009 20:31

Kdor vse prebere dobi liziko! :D
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 20. Jan. 2009 20:46

Jaz sem v bistvu gledal intervju z njim in zdaj verjetno je to povzetek pogovora z njim..če si ga kdo želi ogledati in ne brati naj si ga pogleda so tudi poleg podnapisi model pa mislim da je nizozemec...
Lažje je gledati in možgane na off dati kakor prebrati celi roman...pač treba malo lenuharje podpirati, če ne bodo nekateri celo tako leni, da si tudi pogledati ne bodo želeli slikic kjer se vse samo od sebe odvija in ne rabiš se naprezati...jah jah...očitno bo še trajalo, da se zbudimo. :D :D :D

http://video.google.com/videosearch?q=s ... itesearch#
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 20. Jan. 2009 21:25

Kdo je pravzaprav Marcel Messing s katerim pogovor si boste lahko ogledali v nadaljevanju? Marcel Messing je študiral antropologijo, filozofijo in primerjalno bogoslužje. Že dolga leta povezuje globoka ezoterična znanja z znanostjo, umetnostjo in poezijo. Je cenjen in v tem trenutku zelo zaželen predavatelj v večini evropskih držav, poleg tega pa je tudi avtor številnih knjig, člankov in poezije.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 21. Jan. 2009 1:07

ryu10kyu napisal/-a:Kdo je pravzaprav Marcel Messing s katerim pogovor si boste lahko ogledali v nadaljevanju?

Glede na to, da se naslov knjige navezuje na internet; google iskanje Marcel Messing vrne 21.000, iskanje Mirne Reynolds pa 63.000 zadetkov. Ampak vsakemu svoje.

Si zgolj marioneta v zaroti ... in uporabljas ASP :lach:

Predlagam tale video, je mnogo bolj zabaven, poanta pa je ista (brez kozmicnih zarkov).

http://www.youtube.com/watch?v=-zh9fibMaEk
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 21. Jan. 2009 1:54

kepka:
Tale s pizzo je pa zakon :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 21. Jan. 2009 10:47

Aja..še to bi rad povedal...iluminati...mislim da bi svojo ciljno skupino, ki si jo želel razsvetliti...prej zadel, če bi dal tale tvoj prispevek na forum od cicibana kakor da si ga dal na cosmo forum.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
AniMaLisTik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 6. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AniMaLisTik » 23. Jan. 2009 0:40

a OP res misli da bo kdo to bral?
____AniMaLisTik____
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 23. Jan. 2009 22:20

ne brali smo pa gledali. :D
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 26. Jan. 2009 22:20

Kako ti ljudje, ki poznajo skrivnosti plazilcev iz vesolja veselo pišejo knjige. :roll: :lol:

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov