prehod meje

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 09. Jun. 2008 13:06

Hojla, imam eno vprašanje glede prehoda meje s Hrvaško....
kolegica je mladoletna in bi rada šla z nami na morje, pred kratkim pa sem slišala nekaj o tem, da mora imeti soglasje staršev, in nevem kaj še vse. Ve kdo kaj več o tem? :? Kaj potrebuje, da pride čez mejo brez komplikacij? :roll: hvala... :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 09. Jun. 2008 13:11

http://upravneenote.gov.si/trzic/splosn ... ab572a1e64

je pa tukaj novo vprašanje: otrok se piše drugače kot mati... kaj pa sedaj? kako se dokazuje starševstvo??? :D

sicer me le firbec matra... :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 09. Jun. 2008 13:47

Amm... fotokopija rojstnega lista? :D
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 27. Jun. 2008 12:00

Jochie napisal/-a:http://upravneenote.gov.si/trzic/splosno/novice/novica/period/1212277703///article/226/3565/?cHash=ab572a1e64

je pa tukaj novo vprašanje: otrok se piše drugače kot mati... kaj pa sedaj? kako se dokazuje starševstvo??? :D

sicer me le firbec matra... :D


Sem prebrala na enem forumu, da če ima otrok očetov priimek, mora imeti mati soglasje, da lahko otrok potuje z njo .. Zdaj, nevem pa, kako se to v resnici uveljavlja..


Mene sam zanima, sprintala sem si to soglasje, napisala vse, tudi mami se mi je že podpisala.. zanima me, glede na to da sem mladoletna, more it pač moja mami ki je zakoniti zastopnik zame z mano na upravno enoto potrdit, ali je dovolj, da grem sama? Če je meu kdu kakšne izkušnje, naj se mi prosim javi in sporoči kako koristno inf. :)

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov